Къде в Русе - тема 4

  • 73 860
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 100
Запис и от мен,
на Ялта гледах хубави палта и якета.

# 31
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Мерси за темата   bouquet

# 32
  • Русе
  • Мнения: 571
Аз и моят мъж си купихме зимни якета от Waikiki, преди седмица. Изключително доволна съм. Моето беше на цена 80лв, а на мъжо беше намалено на 50лв

# 33
  • Русе
  • Мнения: 178
записче

# 34
  • Мнения: 1 317
Моето зимно яке купих от Кенвело, 80 лв., имаше намаление, дълго, изчистено, с качулка и махаща се яка.

# 35
  • Мнения: 1 070
В тази тема ли се обсъждаше ремонт на лаптопи,беше се споменало за един сервиз на ул. Ниш. Ама номер 8 ли беше?

# 36
  • Русе
  • Мнения: 178
Откъде да купя хубава мъжка грейка ? Гледах в FLAIR, но хич не ми харесаха. За анцузите им нямам никакви забележки  Peace.

# 37
  • Мнения: 4 864
В Waikiki има намалени грейки.

# 38
  • Русе
  • Мнения: 178
KaRoLabouquet

# 39
  • Мнения: 4 841
  bouquet и аз си търся яке, но в Мола всичко ми изглежда супер тънко. На свеки купих яке с гъши пух, супер фешън бабка я нагласих и то за супер скормна сума, но нямаше мой номер  Crossing Arms

# 40
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Здравейте, в събота планувам да отскочим с мъжа ми до Русе, защото имам да пазарувам някакви неща, обаче нямам идея къде да ги търся.
Моля за помощ.
Къде има разнообразие от матраци и щори (римски щори, в частност)? Моля за насоки, познавам града, но от 5 години не съм живяла там и не знам къде да търся тези неща.
 smile3547

# 41
  • Мнения: 1 328
не знам дали е уместно, но може ли някой да ми препоръча добър маникюрист/салон в Русе?
благодаря!

# 42
  • Мнения: 0
Не знам дали тук трябва да питам,но някой знае ли има ли аптека от която мога да закупя Аспиратор за нос Baby Vac ?  newsm78

# 43
  • Мнения: 4 841
Не знам дали тук трябва да питам,но някой знае ли има ли аптека от която мога да закупя Аспиратор за нос Baby Vac ?  newsm78

Няма за съжаление. Пазаруваш онлайн от Спфия. Аз мисля от Пакостник си поръчах моя, че доставката ми илизаше малко по изгодна.

# 44
  • Мнения: 139
Някой виждал ли е да се продават  ботуши на Runners в нашия град? Дъщеря ми е на 9 г. и носи 36-37 номер. Харесахме от сайта, но задължително трябва да пробва. Не всичко от дамските модели и е добре.

Общи условия

Активация на акаунт