ЮЛСКИ бебчета 2013 - тема 10

  • 21 176
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 237
Руме....разплака ме  Heart Eyes Браво на Флайчето, не знам какво ти е подарила, но Господ здраве да и дава. Няма нищо по-хубаво да зарадваш друг човек  Heart Eyes Тя като цяло прави впечатление на много мил човек.
Добре че свекито си е отишло, отдъхни си сега.  Иначе и моята все повтаря "Ние едно време...." но не ми се налага жената. Като цяло не е лоша и даже много добродушна, само дето живее в 13 век.
И да ти кажа гледах Ади, гледах.....Ми много прилича на теб !

Кой беше писал, че живее над Зоологиеската? Ми то това си е близо до мен. Бързо да ми припомни и да си спретнем една среща !

Весето къде е ?  Naughty

# 31
  • Мнения: 7
Минавам само да се запиша. КОЛАЖА Е ВЕЛИК! Страхотна тема и вие сте страхотни!  bouquet

# 32
  • Мнения: 4 708
Нямах си друга работа ми влязох в бейбибука, в някаква тема за захранването, тия са за  #2gunfire уж висят по цял ден в интернета, и четат ФБ но още масово си захранват децата със сокчета на 3м, и твърдят, че така щадят коремчетата им  Shocked,
Подаръче по повод свекърва ти и едно време, когато казах на майка ми, че трябва да купуваме столче за хранене и проходилка, реакцията беше, като че ли не може да я храниш в скута си, и едно време като е нямало проходилки, като че ли не са проходили. Навремето нито сте имали проходилки нито столчета. Та с това едно време съм ги слушала и аз, чак се чудя що не хвърля памперсите и не й сложа една пелена между краката, едно време и без памперси са гледали, и пак са оживяли. За подаръка направо ми се насълзиха очите, бравос на Флай.

# 33
  • Мнения: 726
Кате, мерси за новата тема!!   bouquet А колажа е СТРАААОТЕН!!!!
Bebooooo, нъц. Ние преди бяхме на квартира над зоопарка, но сега се преместихме десетина км западно и сме в гърдова глава. Явно са се активизирали с отварян на ОДЗ-та. Адмирации за което.  newsm10
Мисти, честити ви 5м. Да ти е жива и здрава сладураната и дано скоро да почне да спи цяла нощ непробудно за радост на мама!

# 34
  • Мнения: 115
Близначе, аз съм над Зоопарка. Ти къде по-точно си в Студ.град? Аз се водя в квартал Витоша Вец Симеоново, ако знаеш къде е хотел Брод (на Симеоновско шосе) съм на 5-6 мин от него, но посока Черни връх. Около нас има доста частни градини - Хепи Хаус, Веселите камбанки и Монтесори.
Аз нещо съм се разчела за бъдещия ми първокласник, преди така изчетох всички теми за по-добрите начални училища, но те сега всеки ден излизат нови и нови. Ще падне редене за училищата, като за олио с купони  Joy ММ се смее, че само се ровя за захравания и училища.
Днес беше страхотно временцето, намазахме две дългииии разходки по слънчицето.
Мисти, честита месечинка. Разходихме се до Благоевград, но така и не ти се обадих за кафенце, то цял ден валя и ние не излизахме. Само да се постопли и ще се видим със сигурност, свекитата си умират да им ходим на гости  Simple Smile, а и аз си почивам много качествено там.

# 35
  • Мнения: 2 237
Аз съм до НСА. Simple Smile Само дето нямам кола и срещите си ги уговарям на НСА. Иначе знам къде си, сещам се.

И тази вечер се къпахме във ваната. установих, че така Боци много се уморява от водата и заспива още като го извадим от ваната.

Мисти, къде в бейбибука бе? аз не знам как се влиза там  Blush

# 36
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Привет мами  Hug!
Много сте писали и да си кажа всичко изчетох ама много много не помня!
Отварям новата темичка и какво да видя нашите деца Heart Eyesама всички са много красиви (ми наши са си Simple Smile ).
Сандалче ама как кое е бе това е моето Киренце Heart Eyes.
Мисти честити 5 месеца на Вики Hugвсе така красива да е.Да ти кажа като гледам Ивета Вики като порасне няма да погрознее  hahaha.
Близначе много кофти е това със сестра ти ама дето казват "всяко зло за добро".
Катенце Марти и Маги са прекрасни просто  Heart Eyes Hug.
Оффф нещо зациклих..............
Ние с Кирето тези дни сме почти по цял ден навън и ми е екстра така.Той вече хапва пюре на обед.А тези каши на следобедното хранене ли се дават?И пак така по малко ли се почват?
Кирето ме зове с плач до после.

