Къде в Русе - тема 4

  • 73 858
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 356
Благодаря ви момичета за бързите отзиви на помощ!Обмислям утре да я викна в нас на кафе и да и покажа кои препоръчвате.Само не схванах психолог или психиатър и трябва че не съм навътре в нещата  Tired То психиатър не е ли за "хахо" хора,които не ги слуша главата?А пък не мисля че тя е не наред нещо. Peace

# 736
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Благодаря ви момичета за бързите отзиви на помощ!Обмислям утре да я викна в нас на кафе и да и покажа кои препоръчвате.Само не схванах психолог или психиатър и трябва че не съм навътре в нещата  Tired То психиатър не е ли за "хахо" хора,които не ги слуша главата?А пък не мисля че тя е не наред нещо. Peace
Все си мисля,че първо трябва да е среща с психолог...
Има тънка разлика между двете:
http://nadejdadjeneva.alle.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE/

# 737
  • Мнения: 4 864
Извън града съм и не мога да пусна тема,ако иска някой друг да пусне или аз като се прибера

# 738
  • Мнения: 356
devi4ca ,благодаря и за твоето мнение!

Последна редакция: нд, 08 юни 2014, 04:37 от milenka333

# 739
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Извън града съм и не мога да пусна тема,ако иска някой друг да пусне или аз като се прибера
Кали,вече пуснах  Peace
Изчаквах да кажеш просто.Все пак темата е твое начало ... Hug


НОВА ТЕМА:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=785695.msg28366352#msg28366352

# 740
  • Мнения: 125
Благодаря ви момичета за бързите отзиви на помощ!Обмислям утре да я викна в нас на кафе и да и покажа кои препоръчвате.Само не схванах психолог или психиатър и трябва че не съм навътре в нещата  Tired То психиатър не е ли за "хахо" хора,които не ги слуша главата?А пък не мисля че тя е не наред нещо. Peace
Разликата е, че психиатърът има право да изписва рецепти и да дава лекарства! От здравната каса за някои диспансеризирани (например, ако пациентът е болен от епилепсия) изискват на определен период да се проведе среща с психиатър.

# 741
  • Мнения: 4 208
Момичета, питах в другата русенска тема, ама да попитам и тук, че ми е спешно.
Къде продават в града детски футболни вратарски ръкавици?
Проверих Джъмбо и Кауфланд - няма.

# 742
# 743
  • Мнения: 1
agnesana Редовен потребител
Re: Къде в Русе - тема 4
♥0 нд, 23 мар 2014, 06:32   #387 
Цитирай
иииии опциите за оказион се изчерпаха  Mr. Green Тя бабата не е лоша, явно си я хванала в кофти момент. С мен винаги е много любезна. Общо взето май само той остана и този на Борисова в блока на Алфа Банк. В блок Воден също има един оказион, но не знам дали приемат стоки или само продават вносни оказионни. Пускай ги в продавалника.

Аз от серивза на Воден не съм никак очарована. Имах едни разправии за фотоапарата на сестра ми, който по техни думи работеше перфектно, а всъщност не беше точно така. Отделно пък като монтираха СД-то на мъжа ми в колата, така го монтираха, че един акумулатор замина. Иначе момчето си игра буквално два часа и ми се изчака чакането. Това беше преди години, но още помня  Crossing Arms Иначе телевизори от старите си ремонтират и дори имат някаква оферта  newsm78 за максимална стойност на ремонта или нещо от сорта.

Привет на всички, само да отбележа, че на воден има два сервиза единият е в самия блок а другият зад блока Сони центъра  аз работя в сервиза, който е в блока. Специално до изказването на  agnesana  не е било в нашия сервиз понеже ние не се занимава с фотоапарати и CD-та.
Поздрави! Simple Smile

Последна редакция: чт, 18 авг 2016, 13:00 от Дистанционно Управление

Общи условия

Активация на акаунт