Отговори
# 135
  • Мнения: 449
Ние бяхме по Квебекската процедура. Кацнахме в Монреал, но мъжа ми си намери 2 месеца по-късно работа в Торонто и поради тази причина се преместихме. Такава декларация си спомням, че и ние подписахме.

# 136
Благодаря за отговорите!  bouquetСега съм по спокойна ,не че сме стигнали до там, но исках да зная. WinkЦелувки на вас  и вашите дечица!Успешна нова седмица!

# 137
  • Мнения: 369
Ние минахме интервюто по Квебекската процедура м.септември 2004 и ние сме подписали въпросната декларация. Кацнахме направо в Торонто. Проблеми досега никакви.
Защо все си мисля, че всеки я е подписал, ама ошашкани от интервюто и окрилени от радост не си спомнят. newsm78

# 138
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ние не сме подписвали, такава декларация навремето нямаше. Интервю - февруари 2001год. Ние изобщо сме си по старата процедура, при нас и PR карти нямаше.

# 139
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902

Защо все си мисля, че всеки я е подписал, ама ошашкани от интервюто и окрилени от радост не си спомнят. newsm78

Аз съм сигурна, че не сме подписвали такава декларация. Naughty Интервюто ни мина повече от спокойно и не би ни създало проблем да запомним ако имаше подобна подробност. Още повече, че ако бяхме я подписали, с мъжа ми доста щяхме да умуваме върху вероятните последици при неспазването и, а това определено не се забравя.

# 140
  • Мнения: 64
На самото интервю не се подписва такава декларация( ние минахме интервюто на 14.02 тази година).Но в документите за виза след успешно интервю има формуляр който се подписва от водещия кандидат, че ще се установи в Quebec.Относно това дали може да кацнете в друга провинция-няма проблем, нали визата в за цяла Канада.Само трябва да имате минимума на парите за английската част-те са май малко повече от тези за френската.

Общи условия

Активация на акаунт