Да се оплачем...

  • 7 256 437
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 34 815
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Аз чакам да паднат, на имотите цените.
До 2-3г мисля, че ще са по -поносими 😊.

# 34 816
  • София
  • Мнения: 1 338
И ние се оглеждаме вече за собствено жилище и сме се спрели на комплекса в Нови Хан. В София цените са безумни за съжаление.
Хепи, дано детенцето вече да е добре и да не е нещо сериозно.

# 34 817
  • Мнения: 5 998
По темата за цените на имотите и аз мога да внеса оплакване.
Вече година активно търсим и не намираме нищо подходящо. Писна ми вече.
Отделно ново 20 - излезе ни един разход, който не очаквах, около 400 лв., но трябва да се плати. Много се ядосах, точно предпразнично честитка.

# 34 818
  • Мнения: 68 644
Хепи, как сте? Нещо ново?

# 34 819
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Какви са тези ненормални отвратителни вируси, които циркулират в момента? Онзи ден и двете щерки се тръшнаха с висока температура, треска и болки в гърлото, снощи племенницата с почти 40 градуса и не може да се свали с  нищо. Вече съм на път да повярвам, че наистина се създават изкуствено вируси и се разпространяват сред хората, друго обяснение за толкова много вирусни инфекции, които почти не се повлияват от обичайните лекарства и средства, не намирам.

# 34 820
  • Мнения: 4 872
 Оплаквам се , че днес изписват снаха ми с племенницата ми , а аз съм на работа и не успях да се освободя Weary Чувствам се ужасно, че няма да съм с тях в този момент. Disappointed Брат ми сигурно ми е леко сърдит, но се надявам да ми влезе в положение.

Хепи , надявам се детето да е добре вече Hug

# 34 821
  • София
  • Мнения: 38 476
И аз искам ново жилище вече. Имаме възможност, обаче докато ги нагласим нещата ......
Много ни е малко това. Снощи мм довлече един приятел, стояха до късно, аз сложих децата да легнат в стаята, ама се чува, абе - теснотия.

# 34 822
  • Мнения: 13 082
Ах, колко ми е познато това със теснотията. Сега сме в двустаен, чакаме бебе, имаме и една 4 годишна. Как ще се съберем все още незнам, пари за покупка на собствен апартамент за сега нямаме. А за местене не ща и да чувам на тоя етап. 😒

# 34 823
  • Мнения: 6 604
Намери ли се брата на  потребителката?
Изхвърча ми от главата как се казваше.😶
Дано всичко е наред там.
Както и с детето на Хепи.🤞

# 34 824
  • Мнения: 2 681
И ние се оглеждаме вече за собствено жилище и сме се спрели на комплекса в Нови Хан. В София цените са безумни за съжаление.
Хепи, дано детенцето вече да е добре и да не е нещо сериозно.

В раздел Дом на форума имаше тема за плюсове и минуси на подобно преместване.
По общо мнение - с малко дете не е удачно.
Може да я прегледаш информативно и да помислите.

# 34 825
  • София
  • Мнения: 5 198
Хепи, надявам се вече да имате отговори . И всичко да е наред Simple Smile

Мъжът ми има двустранна пневмония. Много странно. От няколко месеца се оплаква , че има болка около белия дроб.
Прави си всякакви изследвания, ВСЯКАКВИ, освен снимка на дроб.
Сега искат да го приемат за 7 дни минимум.
Омагьосаният кръг продължава.

# 34 826
  • София
  • Мнения: 18 699
Мъжът ми изкара август пневмония само на снимка се видя . Трима познати в момента са в болница със същото.
Да не говорим, че още храчи и кашля отвреме на време.

# 34 827
  • София
  • Мнения: 28 559
Намери ли се брата на  потребителката?
Изхвърча ми от главата как се казваше.😶
Дано всичко е наред там.
Както и с детето на Хепи.🤞
Не.

# 34 828
  • Мнения: 13 082
Wind, майка ми изкара миналото лято, също като мъжа ти след доста време в откриха. Приеха я е белодробната за 7 дни. Дано всичко мине по бързо, много гадно но няма как, ще трябва да поседи в болница.

# 34 829
  • Мнения: 6 604
Миленака, стискам палци за Коледно чудо!🤞

Общи условия

Активация на акаунт