КГБ = Клуб на Готините Баби - 141.

  • 94 955
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1

Привет от снежна, студена и ветровита Варна! wavey


За сега температурата е  - 5 градуса, но за утре прогнозата е  -9 ! Mr. Green
Учениците утре няма да учат, а в Общината ще решават да има ли грипна ваканция, като че ли не могат да вземат решението днес, ама да си търсят работа, за пред варненци! Laughing


Мери, Мими, Гъбче, Жабче, Роси, благодаря за поздравите за "новата ми служба", благодаря и за вярата в мен,че ще справя! Heart Eyes  Hug Two Hearts

Благодаря на всички за загрижеността за здравето ми, днес съм по-добре, отока ми спадна, не ме боли гърба и не кашлям, но сериозно се замислям за "хала си"! newsm78
Трябва да си обърна внимание, че все се имам за издържлив човек! Laughing

Сестра ми и тя ми се кара по телефона "Спри се, всеки ден излизаш, не виждаш ли че времето е болно, ти тези болести ги носиш от твойте баби!!! Mr. Green
Казвам й, че там в Клуба е моят живот, а в къщи никой за нищо вече не ме търси, освен за сметки от някоя фирма да ме потърсят, никой не ми иска мнението за нищо, никой не ме чува...............

Дидия, обезателно ще си купя джинджифил, само да се пооправи времето ще изляза, чула съм и съм чела за лечебните му качества! Ще опитам! Hug

Днес прочетох в Гугъл-а за чай или сироп от арония, имаме близо до Клуба магазинче за Биопродукти, в което за срам и позор, аз дори не съм влизала!
Знам от дамите в Клуба, че там има и чай и сироп, ама пуста немарливост! И това ще купя и дано "да имам файда", както се казва на чист български език! tooth

Здравче, миличка, какво си преживяла и ти! Hug
Добре, че минало-заминало!
Давайте му само детски шоколад и естествено в по-малко количество.
Като бяха малки моите внучета, купувах им детска Милка или шоколадови яйца, а сега каво ядат не знам, сами си купуват!


Мими, Шпунц, дано и при вас болните да оздравяват! thumbsup

Отивам във фейса, да поиграя малко игрички!
Днес напълних голямата тенджера със сърми, утре мога да си поспя, за ядене поне няма да мисля! hahaha


Лека  нощ! luvbed


# 736
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Нова тема! Заповядайте!

Общи условия

Активация на акаунт