София - кв.Овча Купел

  • 16 339
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 517
Ще се разберем ли нещо най-накрая? Май няма много навити. С Ира се разбрахме на лични, че е по-добре сутринта към 11, ама май няма да стане, така като гледам. Мисля, че трябваше досега да сме решили. Ако не утре - има и още почивни дни.

# 271
  • Мнения: 422
Майчета ние и сега ще излизаме, но срещата остава за следобяд. Hug

# 272
  • Мнения: 1 321
Момичета много съжалявам но в последния момент ни дойдоха свекъра и свекървата на гости от Несебър и нямаше как да изляза.Освен това те не бяха виждали малкия още от както беше на 1,5 месеца.
Изобще малко тъпо се получава аз да излизам.
Много ми се искаше да дойда но другия път задължително. Hug
Желая ви весело изкарване. Hug Peace

# 273
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Какво става момичета?Нищо конкретно не казахте за следобедната среща.Исками се много да дойда,но като не знам къде как да стане?

# 274
  • Мнения: 1 517
Срещахте ли се последно или не?

# 275
  • Мнения: 1 321
Мисля че май е нямало среща. Cry
Момичета дайте да го караме сериозно и ако искате тази събота да се видим.Аз за сега нямам ангажиментиHug

# 276
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
И аз много искам да се видим,ама не сериозна работа.Хайде да се разберем нещо сигурно,което да устройва всички.

# 277
  • Мнения: 4 970
Здравейте,момичета! HugИскам първо да благодаря на ira_ic  за поканата за срещата  bouquet Аз й писах на нея, ама да се разпиша и тук. Всъщност - аз не живея в ОК все още, но , живот и здравев наесен ще се  местим там.Но, това не пре4и да се видим в квартала Wink С радост ще се запозная с вас, а и хем ще опозная района Laughing Не е проблем да отско4им с малката, но , за съжаление аз работя в събота и неделя Rolling Eyes, така 4е мога само през седмицата.АКо измислите нещо- обадете се HugС радост ще се присъединим към вашата компания!

# 278
  • Мнения: 117
Здравейте ,
аз пак да се включа и да запитам, имали мами от старата част, с които да излизаме на вън вече времето е супери ако има желаеще нека ми пишат лични.

# 279
  • Мнения: 140
Здравейте мили мами.Искам да питам има ли мамчета,които са от ОК 2 ,с които да се моткаме из квартала?Ако има нека пишат на лични да се разберем.  bouquet Hug

# 280
  • Мнения: 113
Аз също съм от О.К и 2 и 1,майка ми е от 2-ра част и често ходя там,а иначе живея в 1 до НБУ.Ще се радвам да излизаме,но трябва бебчо да се роди първо mirannda .

# 281
  • Мнения: 791
Нека дам линк към новата ни темичка, че тази скоро може да я заключат  Crazy

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191785.msg3995244#msg3995244

Лека нощ на всички!

Общи условия

Активация на акаунт