Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 77 065
  • 643
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 320
http://www.vbox7.com/play:c2c4caaf0d  - епизод 13 - Финал на сезона Sad

# 571
  • Мнения: 3 181
Хареса ми финала  bouquet

# 572
  • Мнения: 52
Аз плаках почти през целия епизод, гадно стана, че свърши, много ме разтоварваше, то не бяха емоции през този епизод, не беше рев,  Mr. Green Mr. Green , аз попринцип си поплаквам на филми, а сега, като съм бременна още повече  Mr. Green . Надявам се, да има 5 сезон, бе трябвало, нали се събраха, ще е еинтересно вече, като по-големи, но да си се надяваме.  Wink Cry

# 573
  • Мнения: 626
Аз да питам, някой знае ли коя е песента която пускат на края на всеки епизод - докато текът финалните надписи?

+1 , че забелязах, че дъщеря ми си танцува на нея  Mr. Green

# 574
  • Варна
  • Мнения: 633
еее, колко тъжно. тази вечер ли ще го излъчат? много ме разтоварваше и забавляваше сериала. редовно го гледахме докато приспивахме бебо и после докато вечеряме. голям смях, не искам да свършва  Sad

# 575
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 614
Финалът ми хареса, беше добър и по-различен, отколкото очаквах. И аз съжалявам, че свърши филмът, беше свеж, разтоварващ и забавен   bouquet

# 576
  • Мнения: 5 713
................

Последна редакция: чт, 21 авг 2014, 16:54 от Вери

# 577
  • Berlin
  • Мнения: 11 335
Много хубав финал и аз пуснах 2-3 сълзи. Simple Smile Едва ли ще има още сезони, но какво се случва с групата реално?  newsm78 Дали ще продължат да правят песни?

# 578
  • Мнения: 5 713
Бяха в едно лятно турне. Аз ги видях в Бургас.
Друго не знам.

# 579
  • Мнения: 493
Финалът определено беше нещо по-различно. Хареса ми. Оставят си и вратичка за евентуален 5-ти сезон (Дано, дано!  Blush ). Евала на сценаристите, след бозите от последните години, маскирани като "бг сериали", най-накрая постигнаха нещо интересно. А и на тази тематика още доста серии могат да бъдат направени. Heart Eyes

# 580
  • Мнения: 25 872
Аз пък изобщо не харесах финала. Сладникав по холивудски и предсказуемо тъп.
А като родител на голям вече син, наскоро завършил училище, направо се вбесих, че Филип зачеркна с лека ръка бляскавото си бъдеще на учен заради съмнителната слава на тъпанджия.  Crossing Arms
Решението на Савов също е толкова тъпо и нереалистично. От какъв зор се отказа от Церн? Че не може да вземе жена и дете със себе си ли? Да бе...
Ама нищо, важното е лелките и тийнките да отронят по някоя сълза и въздишка, че любовта отново е победила здравия разум. Щото един акъл за кое по-напред – не може да ги съвмести и двете.  Laughing

# 581
  • Мнения: 9 151
и аз лелка  Laughing
Скрит текст:
но не ми хареса, че Филип се отказа. Още повече беше само за някаква лятна програма. Все едно на бригада е, ще се изнижат 5-6 месеца.
Ани хайде, едно е да помагаш тук в дом, друго щеше да е там, но пак си е мечта, да си я беше последвала. За 1 година е, комуникации има. И много се зарадвах, когато Тино прие и им каза да си следват мечтите. Хепи енд, ама не моя.
Друг сезон не искам. Ще се разводни, какво ще дават? Новите тийнове, които ще застъпят и тровят нервите на Цеков и сие? Тезе младежи  бяха Революция z, които направиха революция в училището си, а вече завършиха.

Последна редакция: чт, 21 авг 2014, 16:50 от пеп-4o

# 582
  • Мнения: 528
Няколко пъти трябва да ви се каже да пишете в скрит текст за неизлъчените епизоди, но вие пак няма да чуете ...

# 583
  • Мнения: 25 872
Децата им след време, когато са на техните години. Но този филм ще трябва да се заснеме чак след 20-30 години.  Laughing

# 584
  • Мнения: 812
Аз пък изобщо не харесах финала. Сладникав по холивудски и предсказуемо тъп.
А като родител на голям вече син, наскоро завършил училище, направо се вбесих, че Филип зачеркна с лека ръка бляскавото си бъдеще на учен заради съмнителната слава на тъпанджия.  Crossing Arms
Решението на Савов също е толкова тъпо и нереалистично. От какъв зор се отказа от Церн? Че не може да вземе жена и дете със себе си ли? Да бе...
Ама нищо, важното е лелките и тийнките да отронят по някоя сълза и въздишка, че любовта отново е победила здравия разум. Щото един акъл за кое по-напред – не може да ги съвмести и двете.  Laughing
Напълно подкрепям мнението ти ,макар че сутринта и аз пророних някоя друга сълзичка
дали пък ако има още един сезон няма да го разводнят много както се случи с други Бг сериали
толкова спомени успяха да ми върнат с този сериал,едно приятно време от ранната ми младост

Общи условия

Активация на акаунт