Аххххх!... рожденни дни, ЯНУАРЧЕТО ще е на три! (51)

  • 62 811
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 205
Както казах на Люба и на ММ- нищо ми няма, шантава съм. Днес ходих на лекар да ме попрегледа, мисля да направя още няколко прегледа и ако всичко е наред да атакувам някоя др. отчетна Mr. Green

# 691
  • София
  • Мнения: 415
Както казах на Люба и на ММ- нищо ми няма, шантава съм. Днес ходих на лекар да ме попрегледа, мисля да направя още няколко прегледа и ако всичко е наред да атакувам някоя др. отчетна Mr. Green
Само ще кажа Йееееееееееееее! Party Hug

Аз пак съм болна, за n-найсти път тази зима. Боли ме гърло, кашлям, главата ме цепи. Тегава работа, но каквото такова. Още малко и ще ми мине! Mr. Green

Фея, много страшно звучат тези пристъпи, дано вече да са минали и да не се повтарят! Hug

Елч, къде сиииии? Казвай за младежа! Heart Eyes /да видим дали ме бива за ясновидка! Crazy/

Зай, много ви се радвам!  Heart Eyes

Бубе, стискай зъби, има такива периоди, през които лудваш, но всичко се преживява, човек има невероятни способности да се активизира при нужда! Hug

мрм, бързо да се оправя сладура! Hug

# 692
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ама Елч се покри. Дано всичко е на ред!

Какче, аман вече, ти кога беше здрава тази зима?!

# 693
  • Мнения: 1 687
мда, люба ме е усетила. покрих се, защото цял ден плаках.

полът не го разбрахме, но и не е на дневен ред вече.
има доста позавишен риск за даун Sad нухалната трансфлуенция е 2,6 мм., което според марков е "доста над средното, макар и все още в граница", а според майчин дом е категорично извън норма Sad чака ме бхс (всички очакват лоши резултати, направо "нямам търпение" да ги видя Sad) и сигурно амниоцентеза после.
сега се замислям за хармони тест или пренатест (той ми е малко една идея скъп, но го мисля). тепърва ще обсъждам и с лекарите. така или иначе много ме е втресло, да не кажа, че не знам къде се намирам. знаете ме каква съм паника Sad

Последна редакция: пт, 14 мар 2014, 11:03 от Елч

# 694
  • Мнения: 455
Елч, миличка Hug Hug Hug до късно снощи след като не влезе цял ден си мислех за теб, и все се надявах всичко да е наред, и просто да сте отишли по разходки...но ми беше свито сърцето...
Мога да си представя какво ти е, защото съм паника като теб. Имах подобни тревоги. 
Направи всичко, което може да се направи. Стискам палци всичко да е наред, както беше при мен. Желая го от цялото си сърце!!! Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes

Направо не ми се пише друго. Стана ми гадно за теб и тревогите през които минаваш! Sad

# 695
  • Мнения: 496
Елч, знам, че ще се повторя, защото вече се и чухме, но не мога да не напиша и тук мислите, които ми изплуват. Знам, че е супер притеснително и съветите за запазване на спокойствие са смехотворни, но след всичко, което ми се струпа на главата, когато бях бременна с Митачето, знам повече от добре през какво минаваш. Винаги съм се ужасявала от амниоцентезата, но всъщност изобщо не е толкова страшна като процедура, колкото се говори, а носи едно спокойствие за родителите, което е несравнимо и непостижимо по друг начин. Разрових се и почетох за 2,6 м нухална гънка и въпреки, че е висока, е все пак в границите. Нейният размер зависи много от седмиците, в които се прави това замерване, а четох, че при момчетата и едрите бебета, например, това често се случва. Знам, че това в момента не е на дневен ред, просто разсъждавам, пишейки. Едно такова съмнение е много мъчително, но не е диагноза и това е много важно да го разбереш. Когато на мен ми предстоеше амниото, просто бях се мобилизирала психически, че няма и през ум да ми мине, че моето бебе е с Даун, докато не видя черно на бяло, просто стоически приемам изпитанията и минавам през изследването, за да отхвърля всички рискове. Много те моля да се опитваш и ти да мислиш така, защото така си съхраняваш психиката, а това е много важно! Прегръщам те много и знаеш, че съм с теб!  Hug

Какче, оздравявай!

Рали, хубави новини!

# 696
  • София
  • Мнения: 415
Елч, миличка, направо ми се скъса сърцето като прочетох, какво си написала!!! Cry Наистина няма думи, с които да те успокоим, но важното е, че все още всичко е в норма. Нека първо минат всички изследвания, направи амниото, направи консултация с Кременски! Не знам защо, но вътрешното ми чувство ми подсказва, че всичко ще завърши с хепи енд!!! Hug Hug Hug Hug

Както се казва, докато дишаме има надежда, с теб сме! Hug

# 697
  • Мнения: 205
Елч, убедена съм, че всичко ще е наред. Изчакай си резултатите от БХС, направи си и амниото. Просто за да можеш да си изкараш после спокойно бременността.

