Sirius D, Сириус Д, Помощ за контакт с производителя .

  • 109 472
  • 156
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 199
От производителя ли е най- гарантирано да се купува?

Майка ми твърди, че този път е купила бурканите лично от 'професора', на много изгодна цена. Тук чета, че ' професора' имал двойници в лицето на няколко 'дедовци', подвизаващи се като ' професора'. Като я питах , сигурна ли си, че е точно той, тя се позачуди що за въпрос....

Много объркана е цялата тази работа. Купува се НЕЩО, което има етикет, който се оказва, че не отговаря на описаното съдържание, целият буркан е посипан с бяла прах (това се отнася за всичките 30 буркана), защитната лепенка на някои от тях е оръфана, дават се стотици левове на ръка в брой!, без да се получи нито касов бон, нито квитанция.........
Що за бизнес е това?? И къде е била  разсипана тази 'храна'изобщо.... Спазени ли са санитарно- хигиенните норми.
На всичкото отгоре, тя като му се обадила да го попита защо съдържанието е бяло, той се бил обидил.
За какво, не ми стана ясно........ Да не би да го пита дали си плаща данъците на тези пари?
Та нали ние сме клиенти, даваме живи пари, доверяваме се, разчитаме на помощ....

Лесно е да се злоупотребява с болката на хората, но това е огромен грях.

Как да разбера дали съдържанието на моите буркани е фалшиво или оригинално?

Да прибавя към оплакванията ти сходни с тях на мои познати. Лично от професора купуват и то се оказва от истинския професор! Продавал като амбулантен търговец - в някакво кафене.
И този продукт го наричал "бялата храна".
Да, много е различен и не е от стандартните.
Опити ли си прави, що ли?

# 61
  • Мнения: 1 732
grown , много благодаря за включването!    bouquet Hug Изясних си повече нещата.
Да, опити. Явно сме опитни зайчета.

Не ми е комфортно така, още повече, че на майка ми дори не е казал, че съдържанието е ' бялата храна'. Не е обяснил нищо. На нея й е дал 5 буркана от обичайната храна и тя естествено, нищо не е подозирала за моите буркани....Като получих тук (Германия) пакетите и отворих бурканите, реших, че има някаква грешка.
Не може да се продава нещо, което не отговаря на етикета. До колко е проверено и сертифицирано ?
Честно казано, страх ме е да пробвам. Направо не знам какво да правя.
Едва се навих да пробвам, понеже тя е много доволна от действието (лекува макулна дегенерация, херния и др.), прочетох и тук добри отзиви....

Последна редакция: чт, 14 авг 2014, 23:41 от take a smile

# 62
  • Мнения: 199
Сертифицирана изглежда само един Сириус - този основния, пъстрия, с куркума и канела. Този с ванилията - явно не е сертифициран, без собствен етикет, някои дистрибутори дори не знаят за него, чета по форуми, че бил по-слаб, а професорът твърди, че съдържанието на основната съставка е еднакво, само добавката-овкусител е различна - ванилия, вместо куркума и канела. Бил предназначен за деца и слаби стомаси.
А този "нов" Сириус-Д - даже не знаем какво всъщност съдържа.
То и за другите не пише съдържателно какво има вътре.
Но понеже вече е изпитан Wink го приемаме на доверие. Wink

# 63
  • Мнения: 1 732
Не знам...... пролетта си правих общо подробно изследване, ирисодиагностика и други алтернативни консултации... Имам едно наум за черния си дроб. Не знам как на доверие да почна ударна доза от 5! лъжици сутрин и 5 ! вечер, при положение, че съм под 60 кг и съм веге от 23 години. Та това е конц. животински  белтък.
Този професор може и да е добър учен, но не е лечител, не ме е виждал дори, само по разказите на майка ми за моите оплаквания е ' предписал' това за мен........
Според  радиестестезични проверки  храната е ОК, но май само стандартната, ще трябва да питам за  'бялата'.
Уф...чувствам се  като слепец, който пипнешком се мъчи да налучка кое е добре за него и кое не...., а нямам ресурси за опити Tired

# 64
  • Мнения: 46
Не знам...... пролетта си правих общо подробно изследване, ирисодиагностика и други алтернативни консултации... Имам едно наум за черния си дроб. Не знам как на доверие да почна ударна доза от 5! лъжици сутрин и 5 ! вечер, при положение, че съм под 60 кг и съм веге от 23 години. Та това е конц. животински  белтък.
Този професор може и да е добър учен, но не е лечител, не ме е виждал дори, само по разказите на майка ми за моите оплаквания е ' предписал' това за мен........
Според  радиестестезични проверки  храната е ОК, но май само стандартната, ще трябва да питам за  'бялата'.
Уф...чувствам се  като слепец, който пипнешком се мъчи да налучка кое е добре за него и кое не...., а нямам ресурси за опити Tired
То ако сириуса беше просто концентриран животински белтък, проблемът щеше да се решава с плюскане на пържоли:)))) Всичко опира до усвояемостта. Явно пържолите и сие не са лесноусвоими. Именно защото е лесноусвоим белтък, сириусът има ефект. Това е важно особено за вегетарианците, защото общо мнение е, че растителните белтъчини са трудноусвоими.  Второ предимство на сириуса е, че в него аминокиселините са в подходящи за усвояване и синтез пропорции. Той професорът явно малко алхимик си пада. Simple Smile)))) Ако беше химик, щеше да предпише я волтарен, я хиалуронова киселина с глюкозамин и МСМ. Simple Smile))) И аз подочух, че професорът измисля нови храни, така че, ако е взета от него, пийте си го спокойно.  Защо да е необходимо специално изследване и предписване, след като сириусът е белтъчна ХРАНА, така както са белтъчни храни кашкавалът, сиренето и месото? За съжаление и ирисодиагностиката и радиестезията не са стопроцентова гаранция за наличие или отсъстие на истина.
По принцип предпочитам да купувам по-скъпо и по-сигурно. В нашата държава английската поговорка ( не съм толкова богат, че да си купувам евтини неща ) е особено вярна. И да, професорската доза е по 5 супени лъжици,:)))))  но на буркана си пише ...г на кг - карайте по него.

# 65
  • Мнения: 46
Хубаво е да съобразите общата доза на белтъка на ден - 1г на кг примерно.

# 66
  • Мнения: 199
Не знам...... пролетта си правих общо подробно изследване, ирисодиагностика и други алтернативни консултации... Имам едно наум за черния си дроб. Не знам как на доверие да почна ударна доза от 5! лъжици сутрин и 5 ! вечер, при положение, че съм под 60 кг и съм веге от 23 години. Та това е конц. животински  белтък.
Този професор може и да е добър учен, но не е лечител, не ме е виждал дори, само по разказите на майка ми за моите оплаквания е ' предписал' това за мен........
Според  радиестестезични проверки  храната е ОК, но май само стандартната, ще трябва да питам за  'бялата'.
Уф...чувствам се  като слепец, който пипнешком се мъчи да налучка кое е добре за него и кое не...., а нямам ресурси за опити Tired
То ако сириуса беше просто концентриран животински белтък, проблемът щеше да се решава с плюскане на пържоли:)))) Всичко опира до усвояемостта. Явно пържолите и сие не са лесноусвоими. Именно защото е лесноусвоим белтък, сириусът има ефект. Това е важно особено за вегетарианците, защото общо мнение е, че растителните белтъчини са трудноусвоими.  Второ предимство на сириуса е, че в него аминокиселините са в подходящи за усвояване и синтез пропорции. Той професорът явно малко алхимик си пада. Simple Smile)))) Ако беше химик, щеше да предпише я волтарен, я хиалуронова киселина с глюкозамин и МСМ. Simple Smile))) И аз подочух, че професорът измисля нови храни, така че, ако е взета от него, пийте си го спокойно.  Защо да е необходимо специално изследване и предписване, след като сириусът е белтъчна ХРАНА, така както са белтъчни храни кашкавалът, сиренето и месото? За съжаление и ирисодиагностиката и радиестезията не са стопроцентова гаранция за наличие или отсъстие на истина.
По принцип предпочитам да купувам по-скъпо и по-сигурно. В нашата държава английската поговорка ( не съм толкова богат, че да си купувам евтини неща ) е особено вярна. И да, професорската доза е по 5 супени лъжици,:)))))  но на буркана си пише ...г на кг - карайте по него.

SamMoga, май не живееш в Бг?! По-скъпото у нас хич не е гаранция за по-качествено!
А конкретно за тази нова храна и професора - ами просто като бял ден: някога е бил на държавна работа из болници и си е правил опитите там със стандартния (вече стандартизиран) Сириус-Д. Сега е пенсионер и няма достъп до опитните зайчета, върху които си правят опитите други фармацевтични фирми. България е знайно, че е опитна база за нови лекарства. Затова и лекарите бързо и често сменят предписанията. И получават % за това - това също е всеизвестна "тайна".
Позната на приятел, която работи из медицинската област лично е казвала как носи %-тите на докторите в тази опитна схема...
Ти, ако искаш, върви и си дай парите да изпробват отгоре ти някакъв нов продукт. Аз не смея. Затова купувам само стандартизирания Сириус и се старая да разбера, че е това, а не нещо друго.
5-те супени лъжици, които май проф.а предписва масово, са пак или опити, или... комерсиално.
Според случаите на тези вече мои познати:
http://sirius-d.biz (четете там за дозата, за отзивите - истински случаи и за истините и заблудите)
действат и по 2 суп.л. 2 пъти дневно!

