Коледата наближава, Дюкан с режима си ни направлява - 273

  • 55 226
  • 753
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 223
sm78 Мисля да пробвам без брашното разбира се, ако не се получат, ще сложа малко царевично нишесте, ще видим дали ще стане нещо Simple Smile

 newsm78 да не е брашно от смлени овесени трици? Аз поне,когато не искам да ми се сглетява хлебчето си меля триците до фин прах почти, та се замислих да не правят и те така...иначе никъде в книгата не е дори загатнато за обикновено брашно да е разрешено... Thinking

# 346
  • Испания
  • Мнения: 37 503
sm78 Мисля да пробвам без брашното разбира се, ако не се получат, ще сложа малко царевично нишесте, ще видим дали ще стане нещо Simple Smile

 newsm78 да не е брашно от смлени овесени трици?
...

Най-вероятно. Руснаците произвеждат такова:

Скрит текст:

...
От френския дюкански форум попаднах на рецепта за палачинки, но много странно имаше вътре брашно...

Дай линк да разнищим въпроса.  Wink

# 347
  • Мнения: 24
Добър вечер Simple Smile Аз сам да ви кажа , че си ви чета Simple Smile  И аз съм в застой , даже и +1кг имах ама маи от МЦ или от постоянното ми нарушаване с тези зеленчуци на ПД...  Embarassed Тази вечер изкарах един чувал с дънки ( преди 1 година ги продавах ) и тези , които са останали единични бройки и не са ми ставали  , а много са ми харесвали - е сега вече ми стават , няколко пъти вече си дърпам нови дънки , че старите падат Simple Smile Аз по калкулатор вече трябваше да съм 3та ама 1во имам още 3-4кг да сваля и 2ро МНОГО ме е страх  no
Косопада намаля , дали от млякото с желатин или от маските с яйце , не знам но се успокоих вече Simple Smile
Сладки сънища на всички   bouquet  smile3524
Мен ме гони едно безсъние вече 3ти ден 1countingsheep

# 348
  • София
  • Мнения: 239
И аз съм в застой , даже и +1кг имах


Добро утро и от мен.... Алекс ,подкрепям те с 2 ръце....едно ,че няма мърдане и съм се забила на едни числа от месец,уж се раздвижих по МЦ и пак същото положение  #2gunfire #Cussing out Нямам идея на какво се дължи това задържане  Cry
Мога да ви пожелая хубава седмица ,аз ще карам режимно както до сега,дано има развитие  Sad [/b]

# 349
# 350
  • Мнения: 0
здравейте, по повод брашното от овесени трици, виждала съм такова в един биомагазин. Точно като нормално брашно изглежда. Аз искам да почвам трета фаза, но много ме е страх... Някой друг в трета ?

# 351
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Да, видях я. Не мисля, че може да се има доверие на подобни рецепти. Това е просто рецепта от форум. Като знам какви неща се пишат в нашите теми...  ooooh! В испански форум съм попадала на рецепти с маслини, пшенично брашно и все ставаше въпрос за втора фаза.

Защо мисля, че не може да имаме доверие на тази рецепта?

1. Пише 4 супени лъжици обезмаслено мляко на прах с брашно /не уточняват, че е от овесени трици/.
2. Пише, че може да се ядат тези палачинки без ограничение, тъй като не съдържат толерирани продукти. Дюкан не включва обезмасленото мляко на прах към разрешените продукти за режима, а към толерираните и има ограничение, както знаем.