# 37
  • Мнения: 69
Ехее, много ме изненада и зарадва колажът ! Прекрасни бебоци ! Катенце, благодаря !

Таничка, много ми хареса фотосесията ви Simple Smile

Благодаря за отговорите за чайовете и за майчинството. Дейзи, имам време, но не ми стиска  Laughing Разказвам на ММ и той вика "Хайде!!" Казах му, че е луд!  Confused
Джина, "изгодно" си е - не едно бебе, което няма на кого да оставя, а цели две такива  Laughing Според мен това са много смели жени .
Сандалка, пак ми отвори очите. Аз допускам грешка при приучаването в кошарата. Не я оставям да играе там, защото така си мислех, че е правилно - на дивана играе, в кошарата спи. Ще пробвам твоята тактика. Понеже самостоятелно заспиване където и да било, още повече в кошарата така и не се състоя, приспивам я на гърда на спалнята и после и местя. Понякога обаче започва да плаче, вадя я залюлявам я, пак я слагам...понякога се повтаря по 4-5 пъти, без кръст оставам.
Определено и Ева я мъчат зъбите. Едното долно зъбче аха и ще пробие. Давам и дъвкалка, но не се сеща какво да я прави, предпочита да дъвче на баща си китката, миличкото.


Забравих да ви кажа, че утре заминаваме да празнуваме НГ в село Тъжа( Община Павел баня). Ще бъдем там цяла седмица. Много се надявам всичко да е ок и да мога да си почина от домакинската работа. Пожелавам ви весело посрещане на Новата година, а пожеланията оставям за след като се върна Simple Smile


# 38
  • Мнения: 681
Близначе, много ми стана мъчно за сестра ти, точно преди Нова година... Не й позволявай да унива. Честно да ти кажа, когато спомена за двойното лелинство, не бях прочела, че става дума за испанската леля. Истински се зарадвах за нея, защото най обичам такива прогнози да завършват с естествена бременност. Та помислих, че сестра ти е бременна с близнаци. Пожелавам й да повтори героизма на майка ви!

Хера, с Меделата не съм се занимавала. Мисля си, че проблемът е именно в мотора, защото мощността спадна катастрофално. Преди да я върна, ще трябва да я оправя. А сега се ръчкам пак с Авента, но пък в замяна на това - изключително рядко.

Пак питам, трябва ли да правим нещо за/при спиране на кърмата по естествен път? Да драснем нещо в червено? Скреч ми липсва, определено! А и не само по кърмилната тема. Тя не би допуснала, че в мое лице ще има такава прилежна ученичка!

Агнес, как 10 кила, бре! Ти си майка и половина! Ама няма грешка, Ого открай време си е едричък, аз го следя Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 дек 2013, 21:48 от Bemol

# 39
  • Мнения: 681
Продължавам тук

Кате, мерси за темата!!! Колажът наистина е страхотен и без моя снимка. И аз разсъждавам като Агнес.

Подаръче, какво беше това домакинстване, бе, мила! И ти се присъедини към героините. А Флай е много готина, да!

За пералнята+комби - не знам колко ще й издържат уплътненията и изобщо всичко. Това, което ме дразни е, че на модела Аристон Хотпойнт не може да се изключи центрофугата и няма таймер или какъвто и да било начин да разбереш колко е минало от програмата и колко още остава. Освен това програмите са ужасно дълги, по 2 часа, че и повече, по-кратките са само "за освежаване".

Имам въпрос за акането. Ако едно дете, когато е било на кърма+АМ и е акало 1, максимум 2, пъти на ден, а след захранването ака 4 пъти, без разстройство, какво означава това - прехранване?

Току-що се видях с една съученичка. Не знаех, че последните 4 години и тя се е занимавала с инвитро. Но ето, че аз успях, пък тя се е отказала. Стана ми много мъчно, защото си е губила времето с българските докторя, а е имала шанс може би повече от мен. И това, защото не е открила БГ МАМА!

Последна редакция: нд, 29 дек 2013, 22:02 от Bemol

# 40
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен, не бях влизала от много, много време, но тези дни се присетих и досега четох какво се случва с вас Simple Smile
Искам да кажа едно голяямо БЛАГОДАРЯ на тази от вас, която спомена за инхалаторите от Лидл. Виждам че не сме единствените болни по празниците Sad Пропуснахме срещите с роднините заради бронхит на голямото човече, а сега малкото е с ларингит и този инхалатор ни спасява.

# 41
  • Мнения: 100
Запис и от мене,Катенце колажът е страхотен!

И аз вода давам чешмяна,по простата причина,че друга не пие нито преварена,нито купешка.
Аз пак подранила без да искаме вкарахме и глутена,алергична реакция няма за сега,дано да няма и последствия,но все някой ден трябваше да стане.И днес за следобедна закуска Елито яде плодова каша с бисквити,много и хареса.

# 42
  • Мнения: 181
Добър вечер, мили мои!
Мисти, взех я. Пуснах оферта преди 20 дена за един Бокстер, но се отказах. Първо, защото продавачката реши да не ми отговори, второ, че Катето ми даде малко съвети за нея и трето, че пробвахме малката ми племенница на нея и й бе трудно. Взех друга от Варна, но вече обявата я няма качена, пише Продадено. Пак е на Cangaroo, но модела е Motorace. Много й се кефя на мелодийките Simple Smile
Честита месечинка! На оная мама й кажи да яде дупето на Вики!
Абе да те питам, ония лекенца отгоре отсъстват ли? Че днес мама като пътува, автобЯса бил пълен със студенти, явно по НГ са с компаниите. Тея под нас пак бичат купон, да ги...
Колажа е супер, браво Кате! Но и аз имам едни съображения за момента, мои си суеверия, дето каза Мисти. Качвала съм снимки в снимката, за да го покажа на вас Simple Smile Иначе до сега да съм метнала фотосесията във ФБ Simple Smile
Руми, много мило! Флайчето е душица неземна! Simple Smile)) И Юли получи много хубав подарък от Глупи още преди много време, толкова ми е мило! Hug
А това с пюренцата супер много ми харесва като идея. Ние мислим да правим с мама, пюре от дюля и ябълка, за по нататък, защото няма да оцелеят плодовете.
А от теб чакаме почерпка, не сме усетили, че милата ти свекърва си е тръгнала Wink
Набележи едно парченце за мен от баницата ви и кажи какво се е паднало Wink За съжаление вече не вярвам в тези неща... Миналата година на мен се падна детето, но на Валери всичко останало - първо изтегли Здраве... Ама на... Cry
Весето наистина я няма... Както и мама Мъх...
Кате, пиши деее! Гледай ме мен каква съм многословна, чак на моменти си мисля, че като не пишех, поне не дотягах на хората, а сега като съм се отприщила, ужас!
Сандалка, претърпях погром с авокадото! Чак му се повдигна, да си призная и на мен хич, ама хич не ми хареса. Утре ще сменя бъркоча.
Забравих кой питаше за акането (Бемолче?), една от нашите мами ми каза, че захранено бебе може да си ака често по малко, това не било притеснително.
Таничка, моята снаха, че ти е и адашка Wink, сриваше самочувствието на брат ми, това беше основния проблем. Ако ти не го правиш с ТМ, предполагам не би се стигнало до крайности. Аз само споделих техния случай. Факт, че брат ми нямаше проблем с гледането на детето и къщата, но сега му е по добре, че работи.
Юли снощи започна да ме имитира, бръмчи с уста, аз като го направя, той повтаря. Много се забавлявам, на мама пуканката! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 681
Гърлче, мерси за отговора! На мен пък са ми много интересни твоите постове. Юли е толкова миличък, а и много бързо напредва. Толкова често си ви представям двамката!

Ох, ама много готини бебета сте народили! Да й изям ушетата мечешки на Даринка Сандалетова!

# 44
  • Мнения: 120
На новите мами - добре дошли  Hug

Бебоците ни са супер модели Heart Eyes

Тези дни научавам добри новини. Една позната лятото ми потърка коремчето за късмет и хоп сега е бременна Crazy Най-добрата ми приятелка днес, като ми гостува ме изненада и тя с чудесната вест и с радост й спретнах една торба с дрешки на К. Надявам се да й свършат работа, а ако иска да ги хвърля... дрешките са запазени, без петна... както си реши.

К. днес е щастлив, защото не го тормозих с пюре  Mr. Green Утре, ще навакса - ще пробваме Гербер карфиол Laughing

Общи условия

Активация на акаунт