Енгин Акюрек в очакване на „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 241

  • 30 456
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 23 354


Добро утро момичета !

Нека изпратим последния ден от 2013 година с настроение и усмивки !

Не забравяйте да мечтаете днес, защото утре в първия ден на Новата година мечтите се сбъдват !

Дори и най-смелите !

Пък аз чакам и подарък !


Сега - приготвяйте бързичко всичко което "оставихте"  да свършите днес и можем да празнуваме двойно / с близките си в къщи и тук във виртуала /.

Аз съм лесна - вчера поработих, за днес задачите са "разпределени" - що ли аз имам най-малко

Мариянка, Ками -

За начало - малко настроение с подходяща музика


Скрит текст:

Последна редакция: вт, 31 дек 2013, 09:25 от Марта_49

# 706
  • Мнения: 3 218

И така,  наближава Новогодишната нощ.  Внимавайте, като се скитате насам-натам, защото малките чудеса са толкова крехки и толкова невидими, че като нищо може да ги стъпчете, или просто да не ги забележите! Вярвайте, че има приказки, които имат начало, но не е задължително да имат и край:) Вярвайте в себе си, в устрема си, в сетивата си, и в малките горски феи – те изпълняват желания.  Не будете доверчиво заспалото в дланта ви чудо, ако сте имали късмета да го приютите.  

Бъдете здрави и успешни, имайте своята “Първа любов за втори път”, и я живейте със сетивата и чистотата на юношеството.

Пожелавам на всички ви една топла, устремена, пълна с много смях и приятели, Нова 2014 година !

# 707
  • Мнения: 1 007
 Hug Добро утро, прекрасни!

# 708
  • Мнения: 23 354
Велияна много красиво пожелание !

Аурелия -

Да останем едно голямо виртуално семейство обичащо нашия любим актьор !


Скрит текст:

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227


С цябата моя любов, за вас момичета.

# 710
  • Мнения: 3 218

Дано и той има своята много успешна и щастлива година!
Марта,чудесно настроение ни предлагаш от сутринта.


Последна редакция: вт, 31 дек 2013, 09:45 от velijana

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 405
Добро утро!

Споделям с вас последното си кафе за тази година.Щастлива съм ,че съм част от тази компания и благодаря, че ви има txtloves
Да изпратим старата година с благодарност и да посрещнем новата година с радост и  надежда ,а тя  да ни донесе здраве,късмет и успехи.
Скрит текст:

# 712
  • Мнения: 4 966
Добро утро в последния ден на декември!



Да си пожелаем здраве, любов и радост през идващата година!
Късмет и здраве да пожелаем на Енгин и през Новата 2014 да продължи да ни радва с нови роли!

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227


Нека празничното настроение не ни напуска...
Скрит текст:

# 714
  • Мнения: 4 966
В стр. на Кара пара току-що публикуваха снимката на Ahmet Tansu Taşanlar - "Салих" (АБО)



Преди време пак някой споменаваше, че и той ще участва в сериала.

# 715
  • Мнения: 23 354


Хаяско с удоволствие си взимам чаша кафе, още повече,че е в любимия ми формат - голям !

Марица -

Момичета - нека и през Новата година музата да творите прекрасни колажи да не ви напуска !

И да питам нещо


Скрит текст:
Вие как виждате позиционирани клиповете които слагаме от Ютуб ?
Аз условно съм си "определила" страниците на първа - тази която се вижда след като си пусна поста и втора - тази на която си пиша поста.
Значи на първата страница виждам клиповете - с черен екран и иконка за картинка, а като мина на втора - демек да пиша - си виждам клипа такъв какъвто е - с картинката.
Би било редно да е обратното - заради тези които само четат и са гости - да виждат представително клипа / защото знаете, че картинката е тази която представя клипа и би заинтригувала всеки да го види /
"Повредата" само при мен ли е или и вие така гледате ?

Понеже така и така пиша в спойлер - да ви кажа и един виц.

Една жена страшно много се уморявала от работа - от ранни зори до късна вечер все имала работа.
И решила да сподели със "главата" на семейството този проблем с цел да  се опита да му въздейства и да провокира чувството му за съпричастност / демек да и помага /.
"Главата" изслушал внимателно цялата тирада -" как тя работи, и работи, и работи, и ...."
"Значи - просто нямаш план за организация на деня ! Трябва да плануваш почивките си.
Първо правиш закуската - сядаш и си почиваш / пиеш кафе и пушиш цигара, може и в ФБ да надникнеш /.
Второ измиваш съдовете от закуската - сядаш и си почиваш / пушиш цигара, може и в ФБ да надникнеш /.
Трето оправяш леглата - почиваш.
Четвърто пускаш прахосмукачката - почиваш.
Пето пускаш пералнята, през това време прескачаш набързо да напазаруваш -  сядаш и си почиваш / пиеш кафе и пушиш цигара, може и в ФБ да надникнеш /.
Шесто простираш - пак си почиваш.
Седмо - готвиш за обяд - задължително си почиваш след това.
...
Сто - помагаш на децата да си напишат домашните - пак си почиваш
...
Сто и петдесет - поднасяш ни вечерята - така или иначе сядаш - значи пак си почиваш.
...
Организация, нямаш - организация ! Организация и план !"

Момичета организирайте си днешния  ден и си почивайте - с кафе, цигарка и надничане във ФБ и темата !

# 716
  • Мнения: 4 966
Вай, вай, вай! Вижте кой се е заредил сред обслужващия персонал. Simple Smile)))



Май ще се напиваме днес, след като вчера се нахранихме.  Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 31 дек 2013, 10:43 от marytza

# 717
  • Мнения: 1 097

Здравейте момичета.Снощи компютъра ми се преумори и трябваше да ви напусна без да ви пожелая лека нощ,но днес сме пак заедно.Слагам ви тази прекрасна снимка за настроение.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227


Пожелание от албанските фенове.

# 719
  • Мнения: 23 354


Какъв "грозник" , А!

Милка  благодаря за всички усмивки !


Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт