Отговори
# 30
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 492
Щях да публикувам снимки на морето от днес...ето



Небето е мрачно и морето изглежда тъжно и тъмно....

Комплекса е направо като изметен- почти не се мяркат хора, мъжо си изпробва новия телефон, а аз решх да ги публикувам  Whistling

Скрит текст:
и магистралата между Варна и комплексите е пуста,(поне в този час) а принципно е много натоварена ежедневно....морето се слива с небето- мрачно е....



Аз шофирам, а мъжо снима в посока на ляво та хвана и мен, но по обясними причини няма да ги пусна Whistling Натопихме си д-тУ у топлия минерален басейн да ни олекне от снощното ядене и се прибрахме, после имахме гости и така... празници Crazy

Последна редакция: ср, 01 яну 2014, 23:09 от Беллора

# 31
  • Мнения: 0
Много готино клипче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 21 201
Суперско е нали патронеске Hug и мен много ме кефи?! Heart Eyes

# 33
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Цял ден се каня да споделя класацията /чрез анкета/ на Магази Медия за най-успешният сериал, правен някога в Турция.
http://magazimedya.com/turkiyede-bugune-kadar-yapilmis-en-basarili-diziler/11

1. ASİ - с 12 335 гласа
2. Adını Feriha Koydum
3. Gümüş - с 3 065 гласа
4. A.Ş.K.
5. Aşk ve Ceza  - с 1 326 гласа
6. Fatmagül’ün Suçu Ne? - с 1 323 гласа
7. Suskunlar - с 1 156 гласа
8. Unutulmaz  - с 979 гласа
9. Ihlamurlar Altında /Под липите/ - с 888 гласа
10. Medcezir - с 3% от гласовете.

В анкетата са гласували 29 699 души.

Не знам къде да потърся точните резултати, но по груби изчисления някъде около 5600-6000 души са гласували за АФК. Grinning


Направо паднах с тази анкета.Човек да се чуди  newsm78 как ПО не е на първо място.
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!Да сме живи и здрави и само хубави неща да ни спохождат!

Профи,Честит празник на сестра ти . nbirthday Много здраве и късмет!

Лава ,Честит Рожден Ден! newsm59Много здраве,щастие и парички в портмонето!

Цял ден никакво влизане в мамата,накрая ме пусна ,но не ми даваше да публикувам.
Само да кажа за кучето,не е едно и също .Няма как да направиш косъма на кучето на едната снимка гладък на другата рошав Naughty
И последно чичеци за новата тема. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 34
  • Мнения: 0
Биби Hug Честита и на теб Hug

# 35
  • Мнения: 21 201
Биби, може, като го тупираш. tooth И на теб ЧНГ.
Другото Биби ми писа днес, много е заета  с новата си работа и затова не влиза да пише при нас.
Зизунчеееее, леля, нерде сииии, да не празниш още? newsm78

# 36
  • Мнения: 0
Биби, може, като го тупираш. tooth И на теб ЧНГ.
Другото Биби ми писа днес, много е заета  с новата си работа и затова не влиза да пише при нас.
Зизунчеееее, леля, нерде сииии, да не празниш още? newsm78
Кое е това друго Биби newsm78

# 37
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Биби, може, като го тупираш. tooth И на теб ЧНГ.
Другото Биби ми писа днес, много е заета  с новата си работа и затова не влиза да пише при нас.
Зизунчеееее, леля, нерде сииии, да не празниш още? newsm78
Кое е това друго Биби newsm78

И аз това щях да питам... Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 379
Ето ме и мен  Hug Hug Hug Hug

Сега и тук да ви честитя Новата година!  Hug Hug Hug И ви пожелавам да сте много здрави, щастливи, обичани, късмета да е с вас през цялата година, много усмивки и много хубави моменти през новата година!!!  Hug Hug Hug Hug

Момичета също така съм много благодарна, че през изминалата година ви открих, открих едни страхотни хора, факт е че много малко такива са останали, а именно отзивчиви, положителни, добронамерени.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сега минавам директно на въпроса, вие най-вероятно вече сте го изкоментирали, но искам и тук да позлорадствам  Twisted Evil Кучето май не било на Серка  Mr. Green newsm48 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 21 201
Йоанче и на теб ЧНГ.
На страница 7 пуснаха за сваляне 13 епизод на ПО, писах ти два пъти, сега трети, че нещо те изгубих на скайпа. #Crazy
Рени, Звезде, Бибони е.
От фейса-Feyza Civelek играе ролята на Лара във филма Огледален свят. Родена е на 01 Януари 1995 година.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 426
Рога ми никнат,
тегне ми главата......
И се заклевам даже във жената,
че от утре никаква ракия,
само бозица ще пия Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Здравейте и тук и За много години,на всички,с които не сме се засичали днес при тати и у фейса Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Аз пък пожелавам на всички нас модератор да не ни посещава,тати да не ни се кара и да няма метли,за да можем да сме си заедно дъъълго време Hug Hug Hug Hug Hug
Лава,честит рожден ден!Желая ти да си щастлива и здрава Hug!
Скрит текст:
Профи,да е жива и здрава сестра ти! Hug

# 41
  • Мнения: 0
Рога ми никнат,
тегне ми главата......
И се заклевам даже във жената,
че от утре никаква ракия,
само бозица ще пия Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy ше додете на мойто Mr. Green

Наде  bouquet Бонбончето Heart Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 1 426
Пуууу,верно съм зле,забравих да пофаля новогодишната ни тема ooooh!
Зиз, Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Ели, Hugстрахотни колажи smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Ирче,това за бахура ме разби Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Може ли да те помоля да кажеш какво пише на този дето са Емко и Хатиджето newsm78 Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Това куче ако знае колко известно стана hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Бел,много мрачно верно морето и небето,ама ми се искаше да съм на ваше място Heart Eyes Hug
Рени, Hug Joy Joy Joy Joy Joyмярка му  е майката

# 43
  • София
  • Мнения: 379
Лава честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет и любов!  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Проф не разбрах сестра ти РД ли има, или имен де, но да е жива и здрава!  Hug Hug Hug

Бел мрачно, тъжно, но красиво  Heart Eyes Hug Hug

# 44
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Аз нямам мярка Naughty Mr. Green Joy Joy Joy

За много години Линче Hug Heart Eyes Йо Hug Heart EyesБиби Hug Heart Eyes Бел Hug Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт