Да се оплачем...

  • 7 257 696
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 24 150
  • Sofia
  • Мнения: 26 408
Много лесно се обиждам.. дори едно изказване може да ми развали целия ден.
същата съм и аз Embarassed
Да не си Дева?

# 24 151
  • Мнения: 3 743
Без тоалетна сме в офиса и двете налични са запушени. Добре поне, че водопроводчиците дойдоха, но е такава смрад, че не се трае Sick

# 24 152
  • Някъде там
  • Мнения: 16 080
Оплаквам се че змия ухапа кучето ми на разходката днес. Sad и не е много добре.Направихме каквото трябва,но  все още не е добре. Sad

# 24 153
  • Мнения: 4 872
Много лесно се обиждам.. дори едно изказване може да ми развали целия ден.
същата съм и аз Embarassed
Да не си Дева?
И аз съм такава. Мисля и премислям какво е можело да отговоря и да реагирам , а винаги премълчавам . Близнаци съм   Blush
 

# 24 154
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Много силно ревнувам приятеля си от негова приятелка. Знам, че е безпричинно, но е по-силно от мен. И всичко ми е свито отвътре.

# 24 155
  • Мнения: 14 091
Оплаквам се че змия ухапа кучето ми на разходката днес. Sad и не е много добре.Направихме каквото трябва,но  все още не е добре. Sad
Отровна ли е била? Стискам палци да се оправи. Hug
Вчера двама от мотористите от цирка са пострадали. Инцидентът се е случил преди да се включат всички мотори в номера (малко след влизането в кълбото). Явно Господ ги е пазил от най-лошото, олекна ми.

# 24 156
  • Sofia
  • Мнения: 26 408
Този номер трябва да бъде махнат,и името му е ужасно..."колелото на смъртта" Stop

# 24 157
  • Мнения: 2 099
Пак повръщам.Мамка му,какво ми е?Вечеряхме и почна да ми се гади,излегнах се и изведнъж пак взех да бълвам неспирно.Да е някаква непоносимост към нещо?Ядох сухар,сирене,малко маслини, таратор.Кръвното си ми е нормалното 100/55.Кофти ми е на стомаха много.

# 24 158
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Този номер трябва да бъде махнат,и името му е ужасно..."колелото на смъртта" Stop


"Колелото на смъртта" е друго:
Скрит текст:

# 24 159
  • Sofia
  • Мнения: 26 408
Е,колело,глобус...все тая Stop

# 24 160
  • Мнения: 3 777
Пак повръщам.Мамка му,какво ми е?Вечеряхме и почна да ми се гади,излегнах се и изведнъж пак взех да бълвам неспирно.Да е някаква непоносимост към нещо?Ядох сухар,сирене,малко маслини, таратор.Кръвното си ми е нормалното 100/55.Кофти ми е на стомаха много.

Рибозом, да не е от таратора? Аз установих, че таратор не мога да ям - разстройството ме хваща още преди да съм изяла порцията. И то такова жестоко, че после седя във ВЦ-то с часове. Правя го без чесън уж да не ми дразни стомаха и пак не мога да го ям. Не повръщам обаче, или поне не още.

# 24 161
  • Мнения: 47 996
И аз имам непоносимост към някои краставици, но сега вече са малко по свестни вече

# 24 162
  • Мнения: 9 717
И аз напоследък имам проблеми със стомаха. Чувствам се като натровена. Май ще излезе черен дроб или жлъчка...

# 24 163
  • Germany
  • Мнения: 7 955
Рибозом, да не би да е лактозна непоносимост? Имаш ли правено такова изследване?

# 24 164
  • Мнения: 7 325
или глутенова непоносимост

Общи условия

Активация на акаунт