Пазаруване от miniprix.bg - 22

  • 42 098
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 79
Искам да похваля това ЯКЕ много е хубаво, не е дебело, но е много удобно!
В деня с безплатния транспорт го поръчах и с ваучера от 20% пристигна на цена 20 лв!

Благодаря на   bouquet jully m за помощта!

# 721
  • В друг свят...
  • Мнения: 128
И нашите ски комплекти пристигнаха http://www.miniprix.bg/produkt/1072676 и http://www.miniprix.bg/produkt/1072678, цветовете им са много наситени, по-хубави от снимките. Поръчах 93-98 с мисълта да ставата на децата за другата зима,  но по етикета им са 98 и 3 години, но няма лошо, ще ги носим след 2 години  Simple Smile
Точно между тези двата се колебая.  newsm78 Зеленото зелено ли е или синьо-зелено? За момиче дали става? или сивото е по-добре като реален цвят? Може ли да измериш дължината на крачола от вътрешната страна  Praynig? И аз като теб мисля и за догодина, а сега е 96см..и затова се чудя.

# 722
  • Мнения: 1 314
Искам да похваля това ЯКЕ много е хубаво, не е дебело, но е много удобно!
В деня с безплатния транспорт го поръчах и с ваучера от 20% пристигна на цена 20 лв!

Благодаря на   bouquet jully m за помощта!


И аз го имам. Много приятно бях изненадана от него. за тези пари си представях един дълъг, огромен парцаляк  Crazy
заспа ми макар че поръчах 38 номер...обаче не съм го обличала още. продължавам да се притеснявам от дължината, въпреки че се обличам доста екстравагантно...163  съм висока  newsm78
на теб как ти стои?  Hug

# 723
  • Мнения: 327
Колко се предполага да е стелката за №30  newsm78
http://www.miniprix.bg/produkt/1061996
Някой да е взел същия или близък до този №?

Имам 29 номер ,вчера се опитах да измеря стелката,около 18 см.е!

# 724
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 778
Galactic Voyager, относно Сторкито...да не би твоята близка да е с по-широко стъпало?  Rolling Eyes
Предявете рекламация  Peace

Не е, и много си ги харесва и са й супер удобни. Рекламация направихме, ще си ги вземат обратно и ще върнат парите, но тя си ги иска обувките  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 1 841
Искам да похваля това ЯКЕ много е хубаво, не е дебело, но е много удобно!
В деня с безплатния транспорт го поръчах и с ваучера от 20% пристигна на цена 20 лв!

Благодаря на   bouquet jully m за помощта!

Присъединявам се, и аз го получих и благодаря много на момичето,че го похвали HugИ аз малко трудно се възприемам, но много ми харесва, 164см съм Simple Smile

# 726
  • Мнения: 5 646
Малко офф, но подобен модел яке имам, купувано от Липненски и наистина е много хубаво и удобно. Топло е и е удобно, ако ходите без чорапогащници или клин под панталона или с пола. Като се наложи да сложа шуба, усещах студ на краката. И аз съм ниска, но се харесвах много с него.

# 727
  • Мнения: 1 314
Четв., 12 Дек. 2013, 18:22
http://www.miniprix.bg/produkt/1070703 Много хубави, но зверски ошкурено лого на подметката  Laughing
За първи път, откакто поръчвам си помислих за връщане..но ще ги задържа. Кожата е страхотна, точно такива исках, за по-топло време. 36 номер са, по мое мнение са леко уголемени  Peace

http://www.miniprix.bg/produkt/1071460 това много ми хареса  Love Исках да го нося да го подкъсят малко, но мъжа ми много ме хареса и ме нави да си го нося така. За виелиците и-д-е-а-л-н-о !



 Naughty първа го похвалих  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

утре май ще го поднося така ..както си е дългичко  Hug

# 728
  • Мнения: 0
Момичета, да се оплача- объркали са ми поръчката. получих три чифта боти вместо рокли и якета. /Ако някой се познае да пише на лични/Обадих се в минито и ми обещаха да ми доставят истинската пратка, но вече трети ден резултат няма.

Аз да си повторя питането. Имал ли е някой подобен проблем, да сподели. Да се допитам  ли  до КЗП, Какво да направя? Поръчката включва не само мои дрехи, изключително ми е неудобно пред колежките, че аз ги "навих"да се включат в поръчката, а идват празници и развитие преди януари, не виждам.

# 729
  • Мнения: 1 314

Момичета, да се оплача- объркали са ми поръчката. получих три чифта боти вместо рокли и якета. .

ако са естествена кожа и от по 140 лева се радвай  Grinning

не мисля че кзп може да направи нещо в случая. пишеш че ти е объркана поръчката и връщаш, те ти възстановяват парите. имаш документ от спиди, нали? за парите ?

аз откакто мимоза напипа детските цвички в торбата пък трябваше да плати 200 лева - отварям в спиди  Peace хич не ми дреме.

# 730
  • Мнения: 327

Момичета, да се оплача- объркали са ми поръчката. получих три чифта боти вместо рокли и якета. .

ако са естествена кожа и от по 140 лева се радвай  Grinning

не мисля че кзп може да направи нещо в случая. пишеш че ти е объркана поръчката и връщаш, те ти възстановяват парите. имаш документ от спиди, нали? за парите ?

аз откакто мимоза напипа детските цвички в торбата пък трябваше да плати 200 лева - отварям в спиди  Peace хич не ми дреме.

 newsm10 и аз така..отварям пред куриера
Бих задържала ботите,докато не ми изпратят моята си поръчка.Върнеш ли ги  ще те забравят съвсем ..така си мисля де!

# 731
  • Мнения: 331
Получих тези:
http://www.miniprix.bg/produkt/1066299
Прекрасни, без никакви  дефекти , с оригинална кутия за 48.72 . Цветът е много приятно зелен.

Последна редакция: сб, 21 дек 2013, 14:13 от _Savina_

# 732
  • Мнения: 0

Момичета, да се оплача- объркали са ми поръчката. получих три чифта боти вместо рокли и якета. .

ако са естествена кожа и от по 140 лева се радвай  Grinning

не мисля че кзп може да направи нещо в случая. пишеш че ти е объркана поръчката и връщаш, те ти възстановяват парите. имаш документ от спиди, нали? за парите ?

аз откакто мимоза напипа детските цвички в торбата пък трябваше да плати 200 лева - отварям в спиди  Peace хич не ми дреме.
Отворих ги в спиди и ми казаха да не бързам и да се обадя за инструкции./имам документ за вс/ Проблемът е , че фактурата вътре  си е моята и не мога да ги върна с нея. А за ботите, не знам дали са ест кожа/само ги погледнах и ми се доплака- чакахме си роклите за банкета/ , а и като знам някой как си ги чака....
Писах къде ли не, само фейса остана , ама и там - скоро.

# 733
  • София
  • Мнения: 813
Получих тези:
http://www.miniprix.bg/produkt/1066299
Прекрасни, без никакви  дефекти , с оригинална кутия за 48.72 . Цветът е много приятно зелен.
И аз така им се зарадвах в първият момент, обаче след 15-20 минути с тях краката ми отдолу на ходилото се схаванаха, пробвай да ги разтъпчеш, може да са ти удобни ако си свикнала на високо.

# 734
  • Мнения: 2 211
След като си платил пратката, отварянето пред куриер е безсмислено...при най-малко съмнение относно големина на пакета и съдържание, опипвайте !
Потърпевшата бих посъветвала да разговаря с тях по телефона, но да не очаква да си получи нещата. Голямо мазало става, но НЯМА да ти съберат и изпратят втори път твоята поръчка. Имаш шанс само, ако открият отсрещната страна и ако тя е съгласна да размените претките...размяната е със Спиди, за сметка на прикса.
Опитай се да продадеш полученото...или им го върни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт