Пазаруване от miniprix.bg - 22

  • 42 094
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 314
След като си платил пратката, отварянето пред куриер е безсмислено....

аз ги отварям и тогава подавам парите
първия път ми казаха че не можело. тръгнах си и на другия ден се съдраха да ми звънят, да съм си вземела пратката...а един човек пред мен в този момент си взимаше телефон за 300 лева. отвори го и тогава плати. аз по-проста ли съм?
първия път и лична карта ми искаха, казах че нямам..тогава телефона да съм си кажела. нарочно почнах да си измислям някакъв телефон. тя ми вика - не е този. Отговарям: ами като го имате, защо ме питате. Тя " да докажете че сте вие". Аз: нали ви показвам смс-а, пише : спиди, не пише мюфтийство?! хич не се разправям. обръщам се и си тръгвам, нищо не губя и не рискувам

всичко може  Peace

тези пари не ги намирам на улицата все пак,
пък и ако донеса в къщи един ботуш с педя по висок от другия за 100 лева, мъжа ми ще ми изтръгне кабели и интернет и всичко  Tired

Последна редакция: сб, 21 дек 2013, 14:53 от inka2001

# 736
  • Мнения: 79
Искам да похваля това ЯКЕ много е хубаво, не е дебело, но е много удобно!
В деня с безплатния транспорт го поръчах и с ваучера от 20% пристигна на цена 20 лв!

Благодаря на   bouquet jully m за помощта!


И аз го имам. Много приятно бях изненадана от него. за тези пари си представях един дълъг, огромен парцаляк  Crazy
заспа ми макар че поръчах 38 номер...обаче не съм го обличала още. продължавам да се притеснявам от дължината, въпреки че се обличам доста екстравагантно...163  съм висока  newsm78
на теб как ти стои?  Hug

Аз съм още по-ниска 160. Да, дълго ми е почти до глезена и ще трябва да се разделя с поне два килограма от пухкавостта си, за да ми е съвсем точно на трибуквието, но много ми хареса и в никакъв случай няма да го върна Simple Smile
Много мислих дали да не поръчам двата номера 40 и 42 като едното да е за майка ми и едното за мен, но не посмях за да не се окажа с два "чувала", но така е има риск!
Нещо ме спря, макар да знам, че може да връщам! Ми така де, "новак" съм тук!
Още не съм се отблагодарила на   bouquetkokovi4, че ме покани във вашата компания!

# 737
  • Мнения: 41
Ха, като гледам само аз съм  върнала това яке.Беше ми доста широко и прекалено дълго за моя вкус.

# 738
  • София
  • Мнения: 5 547
След като си платил пратката, отварянето пред куриер е безсмислено...при най-малко съмнение относно големина на пакета и съдържание, опипвайте !
Потърпевшата бих посъветвала да разговаря с тях по телефона, но да не очаква да си получи нещата. Голямо мазало става, но НЯМА да ти съберат и изпратят втори път твоята поръчка. Имаш шанс само, ако открият отсрещната страна и ако тя е съгласна да размените претките...размяната е със Спиди, за сметка на прикса.
Опитай се да продадеш полученото...или им го върни Simple Smile
Ох , видях ги твоите ботуши, леле те са различни левия и десния,направо да си умре човек от яд, явно са ги шили аматьори. Малко ми е трудно включването защото интернета ми се губи често, но ще ви чета редовно.

# 739
  • Мнения: 2 155
След като си платил пратката, отварянето пред куриер е безсмислено....

аз ги отварям и тогава подавам парите
първия път ми казаха че не можело. тръгнах си и на другия ден се съдраха да ми звънят, да съм си вземела пратката...а един човек пред мен в този момент си взимаше телефон за 300 лева. отвори го и тогава плати. аз по-проста ли съм?
първия път и лична карта ми искаха, казах че нямам..тогава телефона да съм си кажела. нарочно почнах да си измислям някакъв телефон. тя ми вика - не е този. Отговарям: ами като го имате, защо ме питате. Тя " да докажете че сте вие". Аз: нали ви показвам смс-а, пише : спиди, не пише мюфтийство?! хич не се разправям. обръщам се и си тръгвам, нищо не губя и не рискувам

всичко може  Peace

тези пари не ги намирам на улицата все пак,
пък и ако донеса в къщи един ботуш с педя по висок от другия за 100 лева, мъжа ми ще ми изтръгне кабели и интернет и всичко  Tired
От сърце ти благодаря, че така ме развесели, та чак се смях през сълзи...
Моя вчера ме пита какво ми има и само му казах, че не искам да го товаря и с мойте истории, па представяш ли си да му бях казала...отман ме беше подпукал със всичките чифтове, та щото хич нямам щеше да ме гони от Асеновград та чак да Видин ха-ха...

# 740
  • София
  • Мнения: 219
Четв., 12 Дек. 2013, 18:22
http://www.miniprix.bg/produkt/1070703 Много хубави, но зверски ошкурено лого на подметката  Laughing
За първи път, откакто поръчвам си помислих за връщане..но ще ги задържа. Кожата е страхотна, точно такива исках, за по-топло време. 36 номер са, по мое мнение са леко уголемени  Peace

http://www.miniprix.bg/produkt/1071460 това много ми хареса  Love Исках да го нося да го подкъсят малко, но мъжа ми много ме хареса и ме нави да си го нося така. За виелиците и-д-е-а-л-н-о !


 Naughty първа го похвалих  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

утре май ще го поднося така ..както си е дългичко  Hug

това дълго яке, което хвалите, отговаря ли си на размера?  bouquet

# 741
  • Мнения: 1 314
Мимоз, така е. Не стига че сума ти пари харча, че и боклуци да мъкна ...  Tired

якето е умалено според мен. 38 номер ми стана, таман! Ширината на гърба ми е около 36 см. Доста слаба съм. Не съм в къщи да го премеря точно 

# 742
  • София
  • Мнения: 219
Мимоз, така е. Не стига че сума ти пари харча, че и боклуци да мъкна ...  Tired

якето е умалено според мен. 38 номер ми стана, таман! Ширината на гърба ми е около 36 см. Доста слаба съм. Не съм в къщи да го премеря точно 

благодаря

# 743
  • Мнения: 2 155
След като си платил пратката, отварянето пред куриер е безсмислено...при най-малко съмнение относно големина на пакета и съдържание, опипвайте !
Потърпевшата бих посъветвала да разговаря с тях по телефона, но да не очаква да си получи нещата. Голямо мазало става, но НЯМА да ти съберат и изпратят втори път твоята поръчка. Имаш шанс само, ако открият отсрещната страна и ако тя е съгласна да размените претките...размяната е със Спиди, за сметка на прикса.
Опитай се да продадеш полученото...или им го върни Simple Smile
Ох , видях ги твоите ботуши, леле те са различни левия и десния,направо да си умре човек от яд, явно са ги шили аматьори. Малко ми е трудно включването защото интернета ми се губи често, но ще ви чета редовно.
Ясно е, че си запразнила...появявай се поне от време на време, че липсваш...
Едва ли знаеш колко е тежко, когато една мания е увенчана с пълен крах!
Знаеш, че влагам много емоции, влюбих се в тях още от каталожната снимка, занемях когато ги обух, защото бяха всичко което може да се желае от тях на Коледа и сърцето ми умря в следващите 5мин, когато установих, че през живота си не съм държала по-дефектна обувка, която не става за носене! Sad Приех го твърде лично и ми е адски обидна такава подигравка! Естествено, че ще си върна парите и знам, че това не е проблем, но оставам без поредния модел, който ме грабна от раз...
Зная, че клиенти като нас са капка в една империя, но се почувствах ограбена не толкова финансово колкото емоционално Sad
Колко години съществуване он-лайн са им необходими, за да разберат, че клиенти по този начин не се печелят?
Вярно е, рекламирам ги навсякъде непрекъснато, но няма да им спестя и антирекламата при тази безконтролна политика да изпращат артикули с всички признаци на 100% брак!
Приемам всякакви съвети за лечение в темата или на ЛС Simple Smile

# 744
  • София
  • Мнения: 219
http://www.miniprix.bg/produkt/1072678-получих това, хубаво е, синът ми го облече и не пожела да го свали 1 час, според мен е унисекс
http://www.miniprix.bg/produkt/1068462 - тези "козяци", както по-напред някой нарече, не са лоши, ефектни са, не личи, че са гумени. Поръчах два чифта, за мен и колежка. Моите ми подпираха и ги бях подготвила днес да пътуват обратно, но други две колежки проявиха апетит към тях и едната, по-бързата си ги нахлузи Laughing

# 745
  • Мнения: 786
Тези боти http://www.miniprix.bg/produkt/1063832 прочетох, че май са уголемени няколко страници назад, но не намерих потвърждение. Синът ми носи 36 и понеже от всичките модели най-големия номер е 35, се чудя да поръчвам ли.
Също ако може и мнение дали е хубава изработката, кожата.
Благодаря предварително!

# 746
  • Мнения: 331
Получих тези:
http://www.miniprix.bg/produkt/1066299
Прекрасни, без никакви  дефекти , с оригинална кутия за 48.72 . Цветът е много приятно зелен.
И аз така им се зарадвах в първият момент, обаче след 15-20 минути с тях краката ми отдолу на ходилото се схаванаха, пробвай да ги разтъпчеш, може да са ти удобни ако си свикнала на високо.

Аз ходя само на много високи обувки и съм свикнала, дано нямам проблем и с тези.

# 747
  • Мнения: 608
Момичета,моля ако някоя е поръчвала плетена дамска шапка,ткава,която да е дълбока и да пада свободно назад да сподели,че дъщеря ми иска точно такава.  Praynig Praynig Praynig
Тази  имам  е точно такава много ми харесва  Hug
http://www.miniprix.bg/produkt/70780

# 748
  • Мнения: 35
Момичета,знаете ли тези ботуши каква марка са http://www.miniprix.bg/produkt/1073650?
От вчера ги гледам,но няма малки номера?

# 749
  • софия
  • Мнения: 25 572
Момичета,знаете ли тези ботуши каква марка са http://www.miniprix.bg/produkt/1073650?
От вчера ги гледам,но няма малки номера?
Знакът прилича на tommy hilfiger

Общи условия

Активация на акаунт