Sirius D, Сириус Д, Помощ за контакт с производителя .

  • 109 469
  • 156
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
От днес го започнах но....голяма отврат бе хора!Как го пиете това нещо...и свиква ли се с тази миризма!?

Ами явно всичко е много индивидуално ( имам предвид поносимостта) , синът ми го приема без проблеми . Има и детски вариант овкусен с ванилия, ако ти е чак толкова непоносимо може да минеш на него.
Ама дето се вика " трай бабо за хубост" . Синът ми е с невероятно неусвояване и покрай празниците нарушихме всякакви диети, очаквахме потресаващи резултати от кръвните изследвания, ама като ги показахме на лекаря в петък се оказа, че не са били по-добри от години насам.Няма от какво друго да е освен от Сириуса, поръчахме си и за нас и днес ни донесоха , утре го почваме всички в къщи .....казват, че действа превантивно и на грип .

# 31
  • Мнения: 3 118
Поздравления за подобението на детенцето!  Grinning
А вие колко време го пихте, докато резултатите показаха подобрение и това колко опаковки ще рече? Благодаря за отговора!

# 32
  • Мнения: 0

А вие колко време го пихте, докато резултатите показаха подобрение и това колко опаковки ще рече? Благодаря за отговора!

Изследването е след употреба близо месец ( без няколко дена), пихме  както му казват "ударна доза" !
След изследването толкова се въодушевихме, че бяхме решили да го приема само така, ама като говорихме с жената коята дава консултации от сайта, тя ни посъветва сега да приемаме един месец
"поддържаща" доза и да видим дали ще се запазят добрите резултати. Тя явно е медицинско лице (въпреки, че не се предствя за такова) , защото и пратих по Скайпа кръвните изследвания и ми направи пълен разбор по телефона. А нашия си лекуващ лекар като ги погледна каза " А, ама вие сте много добре бе !" .... и това му беше, нито обясни нещо, нито се заинтересува какво сме правили, че да сме добре .... такава им е грижата на нашите лекари за пациентите  Embarassed

Отностно количеството, всичко зависи от килограмите, ако са повече ще отидат и повече опаковки.
Давам ти линк към дозите описани в сайта и само  да кажа, че в едно бурканче има около 20 лъжици
прах .
http://sirius-d.biz/%D0%B4%D0%BE%D0%B7%D0%B0

# 33
  • Мнения: 3 118
Аз си закупих Сириус-Д от аптеката. Цената му беше 36 лв.

# 34
  • Мнения: 199
Мами, татковци, баби, дядовци и всички роднини - здравейте!
Аз съм вече баба с бая опит и медицинско образование. Не се хваля, ами се представям, че кой друг? Защото ще напиша нещо ядосано. Отдавна във форумите само чета когато ми трябва инфо, а не коментирам. Спомням си навремето тъкмо тук каква върла дискусия се завърза на тема Хомеопатия. Зад явните и скрити реклами имаше толкова злост, подлост и гавра със здравето, че не издържах. Написах няколко неща и повече не писах. Получавах дълго писма на лични, на които отговарях от състрадание, което всички би трябвало да имаме.
И дотам с писането открито! Че се правят и енергийни атаки! Това си е реален факт, вече признат и от някои официални медицини.
Та.... така и тук! Някои "духовни" дистрибутори на Сириус-Д правят какво ли не, включая и енергийни, психически и други паранормални и ненормални въздействия.
За Мартина ми е реч, която явно е многолика. Като четете внимателно в някои форуми, все ще й схванете езика, който се усеща и тук от няколко "различни" потребители.
Изборът е ваш.
Няма да коментирам Сириуса. Ползвам го и за пациенти, но е излишно да пиша откъде и по колко го вземам. Всичко е вече написано....
Четете и си отваряйте очите!

# 35
  • Мнения: 0
Аз си закупих Сириус-Д от аптеката. Цената му беше 36 лв.

Наистина ми е трудно да те разбера! Оплакваше се, че излиза скъпо лечението, а си се набутал сам да го купиш от много скъпо място????
На нас ни се наложи пак да го почнем и искам специално да благодаря на розичката от Пловдив   bouquet
Връзката която дава с  г-н Симеонов ни свърши чудесна работа !

# 36
  • Мнения: 3 118
Аз си закупих Сириус-Д от аптеката. Цената му беше 36 лв.
Наистина ми е трудно да те разбера! Оплакваше се, че излиза скъпо лечението, а си се набутал сам да го купиш от много скъпо място????
На нас ни се наложи пак да го почнем и искам специално да благодаря на розичката от Пловдив   bouquet
Връзката която дава с  г-н Симеонов ни свърши чудесна работа !
С толкова много ментос дъ фрешмейкър реклами не искам да рискувам да си купя куркума и канела 100 гр. за 30 лв при това при поръчка на няколко бройки.
Нямам никаква гаранция за оригиналност на продукта от някой си.
Предпочитам до го взема от аптеката с неголяма разлика и по колкото бройки аз преценя, но да знам че е оригинал.
От друго място от което бих си взела е единствено производителя.

# 37
  • Мнения: 199
Вече има фалшименто и по аптеките. Явно има и няколко "производителя". Приятелка чела в интернета и взела от централна аптека в София. Миришело на сухо мляко + още неща. Добре е, че от аптеката го приели обратно като рекламация, видимо засрамени.  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 338
В крайна сметка тези ли остават най-сигурните:

www.sirius-d.biz

# 39
  • Мнения: 2 343
Аз поръчвам от Симеонов, защото съм сигурна в произхода, може да не е най-добрата цена, но сигурното си е сигурно!

# 40
  • Мнения: 113
Здравейте!
Да споделя с вас моите резултати.
Месец и половина от както приемам сириус(имах около 20дневен прием през януари но пратката за късня).От два дни спрях обедното ми хапче за диабет.Пълни изследвания правих януари .Средата на юни имам насрочен час за нови изследвания.Надявам се до тогава да спра още един прием на "глюформин"-на,а защо не и напълно.
Тогава ще разбера как са холестерола и триглицеридите.
Очаквах ,че ще се повлияят и ставните проблеми и шума в ушите.Но за сега нямам някакви видими подобрения.
Съпругът ми го пие от януари(аз прекъснах за да има за него)-ставните проблеми отшумяха.Поне за сега няма оплаквания.Но и при него през средата на юни изследванията ще покажат.
Успех на всички!

# 41
  • Мнения: 19 331
Зачетох се в тази тема. Нямам никаква пердстава какво е Сириус, но ми стана интересно. Ще потърся повече информация.
Видях, че сте споменали Мартина Иванова. Чрез общи приятели във фейса съм имала  няколко дискусии с нея по теми на здравословното хранене. Прави впечатление на изключително неприятен и заядлив човек.

# 42
  • Мнения: 199
В крайна сметка тези ли остават най-сигурните:

www.sirius-d.biz



Тия поне не те преследват непременно да си купиш, ами ти дават инфо и по телефона, като се стараят да не са крайни лъжци Wink). Водят си база данни с РЕАЛНИ СЛУЧАИ! - това за мен е много важно, защото знам как се пишат статии с измислени случаи.

# 43
  • Мнения: 0
Сигурно помага, ама по тия сайтове как едни не написа тел. или поща за повече инфорамция...  В крайна сметка как е най-добре да се закупи? Аз на такива измислени сайтове и лични gsm номера не звъня...

# 44
  • Мнения: 199
Сигурно помага, ама по тия сайтове как едни не написа тел. или поща за повече инфорамция...  В крайна сметка как е най-добре да се закупи? Аз на такива измислени сайтове и лични gsm номера не звъня...

В тоя горния сайт, дето са го цитирали и други (сириус-д точка биз), телефоните са истински - отговарят хората от фирмата, не са им импулсни (и това проверих Wink), а и имат мейл на който отговаря някаква зряла докторка Wink - пекана е явно - добри отговори дава.
Че помага - помага. Ама много скъп, бееее! Тия горните продават на ниските цени, че и отстъпки правят, ама пак си излиза скъпо. Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт