Толкова рано?

  • 1 082
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Дойде ми последно на 10ти този месец. На 17ти правих секс с приятеля ми, тъкмо ми беше свършило и беше с презерватив. Обикновено като свършва първо го изважда навън но този път не го направи. Презерватива не беше спукан видях го после, но се притеснявам докато е бил в мен да не се е изплъзнал леко точно в този момент и да е излязло навън. Причината ми да мисля така е че днес се събудих с ужасно главоболие и повърнах и след три часа ми мина. Но възможно ли е да има симптоми на 6тия ден ако се е случило нещо?

# 1
# 2
  • Мнения: 2 052
Не е възможно.

# 3
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Не,но както описваш,моментът е много благоприятен за забременяване.Ако не се е изпуснал нещо, не се притеснявай.

# 4
  • Мнения: 2 761
Не, не е възможно. Може би главоболието и повръщането се дължат на вирус.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 677
Най-вероятно си болна, а не бременна.

# 6
  • Мнения: 27 524
Не,но както описваш,моментът е много благоприятен за забременяване.

Изобщо не е бил благоприятен  Wink Веднага след цикъл няма овулация ( в нормалните случаи).

Никито, добре питаш и тук, но ако те притесняват тези въпроси, няма да е лошо да седнеш да прочетеш малко инфо, има навсякъде.  Peace

# 7
  • Мнения: 556
 Едва ли си бременна.

# 8
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Блонди,написах го,защото аз забременях 2 дни след МЦ.Може и да не съм права,но в моя случай беше така.

# 9
  • Мнения: 2
След няколко дни мисля да си направя тест, да мине известно време за да е точен. Откакто написах поста си усещам една тежест ниско в корема и нещо като бодежи, повече не съм повръщала но не ми е някак комфортно, не ми е добре. От три дни се меря имам 37.3 градуса нито повече нито по малко , а нямам признаци на грип .. Знам че има овулация, цикъла ми е през 32 -33 дни и долу горе когато се пада усещам леки болки в яйчниците, но сега тези неразположения продължават по дълго... Sad

# 10
  • Мнения: X
Чакай сега. Правила си секс с презерватив, на седмия ден от цикъла си, който на всичкото отгоре е на 32-33 дни.
Как точно си представяш да се е случило това забременяване?!?

# 11
  • София
  • Мнения: 44 231
След като е било с презерватив, вероятността е минимална (но както знаем те 100% не дават сигурност), за това при какъв цикъл кога е овулацията ако не  есметната конкретно за жената в този момент с тестове, всичко е много относително, аз така с един цикъл от по 30+ дни забременях в първият чист ден след цикъла, та не правете обобщения...

Главобол и повръщане не  е равно на бременност Wink Понеже мен често ме боли глава, когато е много силен пристъпа ми се е случвало и да ми се гади, като ме отпусна главата ест и гаденето минава Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт