София - кв.Овча Купел

  • 16 371
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 140
Здравейте мили мами.
Аз съм също от Овча купел,но все още бебо не се излюпил.Пиша ви,за да ви попитам нещо,което много ме вълнува и ще се радвам да ми отговорите.
Търся педиатър към когото да се ориентирам,когато беб се появи.Всякакви предложения ще са ми от полза.Благодаря ви от сърце! Hug

# 241
  • Мнения: 1 321
Добре дошла Миранда Hug
В коя част на Овча Купел се намираш.Ако си близо до МЦ Доверие там има двама педиатри които работят със здравната каса.Можеш да си избереш една от тях.И двете са доста внимателни.
Дано да съм ти била от полза. Hug Mr. Green

# 242
  • Мнения: 140
Благодаря,mira_sm!
Аз съм във втората част,близо съм до Доверие,но от тях съм се отчаяла.Много внимателни,много любезни,но адски некомпетентни.Но и те са някакъв вариант.Благодаря,ще очаквам и други мнения. Hug

# 243
  • Мнения: 1 321
Аз съм във втората част,близо съм до Доверие,но от тях съм се отчаяла.Много внимателни,много любезни,но адски некомпетентни.Но и те са някакъв вариант.Благодаря,ще очаквам и други мнения. Hug
Какво имаш предвид под адски неломпетентни? Shocked
Все пак тази при която съм аз д-р Хлебарова както и много други мами тук е хомеопат и мисля че до сега не ми е правила толкова неприятно впечатление.Напротив бих казала че доста ми е помагала по въпроса с кърменето.
Все пак всеки има някакви наблюдения а моите са такива.Мисля че иамт доста деца и понякога може да не обръщат повече внимание,но все пак всеки има право на това.

# 244
  • Мнения: 140
Имам наблюдения върху цялата болница-имам чувството че персонала е събиран с конкурс за идиот.Разбира се това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него. Peace
Под некомпетентни имам в предвид,не че не обръщат внимание,а това че болести с  различни симптоми лекуват по един и същи начин.Вследствие на което се получават редица усложнения.Оплаквания съм чувала не само за д-р Хлебарова.За това много се чудя... Peace

# 245
  • Мнения: 1 187
Имам наблюдения върху цялата болница-имам чувството че персонала е събиран с конкурс за идиот.Разбира се това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него. Peace
Под некомпетентни имам в предвид,не че не обръщат внимание,а това че болести с  различни симптоми лекуват по един и същи начин.Вследствие на което се получават редица усложнения.Оплаквания съм чувала не само за д-р Хлебарова.За това много се чудя... Peace

Може и да се намери някой свестен доктор, но това ще е един или двама. Нашият семеен лекар също беше от Доверие, но просто не е за говорене, а и не би могло да се нарече лекар, но това е друга тема, педиатърката ни сега е д-р Петрова от поликлиниката в Овча Купел 1. Ако искаш повече информация пиши на лични за да ти дам телефон и работното й време.

# 246
  • Мнения: 140
Beni,ще ти бъда признателна ако ми пратиш координатите на докторката.Имам и едно друго питане-къде се събирате мили ми мами?Аз в тоя нашия квартал(Фиксирам втората част) просто не мога да разбера къде ще си разходя дребосъчето....

# 247
  • Мнения: 791
Здравейте, мили мами! Не съм писала отдавна, за което се извинявам  Embarassed  Моите бандитки са окупирали цялото ми внимание и време за компютъра почти нямам, повече за четене. А и с това често бъгване на форума, направо да те хванат нервозите  Mr. Green
Мира, бебо Калоян е голям чаровник, сега разглеждах снимчиците! Да ти е жив и здрав!
Ние скоро правим годинка и аз се питам кога мина толкова време  Crazy  Големи вълнения, голямо нещо. Каката не можем да я спрем да мачка малката, все я гушка, стиска, търкаля по пода  hahaha  Иска й се да играе с нея като с равна, но то горкото няма нейната сила и бързина.
Относно педиатър - нашата е във Военна болница /аз май бях писала по-рано/. Аз за добър лекар предпочитам да пътувам, отколкото да имам лош наблизо   Rolling Eyes  Не е много приятно, но се справяме.
Лека нощ на всички!

# 248
  • у дома
  • Мнения: 1 581
здравейте момичета  Hug
и аз тук не се включвам много често  Embarassed май всички не пишем много много  Mr. Green
за педиатър няма как да помогна, защото нашия е на Орлов мост (ние сме в старата Овча купел). но сме доволни и затова предпочитаме да пътуваме до там  Peace
mirannda, леко и безпроблемно раждане  Praynig  Peace

отивам да поспя, ако се сетя нещо друго ще пиша  Hug   bouquet

# 249
  • Мнения: 117
Здравейте мами,
аз се включвам много рядко, но както виждам има майки и от старата част на овча купел, много ще се радвам, ако има майчета с който да излизаме аз живея в близост до парка , такаче ако някой иска нека да ми пише.

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 12:06 от ceceyy

# 250
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
...Имам и едно друго питане-къде се събирате мили ми мами?Аз в тоя нашия квартал(Фиксирам втората част) просто не мога да разбера къде ще си разходя дребосъчето....
Ние с mira sm се виждаме на кафето до цеха на Феникс,като е хубаво времето.Намира се до една много грозна къща в червено и зелено,ако си я виждала не може да не си я запомнила Mr. Green.Ще ни бъде приятно да се запознаем и с теб,ако искаш.

# 251
  • Мнения: 1 321
...Имам и едно друго питане-къде се събирате мили ми мами?Аз в тоя нашия квартал(Фиксирам втората част) просто не мога да разбера къде ще си разходя дребосъчето....
Ние с mira sm се виждаме на кафето до цеха на Феникс,като е хубаво времето.Намира се до една много грозна къща в червено и зелено,ако си я виждала не може да не си я запомнила Mr. Green.Ще ни бъде приятно да се запознаем и с теб,ако искаш.
Да напълно подкрепям  Hug Peace  bouquet

# 252
  • Мнения: 422
Здравейте майчета! Grinning
Честита Баба Марта!Да сте бели и червени и много засмени!
Най-накрая и аз да се включа..напоследък почти никакво време не ми остава.Започнах да ходя отново на лекции и упражнения и направо се скапах.....добре че Ники поне започна да свиква през деня без мен, а цяла нощ си наваксва с кърмене. ooooh!Надявам се да успея да издържа докато ни дадат заверка май месец WhistlingИначе сме добре, вече сме на 1 годинка, порастнали Grinning още не ходим, не иска да се пусне, все търси сигурност.Порастнал е доста на височина, 83см е, но още нямаме 10кг/ 9 и 600 е/.Станал е доста настоятелен напоследък, незнам при вас как е, но понякога не се издържа, като реши луди ни прави всички CrazyА може и да си стои кротко и да си играе, особено като види, че се чисти или някаква работа се върши.
Надявам се и другите майчета да се включат.Вече започва да се затопля времето, предполагам че ще се съберем скоро някъде да се видим Grinning
Целувки на всички и лека вечер Hug

# 253
  • Мнения: 365
Здравейте, мами!
От началото на октомври миналата година живея на квартира в Овча купел, близо до сладкарница "Дайски" (Иначе съм от Русе). На 12 ноември се роди дъщеричката ми Ния. От средата на януари излизаме на разходки, за да се възползваме от хубавата зима, но досега не съм се запознавала с други мами и съм си все самичка по-улиците. Дори и днес пих кафето си сама, докато малката спеше в количката. Не познавам добре квартала, не знам и къде да отида. Въртя между блоковете, по Монтевидео и накрая кафе в "Дайски". Това ми е маршрута и откровено казано ми омръзна. Надявам се да си намеря компанийка и да ми е приятно да излизам, защото сега излизам по задължение (за да подиша малката чист въздух).
Ще се радвам, ако ме приемете сред вас!
Поздрави!

# 254
  • Мнения: 1 517
Здравейте! Приемате ли нови? Аз също съм в Овча купел, военните общежития близо до НБУ. Ще се радвам да се запозная с други мами наоколо! Преди време често посещавах тези форуми, но скоро не съм влизала. В София съм от юли миналата година, иначе съм от Шумен и Русе  Crazy. Имам дъщеря Марина, която съвсем скоро ще навърши 3 год., но за съжаление не е при мен откакто съм тук, защото нямаме условия къде да я вземем - гледат я бабите в Шумен, а на нас ни е страшно мъчно... Така или иначе, има надежди скоро да тръгне в София на градина и най-накрая да я вземем.
Поздрави!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт