Кърджали

  • 16 999
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 377
Р-т Смокините.
Близко е до църквата и с много вкусно приготвена храна.  Скоро не сме ходили, но искренно се надявам да се е запазил в предишнато си състояние.
Другото за което се сещам е р-т Москва.

# 61
  • Мнения: 273
Мерси petjia,
В Смокините май съм ходила веднъж, но много отдавна и не помня има ли затворено дворче?

# 62
  • София
  • Мнения: 830
Здравейте!
Аз не съм от Кърджали, но мъжа ми е от там. Ходим си няколко пъти годишно и ще ми е приятно да се запозная и да се разхождам с други мами.  Сега последно сме запланували да се прибираме за първи май, че за Великден сме при нашите.
Е лек ден и дано в Кърджали е по-топло, отколкото в София  Hug

# 63
  • Мнения: 2 180
Привет Laughing
Смятаме да кръщаваме Йоана в К-ли, в църквата на Боян Саръев през май.
Kолко ще е таксата за кръщенето приблизително?

# 64
  • Мнения: 273
Мисля, че ми казаха 10 лв + 5 лв. ако искаш да правиш снимки вътре.

# 65
  • Мнения: 2 180
Мисля, че ми казаха 10 лв + 5 лв. ако искаш да правиш снимки вътре.
Shocked Очаквах цифра от 300 нагоре.Това е супер!

# 66
  • Мнения: 396
Ние сме венчани в "Успение Богородично" при Боян Саръев- в Гледка! Много ми хареса венчавката, отеца също. Човека въобще не бързаше да претупва нещата. newsm10

# 67
  • Мнения: 481
И нашата венчавка беше при отец Боян Саръев!
Тази църквица и всичко покрай нея, което е направил е едно от най-красивите неща в България! Там нощуваха и част от гостите на сватбата ни.
Там мисля да кръщаваме и дъщерите си! Живот и здраве, като се стопли още малко - в края на май или началото на юли.

# 68
  • Мнения: 655
Искам да е приятно място, с хубава кухня и най-важното-да е със затворено собствено пространство /открито/, така че малката да не бяга към улицата. Единственото, за което се сетих е едно заведение до болницата, което сега било и китайски р-т.
Така че, приемам предложения Laughing
Първото за което се сетих е "Старата къща" (до пощата). Оградено е с ограда, има маси и отвън. Кухнята е хубава, но е малко по-скъпо. Ако се сетя още нещо пак ще пиша.

# 69
  • Мнения: 273
Мерси Мама на Бобо!!!
Ей, как не се сетих за това заведение. М/у другото, аз се сетих за "Градина" до "Арпезос"
Поздрави!

# 70
  • Мнения: 7 837
В ресторантчето в Простор беше готино едно време. Работи ли още   Grinning

# 71
  • Мнения: 273
Мисля, че ми казаха 10 лв + 5 лв. ако искаш да правиш снимки вътре.
Shocked Очаквах цифра от 300 нагоре.Това е супер!
Малко съм ви поизлъгала Wink Таксата за кръщене не е 10 лв., а 15.

В ресторантчето в Простор беше готино едно време. Работи ли още   Grinning
Да, наистина беше готино. На нас там ни беше бала. Едва ли работи още Thinking
Ние утре тръгваме за К-ли и ще поостанем и няколко дни след Великден. Вие къде се срещате с дечицата?
Весели празници!!!

# 72
  • Мнения: 377
Ние ще сме при свеки по празниците.

Висели празници на всички.

Искам да ви се похваля, че тази година всичките ми яйца останаха здрави. Много им се радвам и искам и да ви ги покажа ето тук.  http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=32053

# 73
  • Мнения: 2 180
Страхотни са яйцата! И как са декорирани с пиленца и изкуствена трева....Само че имам едно предчувствие,че няма да останат дълго време здрави, като гледам на последната снимка малкия как дърпа покривката. Grinning

# 74
  • Мнения: 377
 Джини, пречуствието ти е много вярно, но не децата ами аз ги почнах. Много им се радвам и непрекъснато ги пренареждам и при последното им разместване едно вече даде фира. Обаче хич не се впечатлих, защото още сутринта Пепчо счупи четири чинии наведнъж. Бяхме като на таверна. Едни такива неща се случват днес у нас, но нали счупеното носи щастие и то детето се постара за всеки от сем. да има по една чиниика.

Общи условия

Активация на акаунт