Отговори
# 15
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
хайде и аз в новогодишната тема
За Зизката-  за всичко -newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
За Ирката- newsm51 smile3525 newsm51
За Елина- страхотни новогодишни колажи, благодаря за романтиката- smile3525 smile3525 smile3525
 

Последна редакция: ср, 01 яну 2014, 22:27 от pavlina ruseva

# 16
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 508
Гиземката не е руса бре- бяха я изсветлили за Светкавицата, иначе си е кестенява! В третия сезон я бяха нацапотили да е рижа...Сега пак е кестенява....
Joy Joy Joy айде сега, светли4ка е, апък събитията са когато беше с меден цвят newsm47
Пренасям дискусията от последната страничка на предишната тема Peace
В едно от последните си тв интервюта Гизем е казала, че не са имали връзка с Ча- а, сега де?!? (едно от момичетата, превеждащи в другата тема го написа тези дни) Онзи актьор го каза в прав текст,че са били заедно и то го каза в съда! Тя пък отрича да е вярно Crazy Но пък какви смели целувки му прасна Crazy Crazy Crazy Аз такива още не съм виждала в турси филм!Направо ми разби представите за срамотни сцени Гизем Shocked

За Хазал и Ча и близостта им навиваше едно от актьорчетата от АФК Wink При това излизаше с името си, а не като празни клюки, този казал на онзи....Самите Ч и Х казаха също интересни неща. Хазал говореше че Чаатай я ревнува и не я пускал да се развява сама извън сета , той пък каза че ревността била нормална за хора които се обичат и се чувствал зле когато приятелката му излизала без него Party Crazy Каза също че наричал често приятелката си Хазал....за какво му била приятелка, нали си имал Хазал.... Правел всичко с Хазал ( каквото и да означава последното, но доста обещаващо звучи) Много говореше навремето за приятелката си, а после някак естествено заговаряше за Хазал Party Crazy

Ако е истина за Серка, ще излезе, че много палав този Ча значи- подкарал от Хазал, наминал за рибка при Гизем и сега се боде на кокалите на Серка....да не забравяме и онази грозната от АФКПЕ , че и тя май е била подвласна и е намазала от чара му Laughing Crazy

В другата тема тези дни се коментираше, че влюбените си приличали (далеч съм от идеята, че е влюбен) ама я как погрозня като колежката си Crazy Те още преди да почне ПО ако се сещате казаха че Ча и СС си приличали като брат и сестра- две кокошки дето бяха поканили и Ахуто и не я оставиха да каже две думи Whistling

За заприличването един на друг- Ч и Х бая се закръглиха по едно и също време, че и пъпчасваха и се заглаждаха пак в синхрон  Party Wink

Ще се чуе - аблата я няма сега, да го варди!

пп Зорито от другата тема е забелязала нещо интересно- носовете на двете кучета са различни- това което гушка Ча има бяло на носа си Wink

# 17
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Страхоооотна новогодишна тема  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Елче  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Мерси за новогодишното ФЕмирско настроение  Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ирка  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси за хилежа  Hug Hug Hug rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImboЗнам, ама нямам  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И най вече Зизун   HugHug Heart Eyes Heart Eyes За конструкция и супер отговорност  Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И от мен новогодишна в тон с темата и деня  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 18
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Цял ден се каня да споделя класацията /чрез анкета/ на Магази Медия за най-успешният сериал, правен някога в Турция.
http://magazimedya.com/turkiyede-bugune-kadar-yapilmis-en-basarili-diziler/11

1. ASİ - с 12 335 гласа
2. Adını Feriha Koydum
3. Gümüş - с 3 065 гласа
4. A.Ş.K.
5. Aşk ve Ceza  - с 1 326 гласа
6. Fatmagül’ün Suçu Ne? - с 1 323 гласа
7. Suskunlar - с 1 156 гласа
8. Unutulmaz  - с 979 гласа
9. Ihlamurlar Altında /Под липите/ - с 888 гласа
10. Medcezir - с 3% от гласовете.

В анкетата са гласували 29 699 души.

Не знам къде да потърся точните резултати, но по груби изчисления някъде около 5600-6000 души са гласували за АФК. Grinning

ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!  newsm18 txtloves ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!  newsm18 txtloves ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!  newsm18 txtloves

ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!  newsm18 txtloves ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!  newsm18 txtloves ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!
ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!  newsm18 txtloves ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!  newsm18 txtloves ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 30 208
....
В другата тема тези дни се коментираше, че влюбените си приличали (далеч съм от идеята, че е влюбен) ама я как погрозня като колежката си Crazy Те още преди да почне ПО ако се сещате казаха че Ча и СС си приличали като брат и сестра- две кокошки дето бяха поканили и Ахуто и не я оставиха да каже две думи Whistling

.....

 Joy hahaha Joy

За носа на кучето: Ами, ако е боядисан за заблуда на врага, а?  Laughing

# 20
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ели  Hug Heart Eyes Мерси за зафалването за шопо-колажчето  Grinning Hug Hug

Аз вчера като видях снимката на надвесилата се Серска муцуна и ми стана бляк и викам, а неее, я нещо красиво  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
....
В другата тема тези дни се коментираше, че влюбените си приличали (далеч съм от идеята, че е влюбен) ама я как погрозня като колежката си Crazy Те още преди да почне ПО ако се сещате казаха че Ча и СС си приличали като брат и сестра- две кокошки дето бяха поканили и Ахуто и не я оставиха да каже две думи Whistling

.....

 Joy hahaha Joy

За носа на кучето: Ами, ако е боядисан за заблуда на врага, а?  Laughing

Ох, значи, много ми е странно, абе брат му писа чие е кучето, та и името му писа, да не решат фенките, че Сера му е комшийка, те още се навиват  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!  Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Пренасям дискусията от последната страничка на предишната тема Peace
В едно от последните си тв интервюта Гизем е казала, че не са имали връзка с Ча- а, сега де?!? (едно от момичетата, превеждащи в другата тема го написа тези дни) Онзи актьор го каза в прав текст,че са били заедно и то го каза в съда! Тя пък отрича да е вярно Crazy Но пък какви смели целувки му прасна Crazy Crazy Crazy Аз такива още не съм виждала в турси филм!Направо ми разби представите за срамотни сцени Гизем Shocked

За Хазал и Ча и близостта им навиваше едно от актьорчетата от АФК Wink При това излизаше с името си, а не като празни клюки, този казал на онзи....Самите Ч и Х казаха също интересни неща. Хазал говореше че Чаатай я ревнува и не я пускал да се развява сама извън сета , той пък каза че ревността била нормална за хора които се обичат и се чувствал зле когато приятелката му излизала без него Party Crazy Каза също че наричал често приятелката си Хазал....за какво му била приятелка, нали си имал Хазал.... Правел всичко с Хазал ( каквото и да означава последното, но доста обещаващо звучи) Много говореше навремето за приятелката си, а после някак естествено заговаряше за Хазал Party Crazy
Ако е истина за Серка, ще излезе, че много палав този Ча значи- подкарал от Хазал, наминал за рибка при Гизем и сега се боде на кокалите на Серка....да не забравяме и онази грозната от АФКПЕ , че и тя май е била подвласна и е намазала от чара му Laughing Crazy
Скрит текст:
В другата тема тези дни се коментираше, че влюбените си приличали (далеч съм от идеята, че е влюбен) ама я как погрозня като колежката си Crazy Те още преди да почне ПО ако се сещате казаха че Ча и СС си приличали като брат и сестра- две кокошки дето бяха поканили и Ахуто и не я оставиха да каже две думи Whistling

За заприличването един на друг- Ч и Х бая се закръглиха по едно и също време, че и пъпчасваха и се заглаждаха пак в синхрон  Party Wink

Ще се чуе - аблата я няма сега, да го варди!

пп Зорито от другата тема е забелязала нещо интересно- носовете на двете кучета са различни- това което гушка Ча има бяло на носа си Wink
Ивчееее, как ти идват на ума. Joy
Зизче леля, благодаря ти за темата както и на прекрасният ти екип.
Водя Ви дядо Мраз tooth(той предаде щафетата на дядо Коледа) с подаръци за Вас.

# 23
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Елче, влез си, ако искаш, в скайпа  Wink Grinning Пробвах на лични, ама нещо мамата май е още бъгясана там   Whistling

# 24
  • Мнения: 0
  bouquet

Последния комикс мноу ми ареса Joy Joy Joy

# 25
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 066
Я да си вляза в новия уютен новогодишен дом!  newsm53

Благодаря и захвалвам Зизка - за построяването му -


ЕлитУ - за бляскавата романтика -


Ирчето - за здравият смях -


Всичките ви обичам!

# 26
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Скрит текст:
Пренасям дискусията от последната страничка на предишната тема Peace
В едно от последните си тв интервюта Гизем е казала, че не са имали връзка с Ча- а, сега де?!? (едно от момичетата, превеждащи в другата тема го написа тези дни) Онзи актьор го каза в прав текст,че са били заедно и то го каза в съда! Тя пък отрича да е вярно Crazy Но пък какви смели целувки му прасна Crazy Crazy Crazy Аз такива още не съм виждала в турси филм!Направо ми разби представите за срамотни сцени Гизем Shocked

За Хазал и Ча и близостта им навиваше едно от актьорчетата от АФК Wink При това излизаше с името си, а не като празни клюки, този казал на онзи....Самите Ч и Х казаха също интересни неща. Хазал говореше че Чаатай я ревнува и не я пускал да се развява сама извън сета , той пък каза че ревността била нормална за хора които се обичат и се чувствал зле когато приятелката му излизала без него Party Crazy Каза също че наричал често приятелката си Хазал....за какво му била приятелка, нали си имал Хазал.... Правел всичко с Хазал ( каквото и да означава последното, но доста обещаващо звучи) Много говореше навремето за приятелката си, а после някак естествено заговаряше за Хазал Party Crazy
Ако е истина за Серка, ще излезе, че много палав този Ча значи- подкарал от Хазал, наминал за рибка при Гизем и сега се боде на кокалите на Серка....да не забравяме и онази грозната от АФКПЕ , че и тя май е била подвласна и е намазала от чара му Laughing Crazy
Скрит текст:
В другата тема тези дни се коментираше, че влюбените си приличали (далеч съм от идеята, че е влюбен) ама я как погрозня като колежката си Crazy Те още преди да почне ПО ако се сещате казаха че Ча и СС си приличали като брат и сестра- две кокошки дето бяха поканили и Ахуто и не я оставиха да каже две думи Whistling

За заприличването един на друг- Ч и Х бая се закръглиха по едно и също време, че и пъпчасваха и се заглаждаха пак в синхрон  Party Wink

Ще се чуе - аблата я няма сега, да го варди!

пп Зорито от другата тема е забелязала нещо интересно- носовете на двете кучета са различни- това което гушка Ча има бяло на носа си Wink
Ивчееее, как ти идват на ума. Joy
Зизче леля, благодаря ти за темата както и на прекрасният ти екип.
Водя Ви дядо Мраз tooth(той предаде щафетата на дядо Коледа) с подаръци за Вас.


Охооооо, брех какъв хубав дядо Мраз ни е дошъл на гости  Party Party Party Party
Пък и хубавия   Laughing

Наде  Hug Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 123
Сурва весела година........   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За много, мнооооого години!!! Дълго време още да намираме тук и заедно пристан на лудостта си! Да се смеем, да плачем, да съпреживяваме - да живеем!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Днес, докато минем да сурвакаме всички близки, то станало утре!  Rolling Eyes

Проф,  Hug да ти е жива и здрава сестричката!  newsm67  Истинско щастие е да имаш сестра!  Blush

Лава,  Hug  newsm59 newsm67 С твоето раждане започва цяла нова година!  Heart Eyes Бъди здрава, бъди щастлива, обичай и бъди обичана!   bouquet

Честит празник на всички празнуващи!  Hug Hug Hug

Благодарности за новогодишния ни дом! За екипа "бързи, смели, сръчни"  - Зиз, Ирка, ЕлитУ -дерзайте!  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

И, за пореден път се възхищавам на това, какви неща знаете, помните! Blush Кой, какво казал преди сума ти време....  Rolling Eyes  Евала Ви!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 0
Бел Hug Профи HugДибо HugМише Hug За много години Hug Hug Hugмного здраве  късмет и всичко което си пожелаете Hug Hug Hug

Някой друг изпуснала ли съм newsm78

# 29
  • Мнения: 21 201
Хубав, грозен, щом е с подаръци няма да го върнете я. tooth

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт