шампоан фитовал за косопад

  • 12 241
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз го ползвам от известно време, но задължително слагам балсам след него, та незнам... и го ползвам в комбинация с капсулите Фитовал, вече втора опаковка, и уж бях доволна, а сега като че ли гледам, че няма кой знае какъв ефект. Нищо де, продължавам да ги пия, щото съм тъпа и упорита. Laughing

И аз правя същото, вече съм към края на шишето, слагам и балсам, пия и капсулите, като че ли ми е понамалял косопада, знам ли... newsm78. Косата ми не изглежда зле от шампоана.Като го свърша и изпия капсулите ще видя резултата.Във всеки случай не разчитам само от шампоана да спре косопада. Rolling Eyes

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз го ползвам от известно време, но задължително слагам балсам след него, та незнам... и го ползвам в комбинация с капсулите Фитовал, вече втора опаковка, и уж бях доволна, а сега като че ли гледам, че няма кой знае какъв ефект. Нищо де, продължавам да ги пия, щото съм тъпа и упорита. Laughing

И аз правя същото, вече съм към края на шишето, слагам и балсам, пия и капсулите, като че ли ми е понамалял косопада, знам ли... newsm78. Косата ми не изглежда зле от шампоана.Като го свърша и изпия капсулите ще видя резултата.Във всеки случай не разчитам само от шампоана да спре косопада. Rolling Eyes




Аз обаче не го пия срещу косопад, ами за подхранване и по-бърз растеж. Затова нямам мнение помага ли при косопад.

# 17
  • Мнения: 1 107
На мен доста ми помогна, направо си спря косопадът  Peace
Друг е въпросът дали е от шампоана  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 455
Благодаря ви много за отговорите   bouquet

Самсара, аз от Фито съм ползвала този червения за слаби коси и определено косата ми беше лъскава и хубава, но тогава бях и бременна, та може и от хормоните да е било.

# 19
  • Мнения: 352
Момичета с косопад след раждане-пробвайте хапчета"Пантогар"-специално създадени за тази цел.Една опаковка е 45лева на месецТрябва да се пият от 3 до 6 мес.Ефекта е невероятен.Всякакви маски,шампоани и ампули са излишни.След 3 седмици употреба няма да ви се запушва канала и да ви е страх да се къпете и решите.Успех

# 20
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
 И аз не бях впечатлена от Фитовала. Хем купих към него и лосион за още двайсетина лева, но ефект никакъв, а миришеше противно и сякаш наистина ми изсушаваше косата.

# 21
грам не помага само косата ми стана много суха даже имам чувството че взе да ми пада повече косата  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 Rage

# 22
  • на терасата
  • Мнения: 663
Срещу косопад при мен ефект са имали следните нещица:

Бирена мая (помага и на нервите, не само на косата и ноктите)
Подхранваща маска на косата - зехтин, стимулант + какво ли още не прочетено във форума
Шампоан Pregain
След измиване ампули против косопад (Revalid, PHYTO)

Пробвала съм и Фитовал, но нищо особено, нямаше ефект

# 23
  • Мнения: 1 063
Доволна съм от Фитовал за изтощена коса- кафява опаковка.

# 24
  • Мнения: 1 021
На мен също много добре ми се отразява. След ражденито имах страхотен косопад, който значително намаля след като започнах да си мия косата с Фитовал, естествено след това слегам и балсам. При мен също не се получи след като свърших първата опаковка.
Аз обаче не съм доволна от Ревалид.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 328
В момента ползвам Фитовал плюс шампоан, в жълта опаковка е, и съм доволна, без да изпадам в няма възхита. Менкам го със Селсън блу - единия път мия с Фитовал, след няколко дни - със Селсън блу. Не ми изсушава прекомерно косата, нито я омазнява /принципно - мазен скалп, сухи краища/. След това косата ми става лъскава и жива.

# 26
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз бях доволна от Фитовала,но слес продължителна употреба прави един филм върху косата,косъмът се насища и стои сплескана,така че вече не го ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт