Да се оплачем...

  • 7 259 108
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 24 135
  • Мнения: 5 435
Лицево челюстен хирург или в краен случай стоматолог хирург. Да не е киста?

Нямам представа, преди малко го напипах. В обедната почивка ще отида до ЛЛ.

# 24 136
  • Мнения: 933
Уинд мила пиши как е детето. Мисля ви

# 24 137
  • sofia
  • Мнения: 8 946

Сутринта си напипах подутина на долната челюст, малко е но при допир боли. Откъде пък се появи  това нещо?  ooooh! Имате ли идея какво може да бъде?

Може да е възпален лимфен възел.

# 24 138
  • Мнения: 193
Сутринта ме събуди домоуправителката, за да съм пишела някакви протоколи - ей, значи, омръзна ми от тая жена. Има си избран протоколчик на входа, защо все мен ме врънка да правя работите на целия вход... #Cussing out

# 24 139
  • Мнения: X
Сутринта ме събуди домоуправителката, за да съм пишела някакви протоколи - ей, значи, омръзна ми от тая жена. Има си избран протоколчик на входа, защо все мен ме врънка да правя работите на целия вход... #Cussing out

Кажи й, че взимаш по 10 лева на машинописна страница. Дано се откаже.

# 24 140
  • София
  • Мнения: 20 180
zveti81, най-добре се консултирай с лекар, че може да е всичко - от нещо крайно безобидно, но нещо много сериозно.

Уинд, как е детенцето? Дано всичко е наред!

# 24 141
  • София
  • Мнения: 5 197
За щастие,  през нощта не го в болял корема.
Ще ходим на лекар. Много тежко ми стана,особено след последния случай, с друго дете ритнато в корема.

# 24 142
  • Мнения: 2 710
Лицево челюстен хирург или в краен случай стоматолог хирург. Да не е киста?

Нямам представа, преди малко го напипах. В обедната почивка ще отида до ЛЛ.
Може да е запушен слюнечен канал, ако изобщо го изписвам правилно.

# 24 143
  • Мнения: 4 308
За щастие,  през нощта не го в болял корема.
Ще ходим на лекар. Много тежко ми стана,особено след последния случай, с друго дете ритнато в корема.

Идете. Моят син падна на излизане от ваната и някак си се е ударил в корема. Боля го три  дена, като даже не можеше да ходи. Много се бях притеснила, ходихме по лекари, хирурзи. Казаха, че е натъртване. Но не може да се неглижира подобно нещо. Дано да нямате нищо обезпокоително и бързо се забрави!

Разсеяна съм много тия дни, захвана нещо, после прекъсна... работата мен си ме чака.

# 24 144
  • Мнения: 460
Спи ми се, нещо пролетна умора ме е налегнала.

# 24 145
  • Мнения: 5 435

Сутринта си напипах подутина на долната челюст, малко е но при допир боли. Откъде пък се появи  това нещо?  ooooh! Имате ли идея какво може да бъде?

Може да е възпален лимфен възел.

Точно това е, предписаха ми антибиотик. От утре го почвам.
Оплаквам се, че ми писна, вчера едно, днес друго.  ooooh!

# 24 146
  • София
  • Мнения: 5 197
Бяхме на лекар. Всичко е наред с корема на малкия  Praynig и    вътрешните му органи.

Аз пък си затворих пръста с вратата. Честно видях звездички.

# 24 147
  • Мнения: 300
Много лесно се обиждам.. дори едно изказване може да ми развали целия ден.

# 24 148
  • Мнения: X

Сутринта си напипах подутина на долната челюст, малко е но при допир боли. Откъде пък се появи  това нещо?  ooooh! Имате ли идея какво може да бъде?

Може да е възпален лимфен възел.

Точно това е, предписаха ми антибиотик. От утре го почвам.
Оплаквам се, че ми писна, вчера едно, днес друго.  ooooh!
И аз го имах този проблем преди три месеца. Мина ми от антибиотика, но въпреки пробиотика така ми се разбърка корема, че в чудо се видях.

# 24 149
  • Мнения: 7 325
Преди няколко месеца ми излезе топче с размерите на орех на врата над рамото. Не бях болна и така и не разбрах от къде се появи. Отидох при ЛЛ, прегледа ме, каза че за него няма нищо притеснително и ме прати на специалист за по-сигурно. И специалиста каза същото - увеличен лимфен възел. Не ми изписа нищо и след около 2 седмици се прибра само.

Общи условия

Активация на акаунт