ЕВРОВИЗИЯ - Copenhagen 2014, "JOIN US"! (тема 17)

  • 50 057
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 765
Мерси, Туон Hug
И песните на Беларус  за финала/14/ могат да се чуят вече/не мога да видя в момента дали са целите/
http://www.tvr.by/rus/eurovision2014.asp

# 16
  • Мнения: 28
Логото е отвратително.

# 17
  • Мнения: 262
Утре (събота, 21.12.) е финалът на Украйна- 11:15 am - 1:35 pm CET  (12.15 ч..- 14.35 ч.)
http://1tv.com.ua/uk/live

Тук са представени участниците по реда на представянето им.

# 18
  • Мнения: 1 765
Точно и аз се канех да давам линк за украинския финал. Ето още един  линк, където ще може да се гледа:
http://www.eurovision.tv/page/webtv?program=94053
Утре мисля да си платя нета, специално заради евровизионните събития. Само че нещо не ми харесва идеята за цели 20 песни. Не съм сигурна дали ще ги изтърпя. Според мен националните финали трябва да съдържат 10-12 песни. Това е някакъв оптимален брой. Ако човек слуша песните за пръв път и те са над 10, той няма да ги запомни. За да бъде вота на публиката осъзнат, песните трябва да се въртят в ефира на телевизията преди това и хората да са ги чували. Можеха да направят 2 полуфинала с по 10 песни и финал.

# 19
  • Мнения: 262
Морфи, вече прослушахме 15 от песните на Украйна (от стр.1) - за съжаление някои линкове са изтрити.
На първо слушане най ми харесаха Stas Shurins - Why  и Denis Lyubimov - Love . Но има и други хубави песни.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 876
През 2014 година България няма да участва в Евровизия и май  у нас няма да се излъчват полуфиналите и финала.

# 21
  • Мнения: 262
Добре, че имаме други ТВ канали, а и интернет за да си спестим вълненията от благоволението на БНТ по този въпрос.
Много си мислех дали Поли няма да се включи отново за Евровизия (след победата в МА), подобно на информацията за вероятното участие на румънското дуо от Евровизия 2010, но Поли си знае най-добре. Иначе неучастието на повечето балкански държави ( Сърбия, Босна, Хърватия, България, Кипър, Гърция) в Копенхаген може да направи по-реално гласуването.

# 22
  • Мнения: 9 197
Е,остават бившите руски републики за цвят.Да не видим победа за Москва Flutter

# 23
  • Мнения: 100
Според мен ще спечели западна държава, защото вече ги няма Балканите да подливат вода на Запада. Те ЕБУ и затова се бореха. Все Източна Европа им а трън в очите. Е, постигнаха го. Поне БНТ си каза в прав текст, че при тези безбожно високи такси не си струва да се участва. Засега. Ще видим по-нататък. А и другият проблем е изцяло наш. Само нашата обществена ТВ е с толкова малък бюджет - само 35 млн. евро. За сравнение Албанската и Молдовската телевизии (най-бедните страни в Европа) са с по 50 млн евро минимум бюджет. А в другите страни позволяват на нац. им ТВ и повече рекламно време, публично-частни партньорства и т.н. Например, Лена като спечели в Германия, НДР правиха конкурса съвместно с Про 7 (частна ТВ). Но в Германия може, а тук не. Просто БНТ законово са с вързани ръце и да искат, нямат право да си намерят спонсор, заради ЗРТ.  Cry

# 24
  • София
  • Мнения: 7 876
Според мен ще спечели западна държава, защото вече ги няма Балканите да подливат вода на Запада. Те ЕБУ и затова се бореха. Все Източна Европа им а трън в очите. Е, постигнаха го. Поне БНТ си каза в прав текст, че при тези безбожно високи такси не си струва да се участва. Засега. Ще видим по-нататък. А и другият проблем е изцяло наш. Само нашата обществена ТВ е с толкова малък бюджет - само 35 млн. евро. За сравнение Албанската и Молдовската телевизии (най-бедните страни в Европа) са с по 50 млн евро минимум бюджет. А в другите страни позволяват на нац. им ТВ и повече рекламно време, публично-частни партньорства и т.н. Например, Лена като спечели в Германия, НДР правиха конкурса съвместно с Про 7 (частна ТВ). Но в Германия може, а тук не. Просто БНТ законово са с вързани ръце и да искат, нямат право да си намерят спонсор, заради ЗРТ.  Cry

БНБ да не се оправдава с ниския бюджет. Има си версия на събиране на целеви реклами и СПОНСОРСТВО. Така, че тя ако е искала да направи нещо щеше да го направи. Просто разбраха, че не могат да изпратят скопосана и конкурентно способна песен и затова се отказаха.

# 25
  • Мнения: 1 765
Бясна съм, бясна! #Cussing out Не ми тръгва бързия нет и не мога да гледам украинския финал!  Sad Sad Sad Sad

# 26
  • Мнения: 262
Морфи, благодаря за твоя линк http://www.eurovision.tv/page/webtv?program=94053, че другият не ми тръгна.  Аз се включих едва в края на песен №10  "Моя душа" и оттам нататък мога да кажа, че е много стегнат финал - половинминутно представяне на изпълнителя и веднага песента - нямаше пауза между първите 10 песни. От време на време правят посещение сред изпълнителите в т.нар.зелена стая, която тук е в син фон и много добре подредени кресла амфитеатрално, с което се виждат всички изпълнители.

Много силно изпълнение на №19 Виктор Романченко – "На краю пропасти"  - определено претендент. Разбира се и №20  Denis Lyubimov (”Love”), не чух Стас Шуринс ("Why") от първите 10. Край на представяните песни = 13.45ч. - започва гласуването 50/50.

Последна редакция: сб, 21 дек 2013, 14:24 от Isis

# 27
  • Мнения: 1 765
Я кажи каква може да е причината да не тръгва моя нет. Обадих се на сина ми и той вика, че може като не е ползван рутера 3 месеца да се е ресетнал и да трябва да се настройва. А той ще се върне чак утре.
Значи дава ми, че не може да намери DNS сървъра, но това се е случвало и друг път. Според мен е нещо дребно, което трябва да се направи. Рестартирах рутера 2 пъти, рестартирах компа, няколко пъти включвах и изключвах антенката- все няма.

# 28
  • Мнения: 262
Морфи, Този линк на eurovision.tv  проработва само ако инсталираш Octosetup.exe, което има лого на цифрата 8, поставена водоравно. Когато стартираш линка, те питат да ти инсталират ли Octosetup и трябва да се съгласиш - инсталирането става бързо. Логото водоравна осмица ти се появява долу вдясно, където ти е часовникът на компютъра. Ще ти трябва за да гледаш и другите излъчвания на eurovision.tv

В момента пее Мика Нютон - супер е!
Временните резултати от гласуването на Украинския национален финал. http://1tv.com.ua/uk/eurovision/2014/song/selection    Гледах песента "Tick-Tock", която ексклузивно води и явно ще победи - нищо особено, освен, че е с атрактивен балет,  подходяща за дискотека.
Песента на Украйна  Мария Яремчук - Tick-Tock      

Последна редакция: сб, 21 дек 2013, 16:24 от Isis

# 29
  • Мнения: 1 765
Проблемът не е в липсата на приставка, а в това, че не може да отваря страниците - все едно съм свързана с интернет, но не мога да го ползвам.
А в момента съм с бавен нет от флашка на Виваком - с него мога да чета, но не мога да гледам телевизия онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт