КГБ = Клуб на Готините Баби - 141.

  • 94 981
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 16 071
Янке, да ти е жив и здрав рожденника Криско! Пожелавам му лесно училище и много весели детски игри.   bouquet
Цял ден си мислех, какво изпускам. Сега се сетих, но ти си ни изпреварила.

# 706
  • Мнения: 1

Фури, Валюша, Маринче, Яге, Дидимити, Кари, Айша, Дидия, Креми, благодаря за поздравленията и куража, че ще се справя! Heart Eyes Hug  Two Hearts
Дано! Joy



Това дружество е различно от другите, на сбирките идват по десетина жени, повечето членове са над 75-80 годишни, никаква посещаемост, те не излизат от дома си, членския внос се събира по къщите......
Ще трябва да се търсят и нови членове, това е една от точките за работа в дружеството,
да се увеличава "членската маса"! hahaha
Трудно ще ми е, но ще видим!

Тази сутрин се събудих "цяла подута", свят ми се виеше, виждах тройни предмети....... ужас!, спрях антибиотика, но така ми се спеше и като съм заспала, чак към 16 часа се събудих!
Децата видели, че спя и не ме будят, пък то какъв  15 часов сън е било не знам!
Не знам как се чувстват дрогираните или натровените, но аз си бях зле!
Веднага отидохме в Спешното на нашата поликлиника, биха ми урбазон, който винаги си имам в къщи, като си знам алергията, пък и да не ходи Дилянчето до аптеката в този дъжд.
Когато питах дежурната лекарка какво й дължа, тя ми каза "нищо друго, само таксата 3 лева"!
Сигурно й се видях МЛАДА, макар че ми написа възрастта в журнала, не пенсионерка, щом си поиска три лева! tooth
Да е жива и здрава, помогна ми, не съм изобщо стисната и дребнава, но вчера джипито ми взе един лев??? newsm78
То кой ли спазва законите в тази демократична държава!? #2gunfire

С моите здравни проблеми момичета,  пропуснах да ВИ честитя новите придобивки! smile3538
Кой каквото си е купил да си го носи и ползва със здраве! Hug

Янче, честит рожден ден на Криско! newsm51
Да ви е жив и здрав, да порасне голям мъж!
thumbsup


Лягам, че още ми е едно отпаднало, пия доста вода, потя се......... сигурно е нормално..... не знам! newsm78!


Лека  нощ! luvbed


# 707
  • Мнения: 7 399
Янче,да ти е жив и здрав Криско!Успех в училище , весели игри и безгрижно детство!

                    Танче,много лошо това с алергията!Не може ли да се лекуваш с бабини илачи.Без АБ.Аз минах само с един фервекс,че толкова ми беше останал и когато ММ отиде да купи се оказа,че не го произвеждат та изпих и 3 тайлолхота,а от там нататък чай с джинджифил и мед.Мисля,че се справих с вируса!
                    Лека и спокойна нощ,че ще се хоризонтирам.

# 708
  • Мнения: 4 369
честит рожден ден, луси!
Нека здравето да ти бъде спътник всеки ден,
обичта на любимите ти хора най-верния ти приятел, а усмивката никога да не слиза от лицето ти!


янче, честит рожден ден на криско! да има най-щастливото и безгрижно детство!



Танче, честита нова длъжност! Не се и съмнявам в твоите организаторски възможности!!!
По-добре ли си вече след като са ти били урбазона? Според мен докторката не се е усетила за таксата, но ти го приеми като комплимент  Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 2 672

Добра стига, девойки!

Янче, да ви е жив, здрав, палав, отличен ученик Криско!
Да ви радва много с успехите навсякъде!





Леле, Танче, ама и тези лекари са ужасни. Е, като и казваш, че имаш алергия, що не те подготви предварително няколко дни с антиалергени и тогава да пиеш антибиотик, и то под контрол. Пък и тази в спешното, аз мисля, че там не дължиш и лев. Независимо дали си пенсионер, или работещ. Колко пъти ми се е налагало да ходя по разни поводи и с разни хора по спешни кабинети - е, никъде не са ми искали пари. Ама, тя, нашта българска работа. Няма какво да я коментирам.

Валюша, честит ти телефон. Със здраве да си го ползваш. Нали съм бабка все нещо пропускам.  Heart Eyes

Дидия, много ти е хубав тутманика как ще остане?  Laughing

Ох, и аз не разбрах за какво иде реч в поста на Джили. И даже се притесних, че нещо у довма не в ред.  После обаче едно пиленце ми каза, че става дума за друг алтернативен форум. На недоволните от този, явно. Ходих да го видя, ами той изцяло копиран от мамата, което е доста некоректно, по моему. Регистрирах се, за да го видя, иначе не можах да видя нищо. Ама, да ви кажа, дойде ми в повече това разделение. Във форуми, във фейса - е, не мога аз така. Нито имам време, нито нерви. Ако се захвана на това хора трябва да не излизам от форуми. Е, тогава и от къщи сигурно ще ме изгонят.  hahaha Но, то всеки си преценява кой, къде и как, де. Това е моето мнение. А пък, и тука, ако не бяха промените - нямаше да има и корабокрушенци.

