Да се оплачем...

  • 7 259 541
  • 65 224
  •   3
Отговори
# 21 255
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Събудих се преди половин час  Close
И аз. Но преди това бях будна от три до четири.  Crazy А днес съм и на работа до седем и следобед ще карам на автопилот. Sunglasses

# 21 256
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 068
Аз ще пътувам до Германия другия месец за 5 евро, връщане -10.
Наистина ли има такива цени #Crazy Сигурни ли са? Къде да търся?
Нискотарифните авиолинии постоянно имат промоции , аз случайно влезнах, случайно комбинирах и сега ще имаме кратка семейна ваканция . Виж при Уиз или Райън Ер.

# 21 257
  • Мнения: 1 794
 Hug
Нямам сходни интереси с колегите си извън работа.През паузите или обедната нямам за какво да говоря и това ме измъчва от години.Слушам ги и се включвам,но понякога ми е тъпо и тъжно.

# 21 258
  • София
  • Мнения: 9 850
Hug
Нямам сходни интереси с колегите си извън работа.През паузите или обедната нямам за какво да говоря и това ме измъчва от години.Слушам ги и се включвам,но понякога ми е тъпо и тъжно.
И аз съм така, с изключително малко хора си пасвам явно. Имам една групичка от колеги, с които излизаме на обяд, но ако те са почивка или отпуска, повечето време обядвам сама или мълча. Особено гадно е, когато някой, с когото много си пасваме, напусне.
И да се оплача, че продължавам да съм болна. Върви към оправяне уж, но по-скоро пълзи.

# 21 259
  • Мнения: 6 688
Аз пък гледам да не създавам приятелства на работното си място.Приятелите са ми извън работа-имаме различни професии и интереси.Това са доказани хора-за хубави и лоши моменти и в крайна сметка сме се избрали взаимно, а на работа сме събрани случайно.На работа няма хора за които да кажа, че може да им се доверя за лични неща.Колкото по-малко знаят за мен-толкова по-добре, на работните места винаги има клюки,  не искам да съм в центъра.Достатъчно ми е да има нормални и коректни отношения.

# 21 260
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
На самолетните билети скъпата част е багажът, за който може да пътува с едно сакче, гримилата му се събират в пликче от литър и не включват течности има опции доста. Аз, за съжаление, винаги мъкна много неща, ако не в двете посоки, поне в едната задължително, за по-дълъг престой не става хептен без багаж. Само заради това си платих членство във Wizz, да падне поне малка сума.
И се оплаквам, че в близките месеци няма шанс да мръдна, най-рано напролет, а можех да отърва поне за малко от студа и мръсния въздух тук.

# 21 261
  • Мнения: 2 157
Имам рожден ден съвсем скоро... идея си нямам какво да правя по повода.  Confused
Хем ми се празнува, хем нямам желание за нищо. Да не говорим, че не ми се мисли, че още една година мина и още не съм се стегнала, а се нося някак си по течението... Абе не ми е празнично. Даже си ми е някак тъжно. Confused

# 21 262
  • Варна
  • Мнения: 36 756
Близка приятелка се товари, защото разни тъпи екземпляри, които само на думи й се пишат приятели, я товарят яко с личните си проблеми, притискайки я и изнудвайки едва ли не тя да им помага всякак - с пари, с услуги и прочие. А тя една добра душа, не може да тропне с крак и само се чуди на кого по-напред да угоди. Знам, че сама си е виновна ама много се ядосвам на такива като онези - използвачи и някакъв вид енергийни вампири. Как пък успяват като кърлежи да се вкопчат точно в такива добрички хора... Мале, как искам някой ден пред мен да стане някой подобен диалог, ще ги навра в кучи г@з!

# 21 263
  • Мнения: 408
Оплаквам се, че откакто станах майка, най-близките ми приятелки, които още нямат деца, не проявяват разбиране и се заяждат с мен.