Личното ми мнение е, че имаме достатъчно разнообразни и режимни рецепти, които да ползваме и не трябва да се доверяваме на подобни на тази, чийто линк си дала, GalaEluardPeace Hug

# 352
  • Русе
  • Мнения: 99
Здравейте,
искам да попитам колко често можем да ядем тиква. Мислех че е за третофазнички чак.
Имам в нас 2 огромни тикви, ще съм благодарна за идеи Simple Smile

# 353
  • Мнения: 45
Смайслче, знам аз, че си има ограничение на толерираните, разглеждам разни рецепти и си ги пригодявам към режима Simple Smile  Hug
maikinatati Simple Smile може тиква, но малки количества (както с морковите, съдържат захари). Аз днес си направих печена тиква залята с яйца и мляко запечено и отгоре канела. Отделно си направих нещо като кремче от варена тиква и ескуиза 0.1%, подсладител, ванилия и отгоре пак поръсих с канела, но още не съм го опитвала. По-късно ще си хапна 1-2 лъжички да пробвам Simple Smile За цяла седмица в ПЗ дните ще имам десерт Simple Smile Отделих си и само варената тиква с ескуиза за солено пюре.

# 354
  • София
  • Мнения: 239
Здравейте  Hug

Къде сте всички Simple Smile отишли сме на втора страница и още с коледно заглавие на темата  Joy Joy
То лято станало вече  hahaha
Аз си тъпча на едно място,но поне ви следя вас.....

Хубав ден на всички :*

# 355
  • Мнения: 194
Кой сега е номер еднооо  newsm44 newsm44
Седмицата започва прекрасно - моя мил другар тази сутрин рече и отсече 69,8!! Доживях да я видя таз 6та пейка, така че моля, моля смесете се и направете място и за мен на нея. Още 10кг почти и ще съм в изходна позиция от преди забременяването  Peace И 15 поне, за да съм аз щастлива и доволна. Дано се пораздвижи вече кантара и така да е цяла седмица  Praynig Praynig

Спорна и успешна да е на всички, аз отивам да ровя за рецепта на нещо просто и сладко, тъй като си бях обещала наградка, като видя 6цата  Laughing Laughing

# 356
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Здравейте,
искам да попитам колко често можем да ядем тиква. Мислех че е за третофазнички чак.
Имам в нас 2 огромни тикви, ще съм благодарна за идеи Simple Smile


Във втора не съм яла тиква, защото имаше доста противоречиви мнения във форума, но  Naughty в "Оценител" Дюкан пише /преди време бях го публикувала пак/:

           гликемичен             повиш.на                  тегло                       калории
             индекс                  кр. захар

тиква         77                 рязко претоварва       на воля                          30
                                            панкреаса

тиква         77                 рязко претоварва       оскар за стройна            30
цигулка                                панкреаса               фигура

тиквичка    17                 едва доловимо           да се консумира              60
                                                                         целенасочено

Преписвам за тиквичката за сравнение.  Hug

Смайслче, знам аз, че си има ограничение на толерираните, разглеждам разни рецепти и си ги пригодявам към режима Simple Smile  Hug
...

Знам, сладурче, само написах за толерираните, за да обясня защо не трябва да се доверяваме на подобни рецепти.  Hug

# 357
  • Мнения: 115
Браво ANNAFACE  Hug дано ни повлечеш крак ....Аз  съм все още 66,30 кг  #Cussing out но днес е и първия ми ден от МЦ /дано това е причината / надявам се в края на П и края на МЦ , Кантарев да ме зарадва .
Радвам се на вашите успехи, споделяйте по- често !

# 358
  • Русе
  • Мнения: 99
smileys  благодаря. Златна си. И аз имам някакви такива спомени за тиквата. Ще видим. За сега ще изчакай, че и без това се случват малко по-бавно нещата от към килограми.

 И аз съм пред МЦ, затова няма да бъда крайна и да очаквам да ми се редят минуси всеки ден. Simple Smile


# 359
  • Мнения: 3
Здравейте мацки!Бих искала да се присъединя към групичката ви   Hug
От утре почвам диетата на Дюкан надявам се да удържа до край -крайната ми цел е 57кг е сега съм около 72,след като родих второто си дете, така и не успях да си ги върна.Надявам се диетата и фитнес и с ваша помощ да успея  Wink

Общи условия

Активация на акаунт