Всеки да си прави сам изводите.

# 67
  • Мнения: 1 732
Ах........колко пъти купувам уж качествена, скъпа стока и отива директно в кофата. А не съм в Бг.
Това се тук се нарича 'Geplante Obsoleszenz', не знам точния превод на бг. С две думи: консумация и потребление до припадък. Комерсиализъм. Отнася се предимно за нехранителни продукти.
Относно мистиката около Сириус Д , и там явно надделява комерсиализма.
Коректност- съмнителна.
По повод опитите в болниците в България и съвременната фармаиндустрия- имам приятелка, работи в лаборатория в болница тук / Германия/ . Разказите й са покъртителни за тестване на нови препарати върху пациенти. В конкретния случай при нея:  претърпяли присаждане на органи (бъбреци).

Не знам дали е по- добре, че ми се падна бял Сириус, тъй  като имах опасения от евентуални афлатоксини от  куркумата, може би е  по- добре, че нямам Сириус с куркума.
То не че е гаранция, де......
С толкова много въпросителни и съмнителен пласмент и производство.
 
От къде да знам дали и какви токсини би могла да съдържа тя изобщо.

# 68
  • Мнения: 46
Ах........колко пъти купувам уж качествена, скъпа стока и отива директно в кофата. А не съм в Бг.
Това се тук се нарича 'Geplante Obsoleszenz', не знам точния превод на бг. С две думи: консумация и потребление до припадък. Комерсиализъм. Отнася се предимно за нехранителни продукти.
Относно мистиката около Сириус Д , и там явно надделява комерсиализма.
Коректност- съмнителна.
По повод опитите в болниците в България и съвременната фармаиндустрия- имам приятелка, работи в лаборатория в болница тук / Германия/ . Разказите й са покъртителни за тестване на нови препарати върху пациенти. В конкретния случай при нея:  претърпяли присаждане на органи (бъбреци).

Не знам дали е по- добре, че ми се падна бял Сириус, тъй  като имах опасения от евентуални афлатоксини от  куркумата, може би е  по- добре, че нямам Сириус с куркума.
То не че е гаранция, де......
С толкова много въпросителни и съмнителен пласмент и производство.
 
От къде да знам дали и какви токсини би могла да съдържа тя изобщо.

Като искате да се оттървете от комерсиализма, подкарайте народната медицина на Димков. Дано ви стигнат силите. Аха, значи и в модерните държави опитните зайчета са на мода. Жалко, но факт. Колко ли кила Е-та, хормони и други в месото, пестициди, антибиотици, ГМО-та и кой знае още какво сте изяли досега без да знаете, та сега едва ли има основание едни афлатоксини да ви спънат:))))   Sad((((  Освен да си вземете четирикрак личен опитвач на храната, май няма друго решение. Изкуството иска жертви - радиация, ДДТ, талидомид и незнайно още какво....

# 69
  • Мнения: 199
Четирикраките отдавна не искат да ядат нашите храни. Ама и тях ги тъпчат с Е-та. И те са загубили чувствителност.
Относно куркумата - тя е по-малката вреда от другите неизвестни пълнители.
Новата, съвсем неизвестна "бяла" храна, не се знае какво съдържа. Мен от такива неща ме е страх повече. Винаги чета внимателно етикетите, макар и много пъти да не пишат къде какво още има.
Пък и какво знаем за пълнителите и овкусителите?
Ето, относно Сириуса, аз ям този с ванилията, но пък знам ли колко ванилия е сложена? И сигурно е от изкуствената ванилия, естествената е кафеникава и много скъпа. Така, че пак има синтетика, не е баш натурална, както я представят. А ванилията също има показания и противопоказания. Както куркумата, както канелата, както и всички билки и подправки.
Век на самообразоване. Wink

# 70
  • Мнения: 1 732
Добре де, този с ванилията не е ли бял? Моите буркани са с лек аромат на ванилия. Същисах се съвсем. 'Новата' храна какъв аромат има?

И да, ванилия, ама синтетична-ванилин. Не е бурбон.
Тровене с хормони и АБ се надявам, че от 23 г. съм ги ограничила до минимум, ядейки предимно растителна храна. Сега с този Сируис остава с всякакви остатъци от всичката гадост, с която са тъпчели животните да се наблъскам.
Афлатоксините не бих ги подценила, ама хич.
И да, съгласна съм за това, че сме засипани от отрови, но това не означава, че трябва да се оставяме по течението.
Според мен е добре на етикета на Сириус Д да има повече инфо за съдържанието. За алергичните хора, дали няма някакви потенциални алергени и т.н...Вече са рядко срещани тези,  които да нямат към нещо алергия.
Димков за мен не е авторитет, предвид срещата ми с него пролетта.
Ирисодиагностиката му беше доооооста повърхностна, в сравнение с друг 'алтернативен' лекар, д-р Димитър Колев, който също ползва този метод. Peace

# 71
  • Мнения: 242
Здравейте, изчетох темата и желая да закупя от тази храна за приятелката ми която е с автоимунно заболяване, прочетох, че не действа противовъзпалително, но тя си приема и други препарати така или иначе. В затруднение съм от къде да го закупим, в темата се споменават няколко места...може ли някой аджеба да каже от къде наскоро си е закупувал тази храна : ) Благодаря.

# 72
  • Мнения: 1 732
Здравейте, изчетох темата и желая да закупя от тази храна за приятелката ми която е с автоимунно заболяване, прочетох, че не действа противовъзпалително, но тя си приема и други препарати така или иначе. В затруднение съм от къде да го закупим, в темата се споменават няколко места...може ли някой аджеба да каже от къде наскоро си е закупувал тази храна : ) Благодаря.
моята майка досега за себе си и за сестра ми е купувала от аптеката на Славейков в София и последният път, лично от проф. Димитров.
Аз звънях на сайта, посочен малко по- напред, за лична консултация заради смута ми, дискутиран малко по- нагоре и останах очарована от любезността, подробните и ангажирани отговори.
Според мен, ако човек се е решил да купува Сириус Д и няма смут от неяснотите покрай този продукт, от тях си струва да се поръчва. Peace

# 73
  • Мнения: 199
Здравейте, изчетох темата и желая да закупя от тази храна за приятелката ми която е с автоимунно заболяване, прочетох, че не действа противовъзпалително, но тя си приема и други препарати така или иначе. В затруднение съм от къде да го закупим, в темата се споменават няколко места...може ли някой аджеба да каже от къде наскоро си е закупувал тази храна : ) Благодаря.
моята майка досега за себе си и за сестра ми е купувала от аптеката на Славейков в София и последният път, лично от проф. Димитров.
Аз звънях на сайта, посочен малко по- напред, за лична консултация заради смута ми, дискутиран малко по- нагоре и останах очарована от любезността, подробните и ангажирани отговори.
Според мен, ако човек се е решил да купува Сириус Д и няма смут от неяснотите покрай този продукт, от тях си струва да се поръчва. Peace

Имаш предвид тези от sirius-d.biz ли?
И аз от тях купувам отдавна, продуктите са качествени и вършат работа. А хората от този сайт са честни, споделят истински случаи, имат и лекар-консултант. Дори ми се случи да ми кажат по повод един близък, че няма смисъл да си дава парите за скъпия продукт, като може да си помогне по друг начин. Значи не те гледат в джоба. Wink

# 74
  • Мнения: 46
Здравейте, изчетох темата и желая да закупя от тази храна за приятелката ми която е с автоимунно заболяване, прочетох, че не действа противовъзпалително, но тя си приема и други препарати така или иначе. В затруднение съм от къде да го закупим, в темата се споменават няколко места...може ли някой аджеба да каже от къде наскоро си е закупувал тази храна : ) Благодаря.
моята майка досега за себе си и за сестра ми е купувала от аптеката на Славейков в София и последният път, лично от проф. Димитров.
Аз звънях на сайта, посочен малко по- напред, за лична консултация заради смута ми, дискутиран малко по- нагоре и останах очарована от любезността, подробните и ангажирани отговори.
Според мен, ако човек се е решил да купува Сириус Д и няма смут от неяснотите покрай този продукт, от тях си струва да се поръчва. Peace

Имаш предвид тези от sirius-d.biz ли?
И аз от тях купувам отдавна, продуктите са качествени и вършат работа. А хората от този сайт са честни, споделят истински случаи, имат и лекар-консултант. Дори ми се случи да ми кажат по повод един близък, че няма смисъл да си дава парите за скъпия продукт, като може да си помогне по друг начин. Значи не те гледат в джоба. Wink

И аз съм доволен от тях.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт