Децата и ските - 4

  • 17 398
  • 210
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 379
Децата в детската, ако не карат с родителите си в сезона, са на същото ниво и следващата година Simple Smile, така че няма какво да се сравнява детето толкова.

# 46
  • Мнения: 1 701
на големия човек можеш да му обясниш някои неща теоритично и той да ги направи осмислено.
Ти си мислиш  Crossing Arms Wink

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, именно заради обяснението от Луда Мара си мислех, че няма как, а и предполагам дете на 5 г.  би се учило на много по-кратка писта, на детско влекче... знам ли.

Simple Smile
За моето дете, когато беше на 5г. му взехме частен учител, след като се опитахме с БОРОКИДС...
И през този 1-ви урок за него, направи 2 обиколки на Боровец по 7км. едната Wink
Помисли си дали ТИ би издържала...

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
И аз ще чакам отзиви за Боровец, не че аз самата ще мога да се възползвам активно от този ски сезон, но ми се иска детенце да може да покара някъде наблизо до София с баща си

# 49
  • София
  • Мнения: 7 242
Моите се учиха на различна възраст. Малката на 4 г. беше на 2 или 3 училища с ДГ. На следващата година заедно със сестра си, която е със седем години по-голяма започнаха индивидуално с треньор. Каката я изпревари още първия път Simple Smile После ходиха и на ски училища (Дино, Мотен, Атмосфера спорт) и индивидуално на Мальовица, където излиза финансово по-изгодно, няма много хора и се отива за един ден. Малката (тогава на 5) се спускаше по черния участък на пистата. Тази година ще ходят за начало с Атмосфера спорт (вече няма места около празниците, така че който чака сняг да има предвид, че някои и без сняг се записват Simple Smile.

Луда Мара, благодаря за темата Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 379
Шани, именно заради обяснението от Луда Мара си мислех, че няма как, а и предполагам дете на 5 г.  би се учило на много по-кратка писта, на детско влекче... знам ли.

Simple Smile
За моето дете, когато беше на 5г. му взехме частен учител, след като се опитахме с БОРОКИДС...
И през този 1-ви урок за него, направи 2 обиколки на Боровец по 7км. едната Wink
Помисли си дали ТИ би издържала...

Аз едвам му насмогвам и сега на енергията, така че може и да си права  Mr. Green

И да попитам ако някой е гледал каските в Декатлон, дали има за момчета? На сайта има само момичешки, а не ми се дават 100 лв за каска.

# 51
  • Мнения: 9 144
И да попитам ако някой е гледал каските в Декатлон, дали има за момчета? На сайта има само момичешки, а не ми се дават 100 лв за каска.
Според мен са точно момчешки цветовете  Simple Smile
http://www.decathlon.bg/detska-ski-kaska-one-feel-id_8285947.html

# 52
  • Мнения: 3 379
Ето от сайта, а и ми е правило впечатление, че са по-различни като модели, но може и да греша.:
"Детска ски каска ONE FEEL WED'ZE
Предназначение: детска каска за ски и сноуборд, подходяща за момичета от 3 до 13 години, каращи на писта.Удобна и сигурна каска за начинаещи."

# 53
  • Мнения: 9 144
Вероятно са оплескали превода
ето я на английски
http://www.decathlon.co.uk/one-feel-ski-helmet-child-id_8285947.html

не мисля че момчета и момичета имат някакви разлики в размера на главата
може би заради прическите са искали да допълнят, че става и за момичета.

# 54
  • Мнения: 3 379
Бумър, благодаря. Сигурно е така. еше ми направило впечатление в SLS, че момичешките модели на Roxy са по-различни от момчешките Quick Silver и сечдех дали няма принципно някакви разлики (не че виждам логика някаква, де, но примерно заради прическа, по-дълга коса...)

# 55
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ски сезонът на Витоша стартира на 21 декември в 18,30 ч

Ски сезонът на Витоша ще бъде открит официално на 21 декември (събота), въпреки топлото време и липсата на сняг. Това съобщи Радослав Пеев, началник сектор „Ски писти” във „Витоша ски” АД, собственик на лифтовите съоръжения в ски зона „Алеко” и „Ветровала”. Откриването ще бъде на финала на писта „Витошко лале”, като церемонията ще стартира в 18,20 ч. След това всички фенове на белите спортове ще могат да карат ски и сноуборд на осветление по писта „Витошко лале”.

Пистата е подготвена с технически сняг, поради липсата на снеговалежи в последните няколко седмици на Витоша. На места тя е по-тясна, но ще е удобна за каране. Картата за лифта за нощното каране е 22 лв.


Toва като запис.

Намаляват цените на билети и карти за лифтове на Витоша
http://www.standartnews.com/biznes-turizum/namalyavat_tsenite_na … tosha-216395.html

# 56
  • София
  • Мнения: 3 064
Намаляват двупосочния за кабината, което не касае скиорите и полудневната карта. Другите остават същите, а нощната поскъпва с два лева или 10%.

# 57
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Аз имам доста познати които се качват с лифта.Намалението не е кой знае какво ,но пак е нещо.
И се качват с лифта да карат ски.

Дано падне сняг ,че ваканцията дойде и да го пращам да кара ски.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 542
Записали сме децата на ски училище на Алеко от 27 до 30. Дано да има сняг, за да не променяме датите, но засега натам отиват нещата.

Хубаво е, че понамалиха цената на лифта.  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 3 689
Момичета може ли да ми кажете къде има бейби влек,но не от този вид ,който се движи и детето трябва да се захване за него.по скоро лента или нещо подобно ми трябва.

Общи условия

Активация на акаунт