Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 77 035
  • 643
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 17
Скрит текст:
Предполагам, че няма да има 5 сезон за съжаление.. Децата завършиха и имаше Happy End, което потвърждава, че това е последен сезон. Във всички други сезони накрая ставаше нещо, което да ни накара да очакваме следващия сезон с нетърпение. Доста хубав и разтоварващ сериал беше! Simple Smile

# 586
  • Мнения: 3 181
Младежите са на 18г. не разсъждават, като вас,/т.е.  като лелки Mr. Green/ има ли са мечта-музиката, защо трябва да е практично всичко... След като дядото даде хилките на Филип, той осъзна коя е неговата истинска мечта, и какво иска да прави, кое го кара да се чувства щастлив......както и Боби, след като му изпяха песента....финала е логичен, защото групата още си съществува, нямаше да е редно да завърши  по друг начин
На мен, финала си ми хареса
Искам нов сезон, хумора е много свеж, филма чудесно ме разтоварва.
Мисля, че трети сезон беше най-добър. Четвърти явно са знаели, че е последен и не са си дали много зор......

# 587
  • Мнения: 4 690
Аз не съм изгледала финала още, даже съм назад и от Бтв Синема.Още преживявам шока от Герджиков  Laughing
Много ми хареса сериала, гледах го още преди и много беше яд, защото си мислих, че са го забравили и няма интерес.Обаче смятам, че 4 сезон е подходящия завършех, много щяха да го разводнят иначе.По-добре да ни остане спомен за един добър проект.
За мен също 3 сезон беше най-силният .

# 588
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Скрит текст:
За мен, краят на филма беше съвсем реален и логичен. Зрелостниците разбраха какво искат да правят в близкото бъдеще, а Савов - узря за ролята на съпруг и баща. Доволна съм, че не доразвиха сюжетната линия с поканите от НАСА и ЦЕРН, които бяха най-голямата фантасмагория в сериала, наред с решението на 300-годишната математическа задача от един средностатистически ученик от никому неизвестно квартално училище Crazy  Wink

# 589
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Скрит текст:
Аз до някъде възприех финала и с подтекст, че остават в България, вместо да бягат навън  Peace Тук също могат да се развива и да бъдат полезни  Peace

# 590
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Скрит текст:
За мен, краят на филма беше съвсем реален и логичен. Зрелостниците разбраха какво искат да правят в близкото бъдеще, а Савов - узря за ролята на съпруг и баща. Доволна съм, че не доразвиха сюжетната линия с поканите от НАСА и ЦЕРН, които бяха най-голямата фантасмагория в сериала, наред с решението на 300-годишната математическа задача от един средностатистически ученик от никому неизвестно квартално училище Crazy  Wink

Малко странно така да цитирам скрит текст, но решението на задачата не е фантасмагория - предполагам, идеята са я взели оттук:
http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=10389
А също и българин от Габрово доказва теоремата на Пиер Ферма
http://bgsever.blog.bg/novini/2010/08/26/gabrovec-reshi-velikata … -v-tri-red.596369
Само че докато медиите пишат кой къде си сложил силикон, няма да чуем за тези хора...

# 591
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Малко странно така да цитирам скрит текст, но решението на задачата не е фантасмагория - предполагам, идеята са я взели оттук:
http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=10389
А също и българин от Габрово доказва теоремата на Пиер Ферма
http://bgsever.blog.bg/novini/2010/08/26/gabrovec-reshi-velikata … -v-tri-red.596369
Само че докато медиите пишат кой къде си сложил силикон, няма да чуем за тези хора...

Прочетох с интерес статиите и нашите математици заслужават адмирации   bouquet, но все пак са отделили години за да решат тези сложни задачи. И въпреки това не са ги поканили на стаж в НАСА, това ми се видя прекалено измислено  Peace  

# 592
  • Мнения: 25 731
То само това да беше измисленото...  Mr. Green
Като почнеш от стандарта, който демонстрираха българските учители (тия били по-богати и от депутатите даже!  Crazy), минеш през инфантилизма на всички възрастни, та се спреш накрая до сватбите. Така става то жененето за 5 минути - нито документи, нито час, нито медицински...  Laughing
Но да не издребняваме чак толкова. Най-много ме подразни холивудския хепи енд, загърбвайки реалността у нас.
Аз всъщност така и не разбрах жанра на филма - комедия, драма, фантастика или? Но добре че беше играта на актьорите, та да спаси пълния с клишета сценарий. Е, поне повечето от тях играха много добре, с малки изключения.

# 593
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Относно НАСА, не е нереално, реално и се е случвало - личен опит  Blush

Скрит текст:
Е, не точно в описаната схема (от сериала), но подобна, във връзка с теми поставяни от НАСА за решаване от ученици. Казусите се обявяваха публично. Всеки можеше да си представи решенията. Тогава аз и други приятели се занимавахме с физика и астрофизика любителски, организирано, с преподаватели. Отборът беше от различни училища и възрасти - 8-11 клас, момичета и момчета. Получихме показа за няколко човека от отбора - по наша преценка. Един от заминалите остана, беше му мечта, като на Фипо. Няма да коментирам - кои заминаха  Mr. Green - българска работа, синът на спонсора за пътуването (той изобщо не беше от отбора - ама да се разходи да види), един с протекции и този, който остана и заслужаваше да отиде наистина  Peace Беше в началото на 90-те години, финансирането дори само за полета не беше по силите на нормално семейство  Blush 

# 594
  • София
  • Мнения: 627
Много хубав финален епизод .

Бях се ухилила през цялото време докато гледах последния епизод . Естествено и аз като една лелка на 27 г. си поплаках  Laughing .

Хубаво е , че приключват с филма точно когато е на върха ! Wink Wink
5 сезон би бил риск .

# 595
  • Мнения: 3 181
Те всички филми са реални, ама моля ви се.....филма, се прави с цел да забавлява и разтоварва, много се вживявате, не отговарял на действителността бля-бля...кой го интересува това....важното е след гледането му да се чувстваш ок и ти е приятно

# 596
  • Berlin
  • Мнения: 11 292
То като цяло в сериала имаше нереални неща, не само във финала, така че няма какво да се дразним защо не са го направили, както би трябвало да е. Simple Smile Никой не е очаквал да се представи българската действителност.

Сутринта Мона и Иван Тишев бяха на гости по БТВ, но не хванах всичко. Питаха ги дали ще има друг сезон, но и те не знаеха.

# 597
# 598
  • София
  • Мнения: 5 828
Моля за малко хелп - коя е тази песничка?   Praynig


# 599
  • Мнения: 4 690
Моля за малко хелп - коя е тази песничка?   Praynig



Скрит текст:
И аз я търсих, един приятел каза, че е на Heavy Honey, но така и не я открих.(може и той да е сбъркал, бях му я записала на телефона)

Общи условия

Активация на акаунт