Sirius D, Сириус Д, Помощ за контакт с производителя .

  • 109 346
  • 156
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 507
10-15 последователни бурканчета от Сириус взимахме от аптека и откровено казано не видях някакъв особен ефект от него...

Аха ...и аз съм на това мнение. Много се преувеличава около този продукт, по добре си купете от някой от по доказаните колагенови продукти на пазара като osteomove, флекс код премиум и други.

# 106
  • Мнения: 3 118
10-15 последователни бурканчета от Сириус взимахме от аптека и откровено казано не видях някакъв особен ефект от него...
Аха ...и аз съм на това мнение. Много се преувеличава около този продукт, по добре си купете от някой от по доказаните колагенови продукти на пазара като osteomove, флекс код премиум и други.

Минахме вкъщи на хиалуронова киселина с колаген, флекс код също има такива в съдържанието си в добро количество и е течен. И са по-евтини от Сириус-Д.
И за колко много още такива прехвалени сме си давали парите на вятъра ...  ooooh!

# 107
  • Мнения: 507
Някой който не знае ако чете за флекс кода да не се обърка, има два вида с колаген втори тип и без колаген и цената е различна.

Иначе тук някакъв си тайнствен професор който уж бил много възрастен и за това не говорел пряко с хората пък вече колко се похвалиха че са говорили с него. То и аз говорих с професора 2012 година, но всъщност се оказа такъв който се представя за него, тоест лъжец, ...разбира се някои може да са говорили с истинския не оспорвам. Малко луда работа.

Пък някакъв продукт чудо, на който рецептата му е толкова уникална че не се публикува да не я открадне някой. Ако питате мен няма никакво чудо, според мен не се публикува защото няма нищо по различно от това което се очаква ......основно от разни животински хрущяли, кокали, кожи се прави чудото и за есенция там някакви ванилии ли какво беше не помня.

Останалите аналогични продукти на пазара са много по богати.......освен предполагаемия колаген и протеини които се предполага че трябва да има в Сириус,  там има и хиауронова киселина, и босвелия серата, МСМ.....и т.н. други забравих какво беше още действащо ставно противовъзпалително и регенериращо.
На останалите продукти е отбелязан произхода на колагена рибен, пилешки, телешки, свински. А тук не ти казват какво пиеш....тайна голяма.

Пък за " " "официалния" " " дистрибутор на Сириус да не говорим.....че работата става още по луда.

Последна редакция: чт, 17 сеп 2015, 18:08 от relativity

# 108
  • Мнения: 2
Бих желала с този мейл да призова тези , който имат негативни мнения относно дистрибутори  ,че тук не е мястото за това.Тук е тема за споделяне на мнения от продукта.
Поради факта , че ставаме все по- болни , че възрастовата граница пада и много млади ги покосяват страшни болести , бих апелирала всички преди да пристъпят към крайни действия да се доверят на тази храна Сириус Д , защото тя е бъдещето на лечението , макар , че много лекари не желаят и да чуят по обясними за всички причини.
Всички знаем колко струва една коронарография, сърдечна операция на касата.
Аз бях в крайно тежко състояние , сепсис след инфекция, пиелонефрит, сърдечна недостатъчност 4 степен, колит, дискова херния- цял букет за една епикриза , а съм 45г.
Доверих се на Сириус- Д, защото не можех да стана от леглото.
След 11 месеца прием по 5 суп.л. сутрин и вечер без прекъсване , аз не само се възтанових от този букет , но и лекарите при които ходих не можеха да повярват , като някой се радваха , а други ми вещаеха мрачни прогнози , които застрашават дори и здрави хора , принципно.
Искам да кажа на всички , че нелечими болести няма, не губете кураж , просто бъдете постоянни и търпеливи в лечението си.
За тези , които не са имали търпението да пият Сириус Д , мога да кажа , че от едно бурканче е просто несериозно да се говори , още повече че тук говорим за хронични болести, които пък медицината поддържа с лекарства , които пък съсипват други органи.
Моля, позволете на тежко болните хора да се излекуват - ако не сте пили продукта МИНИМУМ 3 месеца ,без нито ден прекъсване, не изказвайте негативни мнения, сърдете се само на себе си.
За момента, това е единствения продукт в Европа , който успява да възтановява тежко болни органи като сърце и бъбреци, дискови хернии, колит, който не се знае в какво може да се превърне!?
Желая ви да бъдете здрави!

# 109
  • Мнения: 507
Венера Спасова, тук е мястото за споделяне на всичко около Сириус Д, ......продукт, полза, липса на такава, дистрибутори,  всичко, без значение положително или отрицателно.

Ако Сириуд Д е бъдещето на лечението, ......това означава че всички колагенови продукти са бъдещето на лечението а те са много и на различни фирми. Нищо уникално като състав няма в Сириус Д  както писах по горе има протеини/белтъчини,  за това и се крие от клиентите състава на Сириус.....да се поддържа мита за чудото.

Дистрибуторката която се е самопровъзгласила за първа/оригинална сред всички дистрибутори от сайта "свой избор" беше пуснала  едно интервю с професора където се обясняваше че формулата за Сириус му била пусната свисше  от висшите сили. А останалите производители на колагенови продукти как са се добрали до формулата, защото със сигурност не е от космоса???

Вероятно ще ти се сторя жестока, но това е положението. Няма от къде да знаем ние тук потребителите какво ти е било здравословното състояние преди и след Сириуд Д, това е само един виртуален пост, ..........няма от къде да знаем какво още си взимала и правила освен Сириуд Д, .........възпалителните диагнози които ни казваш пораждат съмнения за истинността на цялата ти история,  защото Сириус няма кой знае какви противовъзпалителни ефекти ако изобщо има такива, ТОЙ Е РЕГЕНЕРИРАЩ ПРОДУКТ.



Цитат
цитат: че много лекари не желаят и да чуят по обясними за всички причини.
Това не е вярно. Лекарите дори изписват колагенови продукти/протеини какъвто е Сириус, разбира се от тези които се предлагат по по цивилизован начин и са по изследвани, а не афиширани тип ВС телешоп.


Ти не говориш като човек излекувал се,  говориш като пазарно заинтересован.....
"Единствения продукт в Европа"?!?! Shocked
 "че нелечими болести няма"
"бъдещето на лечението"
..............


Колагеновите продукти/протеини/белтъчини са нещо много хубаво и за ставите и за кожата и за много работи, който може да си ги позволи е желателно да ги ползва редовно профилактично или лечебно, но след проучване какво се предлага по въпроса..........да не се връзва за чудеса, единственост и уникалност, панацеи, формули свисше, липса на информация за състав и прочие глупости.

Последна редакция: сб, 24 окт 2015, 03:31 от relativity

# 110
  • Мнения: 507
продължение.....

И не е маловажно това Венера Спасова че си взимала пет по две супени лъжици всеки ден, това са общо 10 лъжици на ден, ако мнението е истинско де не изключвам никакви варианти. Едно бурканче е средно 20 лъжици плюс минус 1-2. Следователно за един месец ще отидат 15 бурканчета, това прави минимум 450 лева.
И какво апелираш всички "преди да пристъпят към крайни действия да се доверят на тази храна Сириус Д" и да харчат месеци наред по 450 лв за всеки месец, без никакви сериозни доказателства че продукта отговаря на чудотворната си заявка. "Доказателствата" са само в сайтовете на нахъсаните дистрибутори.
Ако човек не си знае и не си брои парите щото има много, няма проблем да опита,......дори и да не усети чудото нищо не губи.

Но за тези на които това са им почти доходите за целия месец?!  да рискуват всичките си пари само за Сириус.
Абсолютно опасно е да се спират всякакви лечения за да се лекува човек само със Сириус. Няма основателни/оправдани/аргументирани причини  за това.  Няма резон леченията да се провеждат отделно едно след друго, може да стане късно и фатално ако чака човек да види 3-4-5....11 месеца дали ще подейства Сириус. Сириус трябва да се приема паралелно най малко с лечението  предлагано от академичната медицина.

А колкото повече методи на лечение/изчистване на тялото се комбинират толкова по добре.
 

Последна редакция: сб, 24 окт 2015, 03:18 от relativity

# 111
  • Мнения: 2
Благодаря на всички , които се включиха.
Не ме интересува , кой са били дистрибуторите на Сириус Д и какво са казвали , аз споделям мое мнение , с което никой не задължавам.
Всеки може да си предполага какво съдържа - колаген  ли или нещо друго си , въпрос на интерпретаций.
Нека за момент да заровим омразата и злобата  , да пишат хора само , които са ползвали продукта и които  имат наистина здравословни проблеми .
Продукта се предлага в София в аптеки .

# 112
  • София
  • Мнения: 5 190
....
На останалите продукти е отбелязан произхода на колагена рибен, пилешки, телешки, свински. А тук не ти казват какво пиеш....тайна голяма.

Пък за " " "официалния" " " дистрибутор на Сириус да не говорим.....че работата става още по луда.

Това ме подлудява като си помисля, че е тайна. Няма как според законодателството на ЕС точно това да е тайна.
Има едно изречение от рекламните постове, което направо със звук и картина ми се явява : "Доверих се на... и тн..."

Последна редакция: сб, 24 окт 2015, 22:23 от ЗаСлон

# 113
  • Мнения: 1 732
В САЩ  на лекарствените препарати не пишат съставките. Така знам от мъжа ми. Аз не съм ходила в Америка и не съм се интересувала как седят нещата и дали е истина.  За мен обаче да не се пише съдържанието и състава на продуктите е недопустимо и е вид  престъпна индустрия.
Не е редно да не се напише произхода на Сириус. Никой не задължава производителя да споделя супер рецептата -  нека тя си е тайна.
Аз бях писала за моите премеждия и как в крайна сметка се отказах да рискувам. Не ядох Сириус  и го върнах обратно в България.
 Сестра ми много се надяваше Сириус Д да й помогне за кожата на ръцете. След раждането и усложненията от него, колагенът й много пострада и това съсипа здравата кожа на ръцете й. Станаха силно лющещи се, сухи и кожата се цепеше в болезнени рани. Взимаше  какви ли не омеги, колаген, яде Сириис Д и т.н. Не й помогна изобщо.
Намерих й един специален крем с коластра и ръцете й веднага се преобразиха.  След 6 годишни проблеми и хвърлени на вятъра пари.

# 114
  • Мнения: 507
Благодаря на всички , които се включиха.
Не ме интересува , кой са били дистрибуторите на Сириус Д и какво са казвали , аз споделям мое мнение , с което никой не задължавам.
Всеки може да си предполага какво съдържа - колаген  ли или нещо друго си , въпрос на интерпретаций.
Нека за момент да заровим омразата и злобата  , да пишат хора само , които са ползвали продукта и които  имат наистина здравословни проблеми .
Продукта се предлага в София в аптеки .


Венера Спасова, нищо не предполагам, нищо не интерпретирам! Аз съм СИГУРНА че Сириус е протеини/белтъчини/колаген....направила съм си проучване отдавна 2012. Всеки може да се позаинтересова и ще стигне до същия извод.
С днешна актуална дата не знам какво пише на опаковката, но виждам че в някои сайтове са написали все пак "белтъчини от животински произход". Поздравления все пак, но това не е достатъчно.
Ти дори не знаеш какво апелираш хората да си купуват!
Истината не е злоба и омраза. Продукта съм го ползвала, но в темата може да пише всеки който има какво да каже. 90% от пишещите тук пишат заради здравословни проблеми, а не  да си запълват времето.

Сириус не се предлага в аптеките в София, както се предлагат много други добавки и лекарства, а в единици аптеки където дистрибутора се е уговорил по някакъв неформален начин с аптекаря, защото формални начини за разпространение на Сириус по аптеките няма. Просто дистрибутора си е намерил още една вратичка за печалба освен виртуалната. Ако си направя експеримент да потърся Сириус в 15-20 произволни аптеки малко веротно е да попадна на поне една която го предлага, това не се нарича продажба в аптеки.


Последна редакция: нд, 25 окт 2015, 02:59 от relativity

# 115
  • софия
  • Мнения: 134
В САЩ  на лекарствените препарати не пишат съставките. Така знам от мъжа ми. Аз не съм ходила в Америка и не съм се интересувала как седят нещата и дали е истина.  За мен обаче да не се пише съдържанието и състава на продуктите е недопустимо и е вид  престъпна индустрия.
Не е редно да не се напише произхода на Сириус. Никой не задължава производителя да споделя супер рецептата -  нека тя си е тайна.
Аз бях писала за моите премеждия и как в крайна сметка се отказах да рискувам. Не ядох Сириус  и го върнах обратно в България.
 Сестра ми много се надяваше Сириус Д да й помогне за кожата на ръцете. След раждането и усложненията от него, колагенът й много пострада и това съсипа здравата кожа на ръцете й. Станаха силно лющещи се, сухи и кожата се цепеше в болезнени рани. Взимаше  какви ли не омеги, колаген, яде Сириис Д и т.н. Не й помогна изобщо.
Намерих й един специален крем с коластра и ръцете й веднага се преобразиха.  След 6 годишни проблеми и хвърлени на вятъра пари.
Би ли споделила(може на лични) за този крем , с коластрата. Детето ми(на 11 години) има този проблем, явно причината са хормоните.

# 116
  • София
  • Мнения: 5 190
Кой определя дозировката?

Последна редакция: чт, 12 ное 2015, 00:30 от ЗаСлон

# 117
  • Мнения: 507
Кой определя дозировката?

Ако става въпрос за Сириус, дозировка е силно казано. Това не е лекарство, а хранителна добавка - концентрирана храна на белтъчини/протеини.
В почти всички сайтове на дистрибутори е указана "дозировката" според килограмите под и над 60. Май под 60 килограма беше 2 пъти по две ако е за здравословен проблем, а ако е профилактично два пъти по една лъжица. За над 60 килограма малко повече май беше два пъти по три лъжици. Във всеки сайт на дистрибутор ще намериш дозировката.

Незнам истински ли е потребителя Венера Спасова, но тя каза че е взимала два пъти по пет лъжици, тоест много повече от препоръчваното от производител и дистрибутори.
С нищо няма да си навреди човек дори и да попрекали малко, това все пак е храна............стига да има пари за експерименти.

# 118
  • Мнения: 11
Кой определя дозировката?

Ако става въпрос за Сириус, дозировка е силно казано. Това не е лекарство, а хранителна добавка - концентрирана храна на белтъчини/протеини.
В почти всички сайтове на дистрибутори е указана "дозировката" според килограмите под и над 60. Май под 60 килограма беше 2 пъти по две ако е за здравословен проблем, а ако е профилактично два пъти по една лъжица. За над 60 килограма малко повече май беше два пъти по три лъжици. Във всеки сайт на дистрибутор ще намериш дозировката.

Незнам истински ли е потребителя Венера Спасова, но тя каза че е взимала два пъти по пет лъжици, тоест много повече от препоръчваното от производител и дистрибутори.
С нищо няма да си навреди човек дори и да попрекали малко, това все пак е храна............стига да има пари за експерименти.

Тези дози по 5 лъжици ги препоръчва лично проф.Димитров  при тежки случаи или когато има нужда
от бърз ефект . На моя приятелка с тежък проблем беше препоръчал такава доза въпреки, че е само 50кг, явно не може да стане предозиране .

# 119
  • София
  • Мнения: 5 190
 Joy
Предозиране с всевълшебната храна Сириус? Ни най-малко не може да стане, колкото повече се пие, толкова по-добре! (не казвам за кои)

Общи условия

Активация на акаунт