Аз честно да ви кажа въобще не вярвам на тия БХС-та и др. подобни тестове, но не съм толкова устойчива психически, че да не ги направя.Но от толкова четене на форуми стигнах до извода, че след една възраст на жената винаги дават отклонения. После амниото отхвърля тия опасения, но през това време си абсолютно с разклопани нерви

# 698
  • Мнения: 496
Аз честно да ви кажа въобще не вярвам на тия БХС-та и др. подобни тестове, но не съм толкова устойчива психически, че да не ги направя.Но от толкова четене на форуми стигнах до извода, че след една възраст на жената винаги дават отклонения. После амниото отхвърля тия опасения, но през това време си абсолютно с разклопани нерви

Абсолютно и аз вече не вярвам. Особено след всичко с Димитър. При мен възрастта не беше чак такъв фактор. Със Зори бях бременна на 27г. - резултатите ми бяха 1: 19 000. С Димитър няма и две години по-късно, на 29г. - резултатът от БХС 1: 260 ли беше, нещо такова, кофти резултат. Тогава и морфологията, и амниото показаха, че всичко е наред, но то при такъв резултат е от ясно, че излизаш извън релси. Всичко ще е наред, вярвам го!

# 699
  • Мнения: 1 687
ох, много ви благодаря, любими мои! друго си е някой ти стои зад гърба, при това някой, който вече е минал през това. е, аз нали съм лигла и някой като ми съчувства винаги рева, ама въпреки това се радвам, че ви има!

и аз съм като кака рала - не вярвам много-много на бхс, ама не мога да не го направя. и днес чета за този тест хармони (пак скринингов, дават 98% точност) и си мисля "ще ми останат 2 % вероятност и пак ще го мисля". просто не съм достаътно силна, за да се самоубедя, че всичко е наред.

иначе мнението на марков е:
- виждаме първия БХС във вторник
- при добър резултат от него виждаме пак бебето на в 17 г.с.; при лош резултат го гледаме в 16 г.с., заедно с втория БХС
- на база резултатите решаваме за амнио, но думите му бяха "трябва да са много добри резултатите, за да те пусна без амниоцентеза".

та, общо взето настройвам се за амнио и се чудя къде да го правя.

# 700
  • Мнения: 81
Елч, и аз вярвам че ще   приключи с хепи енд. Постарай се да мислиш позитивно и търпение. Друго за сега не ти остава мила. Всички сме с теб  Hug

# 701
  • Мнения: 183
Елч мила , не си лигла Heart Eyes. Ако знаеш само аз как се филмирам. Не знам защо нямах късмета да стигна до Холивуд и червения килим - всяка година щях да съм с оскар Crazy Mr. Green. Бог да е с теб и аз вярвам , че всичко ще бъде наред - от толкова позитивизъм , който всички ти изпращат , няма как да е другояче  Hug. Не ти е лесно, но положи усилия да мислиш позитивно- знам, че от страни е винаги лесно да се каже.

# 702
  • София
  • Мнения: 598
Елч, кураж. Направи изследванията за твое спокойствие и всичко ще е наред.

# 703
  • Мнения: 192
Здравейте момичета Hug Не съм влизала в темичката ни скоро и за съжаление попадам на лоши новини Sad

Елч - миличка с теб съм Hug. Вярвам, че всичко ще е Ок! Peace Аз не бих се двоумила въобще за амниото Naughty, колкото и да са неточни резултатите,не мога да си представя че ще живея половин година в неведение и постоянна борба със себе си, в угризения че не съм направила всичко и че евентуално може да му има нещо на бебето Naughty Аз съм голяяяяма паника и просто миг спокойствие няма да имам ако не съм сигурна, че всичко с бебчо е ОК. Вярно че винаги има риск, в крайна  сметка- Божа работа, но каквото зависи от теб - направи го! Всичко ще е ОК! Hug Heart Eyes

Какче а и всички болнички - бързо да оздравявате Peace  Вико добре ли е вече?

Зая - постът ти както винаги звучи много оптимистично Hug Радвам се,че можете да се оправяте във всякакви ситуации Hug Браво на Вас! Стискам палци да се подредят нещата по най-добрия за вас начин Hug

Половината неща,които си бях намислила да напиша вече ми излетяха от главата ooooh!  Crazy

Буба тази седмица беше в къщи - не съм я пускала на ясла,нещо започна да прави много задни хреми,вечер спи с отворена уста,хърка, не може да диша..... мамка му, дано да не трябва да вадим трета сливица. Капя засега физ.разтвор,купих и давам  цинабсин и се надявам да се оправи. Ако продължава - отиваме на УНГ Confused

Дейзи - мерси,че си се сетила за мен Hug

Целувам ви всички Hug

# 704
  • Мнения: 487
Здравейте и от мен. Чета ви, но нямам свободни ръце да пиша, а и Деница не ми дава да сядам.
Може да пропусна някой.

Елч не се паникьосвай от сега. Всичко ще бъде наред. Все пак е в граница гънката (до колкото разбирам). Една приятелка така я стресираха миналата година и докато не мина амниото и бяха горките на търни. На бебето нищо му нямаше. Но пък гънката беше в горната граница, така че спокойно си изчакай изследванията. Аз с Деница БХС не съм си правила. Според мен е излишен тест.

Какче оправяйте се бързо.

Како Рала, супер, че изследванията са добре и много се радвам, че си се решила на второ.


Общи условия

Активация на акаунт