Да приведем мъжете в приличен вид!

  • 12 330
  • 213
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Я, кажете сега, научихте ли ги вашите да не носят карета с райета и чорапки със сандалки?

# 1
  • Мнения: 2 811
Моят сегашен е много елегантен.

# 2
  • Мнения: 2 457
Не. Аз никога не съм искала да променям стила на мъжа ми, защото го харесвам.

# 3
  • Мнения: 75
ММ много се носи в черно и сиво, което за зимата си е ок, но лятото изглежда като вдовица. Много съм щастлива, че това лято за първи път си обу светло сини ленени панталони и започна да носи тениски(е, черни и сиви) с цветни щампи. Другото, което успях е да му покажа, че няма лошо и в белите дрехи - вече си има бели кецове и яке. И така докато не започне да изглежда свежарка. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 38 486
Не се научи и това е.
Оня ден се стегнал за работа с кафяв комбат панталон, винен суичер и синя блуза.  doh
Нямах време да го карам да се преоблича.

# 5
  • Мнения: 593
Моят преди все майка му му избираше дрехите и се обличаше като някой пенсионер.  Crazy
От както съм го оставила сам да си купува дрехи, се облича като геймър (какъвто всъщност си е).
Аз съм доволна, че най-накрая се научи да изразява себе си.

# 6
  • Мнения: 755
Я, кажете сега, научихте ли ги вашите да не носят карета с райета и чорапки със сандалки?

Ми не... има си свой.
Всеки си има свое усещане за себе си, защо пък трябва да променяме чуждото?! Пък и не съм стилист, все едно той да седне да ми дава акъл...абсурд да приема такъв. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 216
Аз обичах екс мен да ходи с брада. Отиваше му много, пък и майка му изпадаше в ужас като го види. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 8
За много краткото време в което сме заедно взе да проумява, че ризите освен секси, са и удобни. Преди не искаше и да чуе за риза. Имаме напредък значи Rolling Eyes

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Защо да не може каре с райе? Ей го тук:


отляво-надясно: Gucci, Bottega Veneta, Costume National, Alexander McQueen

Или пък...


отляво-надясно: Roberto Cavalli, Z Zegna, Versace, Versace


отляво-надясно: Burberry Prorsum, Burberry Prorsum, Etro, Michael Kors;


отляво-надясно: Givenchy, Givenchy, Jean Paul gaultier, Prada

По темата: харесва ми как се облича мъжът ми, не му се налагам с мнение.

# 10
  • Мнения: 216
Защо да не може каре с райе?

Не, че не може, просто не трябва. Горепосочените примери илюстрират защо не трябва. Naughty

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 Shocked

# 12
  • Мнения: 2 811
Зимна роза, някои от тези младежи не бих ги искала за кавалери, при все, че са все хубави Grinning  къв е този розов костюм и това жълтото на версаче ми идват много авангадни Grinning

# 13
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Флип, аз само споделих снимките  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 723
Да променяш стил на обличане. А стилът на спане, дишане и смеене.
След като сме се взели, значи сме си го харесали.
Промяната на стил на обличане, за мен говори и за промяна на характер.....

Общи условия

Активация на акаунт