Яжка, пожарът е в Копринената фабрика, бивша, де, която беше около чешмичките за минерална вода, а Дидия е в друга част на Княжево., май. Вероятно не го е видяла пожара.

Момичета, благодаря ви, че ми изтърпяхте тирадата, и ме простете. Днес моят юнак се прибра от хора, дето пее, целият мокър. Дано да не се разболее. Какво е правил - не казва. И дядо му също мълчи. Като комунисти на разпит.  Joy

Мери,  Hugзатъжих се за теб. Къде изчезна? И ти си с онова малко сладурче Хриси по цял ден?


# 710
  • Мнения: 4 369
Маринка, не съм само с малката сладурка Криси, а и със Софи. Две седмици я спряхме от д. градина заради вирусите и да видиш как се гледаме трите по 12 часа. Вечер като мернат някой друг  и веднага се лепват за него  Laughing
Но пък си имаше и положителна страна това гледане, защото Софи покрай Криси започна доста по-добре да се храни. Мънинката само рови по всички шкафове, където знае че има храна и като не й дам направо се кара с мен  Mr. Green
Те отърваха грипа, ама аз някакъв вирус лепнах, та още кашлям като за световно. Чакам и тук да завали снега, та да прочисти малко въздуха.
В понеделник съм на заслужено тържество за бабин ден в д. градина на Софи  Grinning
Следващата седмица съм в отпуск, защото Гери има да си взима някаква отпуска от миналата година.
Дано Влади да не  е настинал,ама подозирам че дядо му има пръст в тази работа. Нашият дядо не дава за нищо да се караме и правим забележки на Софи и Криси Grinning

# 711
  • тук и там
  • Мнения: 312
Честит рожден ден ,Луси!
Бъди здрава и много обичана и щастлива!
Янче,да ти е жив и здрав Криско!Да расте здрав,палав,умен за радост на всички ви!
Танче, честита ти нова длъжност.Ще се справиш и още как.Имаш сили и енергия за това и си точно за такава работа.Всички се гордеем с теб,приятелко!Дано бързо мине алергията и утре си вече по добре.
Шпунц,  бързо възтановяване и вярвам,че и с изследванията всичко ще е наред.
Валюшка честито телефонче. И аз имам нужда от ново,но кога ще стане...
Мери и моят дядо не дава косъм да падне от внучетата, угажда им във всичко.
Маринче, голяма мъжка солидарност и дано Владенце не  настине.
Кари,и на теб да честитя нова пералня и дълго да си я ползваш.
Гъбче, на мен най ми е лесно,бързо и вкусно всичко в гювеча и във фурната.
Фури,зарази ме с миризмата на баницата ти,та и аз направих.Отдавна се каня да изпробвам нова рецепта,нарязани ленти от корите,смесени с млякото и яйцата.Стана,но аз си харесвам моята.
ММ си дойде за два часа от болницата,да се изкъпе,че през няколко часа все нещо му вливат Вече е по добре,но до сряда със сигурност ще е в болница.
Аз няма как трябва да се държа.
При нас е истинска зима.Цял ден вали сняг и навява.Три пъти ринах сняг около къщата.
Утре ще нагледам тавана,че понякога и там има навято и трябва да се почисти.
Та така трудно ми е в момента,но няма как ще се справя.
За сега лека нощ от мен!



# 712
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Танче, спи ти се от от урбазона и от другото лекарство против алергия, дето са ти го дали преди това.
А за трите лева - взимат ги за манипулацията. И на ММ му взеха веднъж, когато се наложи да му сложат инжекция.

# 713
  • Мнения: 2 006
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА РОСИ!!! ИСКАМ ДА ТИ ПОЖЕЛАЯ ВСИЧКО НАЙ-ДОБРО ,КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ НА ЧОВЕК! БЪДИ ВСЕ ТАКА ЛЪЧЕЗАРНА,СЪРДЕЧНА! РАДВАЙ СЕ НА ОБИЧТА НА БЛИЗКИТЕСИ ХОРА!!!
НАЗДРАВЕ!



ЯНЕ - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРИСКО ! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И ПАЛАВ !

Днес  явно ни е ден за баници  Grinning
Ходихме си до Чирпан за някой час да надникнем как са свекърите и както ми се ядеше баница - ами свекърва ми все едно  беше прочела мислите. Там хапнахме,че и за в къщи ни изпрати Grinning

Танче как може изобщо да подлагаш на съмнение способностите си ? Точно ти си човека за мястото  Hug Hug

Шпунции Hug Hug Всичко ще е ок  Hug Hug
А за мъжете - ами то кой не знае ,че са глезльовци newsm78 Grinning

Валкаа  при вас побелялоо.А при нас само дъжд. Утре може и при нас да дойде. Аз обичам снега и си го чакам Grinning

Яжке - аз макароните оставих за утре. Не съм се отказала Grinning

На всичкиииии многоооо Hug Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 1 065
Добър вечер.
Пет минутки да ви видя преди лягане.
Четох надве-натри, че бързам да поздравя Луси с празника-
Честит рожден ден, мила Роси!
И от мен пожелания за здраве и много щастливи дни!
Остани и за напред все така лъчезарна, усмихната и неотразима!


Пожелания за щастливо детство, много шестици и сбъднати мечти за Криско!
А на баба Янче много здраве и сили за да се радва на милите си внучета!


Още щях да пиша, но ще говорим, като се видим.
Маринка, Айша и някои др. разбраха за какво иде реч. Не ми се ще да говоря пряко. Ще видим в понеделник, каква ще е поредната промяна.

Затварят ми се очите, ЛЕКА НОЩ!
















# 715
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Яне , да ви е жив и здрав , палав и щастлив рожденника!
Весели и безгрижни игри и успех в училище!

Танче , честита служба!  Hug
Ще се справиш , нямаш голям избор , май.  Grinning

Лека нощ , момичета!  bouquet

# 716
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!

ЯНЧЕ,  bouquet/на патерица/ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРИСКО!ЗДРАВЕ,УСПЕХ И КЪСМЕТ ДА ГО СПОХОЖДАТ ВИНАГИ!
Вчера по новините,като даваха положението при вас,си мислех:Как ли пътувахте,но повода не ми дойде на ум, за да се сетя за рожденика.
Дидиа,питката ти е"от екран да я захванеш".Нали рядко правя тестено,баницата бързо си отиде,а уж по едно парче за закуска щеше да бъде. Joy
 newsm78 newsm78 newsm78
Приятен неделен ден !

[/b]

# 717
  • София
  • Мнения: 2 672

Добутро, добутро!

И ние вкупом сме си у дома.  А момчето подкашля нещо, ама не е от вчера.  Laughing Чакаме да натрупа снега и да излезем с шейната. Ама, имаме проблем с чорапогащниците, защото мъжете не носят такива.

Фури, аз чак днес загрях за баницата, като сте я изяли, и сега ще правя и аз на Малчо и дядо му. Мери, сладката Криси поне е направила нещо за сладурката Софи. Малко да започне да сехрани с апетит. Моят глезьо е страшен, по едно време ядеше, сега е като пиле. Чудя се какво да готвя, слагам му и той пак почти нищо не хапва.

Джили, как е ИРката? Слуша ли те през седмицата?

Гъбче, браво на свекърва ти! Прочела ти е мислите май.  Laughing

Хайде, девойки, че КПП ме зове.

Хубав почивен ден!

# 718
  • Видин
  • Мнения: 29
                 Добро утро,мацки!  bouquet

       Янче, да ти е честит малкия рожденик Криско! newsm51 / макар и на патерици /.
                  Да расне и порасне голям мъж за радост на всички!

        Таничка,как си,мила? През големи перипетии си минала,дано вече да си добре! Hug

         Габка, явно имаш много добра свекърва,щом имате телепатична връзка! Joy

         Мимито,предполагам колко ти е трудно!Вчера изринах една пътека в двора и се скапах,а мога да си представя да чистя всичко! Twisted Evil Аз от известно време правя баницата на Маргарита Димитрова с царевично брашно.Много ни хареса и с ММ решихме,че това е нашата баница.Ако искате,ще ви дам рецептата. Радвам се,че мъжа ти е по-добре! HugДано по-скоро си дойде в къщи.
        При нас продължава да вали! Close Вече имаме 35 см сняг! newsm09 Добре,че няма вятър,щото иначе оставаме блокирани на село.По пътя за Видин на няколко места се образуват преспи и няма минаване! Imp

          Пожелавам ви  една снежна,спокойна и топла неделя!  love001

# 719
  • Мнения: 1 563
Здравейте момичета !!! Hug

Благодаря ви мили мои приятели, които уважихте моят празник !!-Жабка,Танита, Иви, Фури,Джили,Гъбка, Мимито, Валюша,Мери,Шпунц,Светалчо,Маринка,Римар,,Дидимити,Яжка,Кари,Айша,Дидиа,Янка,Крем,.... и дано не съм пропуснала някой ,да ми прости !
Благодаря за прекрасните пожелания , красивите поздравителни картички и  чудесните музикални поздравления!  Hug Hug Hug Hug Hug
Искрени благодарности на всички вас , които направихте моят ден
специален ,весел празник !!
Пожелавам на всички вас с много любов и благодарност ,един приятен, уютен и весел почивен , зимен ден !!!




Янче Hugчестит рожден ден на Криско !!! Пожелавам му да е здрав и да има най- безгрижното детство !!!



Танитка Hug, честита ти нова длъжност ! Успех  и бързо  да се възстановиш здравословно !

Момичета Hug спирам , макар ,че има много за писане , но по-късно ако успея да се докопам до лаптопа ,че монитора на моят компютър вчера нещо ме предаде.  Децата са тук и с тях делим топчо. Навън е вече истинска зима и при нас !!!

Приятен обяд !!!  Hug  love001 Kissing Heart lovekiss Kissing Heart Nature Snowman Nature Snowman

Общи условия

Активация на акаунт