Да приведем мъжете в приличен вид!

  • 12 337
  • 213
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Джой, този долу в дясно си го заплюх и искам да го разходя по главната.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 10 547
Преди десет години дадох ценен съвет на моя Пираня- обличай се предимно в черно, не експериментирай с модерните цветове и имай по някоя дреха в кафявата и тютюнева гама, защото какъвто си русичък, ти отиват. Туй то!

# 47
  • Мнения: X
Моят е фен на приказката за хубавия кон под скъсания чул.
Много го влече неглижето, та много ме сърбят ръчичките да си го стягам, ама се инати адски понякога. Пряко воля се е обличал и по-официално заради мен и много му отива.

Може би го разбирам донякъде, защото работата му е тежка и мръсна и като работи 6 дни в седмицата, хич не му е до контене.

# 48
  • Мнения: 62
Не ми пука кой как се облича.
Даже като купувам дрехи на мъжа за подарък или без повод се съобразявам с предпочитанията му.
Ако реши коренно да си смени стила, пак едва ли ще ми направи впечатление.
Не мисля, че външният вид е нещо,  което трябва да се възприема като проблем и да му се търси решение.

# 49
  • Мнения: 2 457
E ,  с тези двамата от ляво бих се разходила, кво им е.  Simple Smile



Като си сложа зеления сутиен с леото,  разголен маскировъчнен топ и  дънки, мисля ще си станеме добра двойка или... тройка   Mr. Green

# 50
  • Мнения: 3 371

Дразни ме, че в Гългария, куцо, кьораво и скато в костюм, минава за "добре облечен мъж". tooth
Най-често нисък, плешив и набит...



нисък, набит , плешив, пази боже с дебел задник и виснало шкембе  Stop
ако ще и в армани от глава до пети да е.

в собствения си мъж няма какво да коригирам - висок, слаб, безупречен костюм, кожени обувки и хубав часовник. ако трябва да съм честна го докарва малко като погребален агент на визия, но предпочитам строг и официален пред раздърпан. не понасям мъже, които са в развлачени тениски, смъкнати дънки, разни грозни шуби, в анцуг и т.н. това са си мои критерии и се отнасят само и единствено по отношение на мъжете, с които имам близка връзка.

останалите не ме интересуват как ходят, ако искат да си обуват и обувките наобратно.

# 51
  • Мнения: 4 892
Добре, че моят ходи предимно с анцуг и маратонки. Е, понякога му давам съвет кой анцуг точно да си облече - по-официален или по-ежедневен  Joy

Ми вие явно сте от Перник  Mr. Green

Не съм казвала, че анцугът е Адибас, да си имаме уважението!  Crossing Arms
От друго сеЛо сме.

# 52
  • Мнения: 1 446
Не се научих как се пише тая дума анцуг, анцуНг, анцуН ахахахах  Simple Smile

# 53
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не се научих как се пише тая дума анцуг, анцуНг, анцуН ахахахах  Simple Smile
Пропусна най-разпространения вариант-ХаНцуНГ Laughing

# 54
  • Мнения: 2 141
Леле, виждам, че има жени успели да убедят мъжете си да носят риза...
КАК бе момичета, как да го накарам да облече риза по повод?
А толкова харесвам мъж в риза, толкова стилно и прибрано стои. Това е единственото, което не харесвам в стилът му на обличане, че при повод слага някоя по изчистена (бяло, черно или сиво) блуза и това е, дори не иска да ме чуе като намекна да купим някоя хубава ризка.
Ще съм ви благодарна, ако ме подучите!

# 55
  • Мнения: X
Я, кажете сега, научихте ли ги вашите да не носят карета с райета и чорапки със сандалки?
Не, взех го научен.  Grinning
Ако носеше чорапки със сандалки, дори нямаше да го забележа.     Laughing

# 56
  • Мнения: 46 543
Леле, виждам, че има жени успели да убедят мъжете си да носят риза...

Дай направо да си разменим мъжете  Mr. Green
Аз пък мразя ризи, костюми и всякакви подобни. Особено сака, с елек може и да го преживея, но пак ми е...
Моят мъж само лятото слага ризи, но да си призная като ги изпера ги прибирам по-навътре в шкафа, за да не се виждат  Embarassed

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 14:07 от Tatti

# 57
  • Мнения: 8 902
Моят се облича в подобен стил
http://urbanasian.com/lifestyle/fashion/2012/08/back-to-school-style-101-for-men/

Одобрявам много и рядко му се бъркам

# 58
  • Мнения: X
а аз стигнах до там да пращам мейл на веригата, в която пазарува половинът, да сложат диванче за половинките
писна ми поне веднъж в месеца да стърча права с часове, докато нашият си прави модно ревю и пита кое как му стои
след първите 30мин вече кимам одобрително на всичко, в което се надене

и ми писна да гладя ризи и подреждам сака, защо не ходи пак като преди неглиже  #Cussing out

# 59
  • Мнения: 410
E ,  с тези двамата от ляво бих се разходила, кво им е.  Simple Smile



Като си сложа зеления сутиен с леото,  разголен маскировъчнен топ и  дънки, мисля ще си станеме добра двойка или... тройка   Mr. Green
Уеуеее ще сте като от джунглата  Mr. Green Само не знам колко е законно да забиваш непълнолетни Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А тоя с цветята все едно е тафнал на баба ми покривката Sick

Общи условия

Активация на акаунт