# 21 264
  • Мнения: 6 304
Имам рожден ден съвсем скоро... идея си нямам какво да правя по повода.  Confused
Хем ми се празнува, хем нямам желание за нищо. Да не говорим, че не ми се мисли, че още една година мина и още не съм се стегнала, а се нося някак си по течението... Абе не ми е празнично. Даже си ми е някак тъжно. Confused
Аз на моя рд организирах спа уикенд за двама.

# 21 265
  • София
  • Мнения: 11 515
Оплаквам се, че откакто станах майка, най-близките ми приятелки, които още нямат деца, не проявяват разбиране и се заяждат с мен.

Какво разбиране не проявяват? За какво се заяждат?

# 21 266
  • Мнения: 408
Оплаквам се, че откакто станах майка, най-близките ми приятелки, които още нямат деца, не проявяват разбиране и се заяждат с мен.

Какво разбиране не проявяват? За какво се заяждат?

Че не съм им показала още малката на живо,че съм била "бамбашка". Тя още няма 3 месеца и при тия студове и вируси, които бяха, голяма част от роднините не са я виждали, да не говорим за приятелите.
Не искат да се видим само с тях, искат да мъкна и малката.
Аз пък не мога да си мъкна бебето навън по някакви заведения поради горните две причини и то съобразявайки се с графика на други хора, а не с нашия.
Отделно друга приятелка постоянно иска да дойде вкъщи и пак не се съобразява с вирусите и че бебето е малко и че като съм сама вкъщи (мъжът ми е на работа) ми е трудно да се оправя и с бебе, и с гости.
Нейното бебе, като се роди, го видяхме за пръв път като беше на 7 месеца вече Simple Smile

Проблемът е,че аз им казвам какво мисля откровено и им обяснявам причините, обаче те НЕ разбират и нон-стоп едно и също повтарят.

Такива ми ти работи...

# 21 267
  • Мнения: 1 179
Оплаквам се, че откакто станах майка, най-близките ми приятелки, които още нямат деца, не проявяват разбиране и се заяждат с мен.

Какво разбиране не проявяват? За какво се заяждат?

Че не съм им показала още малката на живо,че съм била "бамбашка". Тя още няма 3 месеца и при тия студове и вируси, които бяха, голяма част от роднините не са я виждали, да не говорим за приятелите.
Не искат да се видим само с тях, искат да мъкна и малката.
Аз пък не мога да си мъкна бебето навън по някакви заведения поради горните две причини и то съобразявайки се с графика на други хора, а не с нашия.
Отделно друга приятелка постоянно иска да дойде вкъщи и пак не се съобразява с вирусите и че бебето е малко и че като съм сама вкъщи (мъжът ми е на работа) ми е трудно да се оправя и с бебе, и с гости.
Нейното бебе, като се роди, го видяхме за пръв път като беше на 7 месеца вече Simple Smile

Проблемът е,че аз им казвам какво мисля откровено и им обяснявам причините, обаче те НЕ разбират и нон-стоп едно и също повтарят.

Такива ми ти работи...
викай ги в парка, когато разхождаш малката Simple Smile варианти има, но трябва да са съобразени с твоето и на бебето спокойствие и режим

# 21 268
  • Мнения: 8 920
Gardje, ако не са приятелки, ще е свекърва или майка.Все на някой няма да угодиш. Гледай си детенцето и отношенията с мъжа си и толкова. Раждането на дете е чудесен момент човек да си преподреди приоритетите.

# 21 269
  • Мнения: X
Те не те разбират, ама и ти не ги разбираш. Нормално е хората без деца да си нямат хабер от майчините грижи и тревоги, ти би следвало да не изискваш това от тях. Кажи им, че ще се видите напролет в парка и толкова. Ако продължават да упорстват, продължаваш с усмивка да повтаряш  - напролет, в парка. Иначе те разбирам добре, стрес, неспане, хормони, всичко дразни, а най-вече недосетливи хора. Споко, ще дойде и техния ред и ще им гледаш сеира тогава.
Яд ме е че мъжът ми довлече вирус вкъщи и сега съм болна. Детето спря да боледува в градината, респективно и бебето, но кекавия ми мъж - не! В тоя неговия офис е по-голям бациларник от детските заведения  #Cussing out !

Общи условия

Активация на акаунт