Един практичен въпрос за столчетата за хранене

  • 1 710
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 999
Нашето е такова:


От скоро го имаме, но мисля че е много стабилно и функционално столче! Grinning Най-ме кефи, че има колани освен през кръста, а и през раменете на детето.

# 31
  • Мнения: 8 769
Много ви благодаря за отговорите!
Шани, идеята ти е добра, ще я обмисля още малко. Във връзка с нея, sweetkids_mama, какво е това столче за 50 лв?
PrincesaDundesa, също много ми допадна като идея. Само малко огромно ми се вижда...но пък се сгъва, нали? Ще проверя във варненските ТСМ дали ги има.
Само да кажа, на тези, които смятат, че малкото няма да ползва столчето. Дъщеря ми продължава да си ползва нейното. Трудно се съгласява да го отстъпи на брат си, зад а се нахрани, или да постои просто в него, докато ние хапнем. Та мисля, имаме нужда от още едно столче.
Да, Чиполино гранд комфорт наситина много ми хареса, но май минавам на идеята да взема нещо по-евтинко. newsm78
В същност, нямаше много мнения от майки с породени дечица,а аз много исках да споделят опит. Сигурно още няма толкова майки във форума с поотраснали дечковци Wink :
Благодаря ви още веднъж! Има още малко време, ще се радвам ако още някой се включи. Hug Hug Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 3 114
Много ви благодаря за отговорите!
sweetkids_mama, какво е това столче за 50 лв?
 

За съжаление, не помня марката, но изглежда точно така като това тук на Чиполино: http://www.family-bg.com/catalog/prX_1511.htm?osCsid=736f6bb0df7 … a2e8d8a5169954d54. Цената на това столче във family.bg е 49 лв.

# 33
  • Мнения: 7 640
това столче е с много твърда и неудобна седалка Sad

# 34
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/31/products_id/164 това го получихме преди 3 дена, удобно е, синът ни е на годинка и половина.

# 35
  • Мнения: 8 769
С голямо закъснение благодаря на всички за отговорите! smile3525 След като вече втори месец пробваме "принца" да седи на трона на сестра си и имаме огромни проблеми със заседяването му там повече от две минути решихме соломоновски въпроса-втори стол за хранене няма да се купува. smile3521

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
това столче е с много твърда и неудобна седалка Sad

тъй ли?
Аз пък като го пробвах си ми бе удобно Wink

Туф - евалла за соломонщинката Hug

# 37
  • Мнения: 8 769
това столче е с много твърда и неудобна седалка Sad
Аз пък като го пробвах си ми бе удобно Wink

Туф - евалла за соломонщинката Hug
Мерсаж! А за първата част - днес що си толкоз хумористично надарена? В каква фаза си? Не спирам да се хиля след постингите ти Joy

# 38
  • Мнения: 7 640
тъй ли?
Аз пък като го пробвах си ми бе удобно Wink
аз за това на Чиполено говорех... Как го пробва newsm78

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

а ти?  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 7 640
хахаха.  Wink
Близки ми се бяха оплакали, че се налагало да подлагат дунапрен. Натиснах седалката с ръка- то възглавница направо няма, ами все едно на пластмасата се сяда.

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ок.
Лисичке  Grinning

# 42
  • Мнения: 7 640
недоразумение, значи.
Щото на ТСМските възрастен спокойно може да седне, ако не му е много голям габарита на д-то.

Общи условия

Активация на акаунт