90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 246

  • 27 854
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Добре, белтъчния ден явно не го разбирам правилно. Не може ли примерно шишче и салата със сирене? Яйцата са тотална грешка.... ще се науча, като мина още 2-3 пъти 4 дни.

# 46
  • Мнения: 69
Добре, белтъчния ден явно не го разбирам правилно. Не може ли примерно шишче и салата със сирене? Яйцата са тотална грешка.... ще се науча, като мина още 2-3 пъти 4 дни.

Не,не може месо и сирене или месо и яйца и т.н Хапваш или месо или яйца. Като е най-добре да ядеш еднакво на обяд и вечеря,когато имаш възможност. Примерно месо с неутрални зеленчуци. Другия белтъчен си хапни яйца и така,да има разнообразие.
И за спагетите-без царевица!  Peace Може с маслини (и то не много), лук, гъби, пиперче ,домати,подправки. Както и пица с подобни продукти и без кашкавал.  Peace

# 47
  • Мнения: 7
Здравейте, за новата тема  bouquet
Имам въпрос. В почивка съм. Няколко пъти видях, че момичтата, които са в почивка правят плодов обяд или вечеря. Аз си мислих, че ако се прави плодов, то трябва да е цял ден. Бихте ли ми разяснили? Благодаря
Приятен ден
Ти сама решаваш дали ще ти е цял ден плодов , вечерята или обяда. По правилата на почивката е хубаво поне един път в седмицата да имаш цял ден плодов, а през другите дни обяд или вечеря Peace

Благодаря!

# 48
  • Мнения: 97

В първият белтъчен ден за закуска имах ябълка, след това си направих омлет с малко луканка и кашкавал. Вечерята ми беше различна от обяда, май това не беше правилно... Една шопска салата и пилешко шишче.

В белтъчния храните са на групи, които не се смесват помежду си. Всички меса са в една група, всички млечни - в друга, яйцата са трета и рибата и морските дарове - четвърта. Не всички ядат еднакво на обяд и на вечеря, но това ще ти помогне да определиш колко ти е половината от обяда (много важно за този режим). Хайде успех, другото са ти го казали   bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 30
Да се запиша и аз.  bouquet
Приключих с режимните четворки и си продължавам почивката.
Днес - закуска и обяд - плодове
вечеря - правя крем супа с картоф, морков, лук и гъби.

Мина един месец почивка - килограмите са същите като в края на 90-те дни.Явно в почивката няма да се преборя с тоя един кг. който ми остана Sad
Лека вечер на всички!

# 50
  • Мнения: 14 170
Добре, белтъчния ден явно не го разбирам правилно. Не може ли примерно шишче и салата със сирене? Яйцата са тотална грешка.... ще се науча, като мина още 2-3 пъти 4 дни.

Не може да смесваш на едно хранене месо, риба, яйца и млечни. Единствено млечните (сирене, извара, кашкавал, топено сирене, сметана, мляко) може да ги консумираш заедно. Във ВГХ ден на обяд не се консумират продукти с животински произход, както и храни за ден варива (царевица, грах, картофи и пр.).  Peace

# 51
  • Мнения: 256
Бонжур.
Тинки, тенкю.
Връщам се да чета.

# 52
  • Мнения: 307
Днес съм за пример:

з: 2 ябълки
О: 4 печени картофа с обелки, зелева салата с моркови ( подправена със лимон зехтин сол и чубрица и червен пипер)
В: 3 филийки хляб с течен шоколад

Последна редакция: пт, 10 яну 2014, 18:14 от sinapovaaya

# 53
  • Мнения: 0
Добре, белтъчния ден явно не го разбирам правилно. Не може ли примерно шишче и салата със сирене? Яйцата са тотална грешка.... ще се науча, като мина още 2-3 пъти 4 дни.

В този режим е забранено смесването на белтъчини. Ето и четирите групи, които се консумират по отделно:
1. Млечни- сирене, кашкавал, прясно мляко, кисело мляко, извара
2. Яйца
3. Риба
4. Месо

Още не знам кога ще вечеряме, дано съпружеското тяло се прибере по навреме да не го изям него накрая  newsm78

# 54
  • Мнения: 1 517
Цитат
В този режим е забранено смесването на белтъчини. Ето и четирите групи, които се консумират по отделно:
1. Млечни- сирене, кашкавал, прясно мляко, кисело мляко, извара
2. Яйца
3. Риба
4. Месо
Първа стране НЕ Е само за красота и "пльосната", за да има нещо. Моля ви момичета четете.Никой да ви откаже отговор, но някои неща ги пише ПО няколко пъти!

# 55
  • София
  • Мнения: 12 562
Аз направо вече ще помоля модератор да трие такива постове.

ОТчетът ми за деня

з - банан и кафе
о - прясно зеле със сирене
в - прясно зеле със свински врат и 4 люти чушки

# 56
  • Мнения: 69
Днес съм за пример:

з: 2 ябълки
О: 4 печени картофа с обелки, зелева салата с моркови ( подправена със лимон зехтин сол и чубрица и червен пипер)
В: 3 филийки хляб с течен шоколад


В почивка ли си? Извинявай,че питам-може и да не съм обърнала внимание,да не съм прочела  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 314
много пишете   bouquet
отивам да чета

# 58
  • Мнения: 2
Wohooo искам да се похваля, дойде ми кантарчето и -800гр имам за тези 3 дена, утре след сладката вечеря ще видя как ще съм, макар че на онзи кантар на който се претеглих бях 78 с дрехите, а сега се мерих с дрехите, дано не съм качила..  Sad

# 59
  • Мнения: 69
Wohooo искам да се похваля, дойде ми кантарчето и -800гр имам за тези 3 дена, утре след сладката вечеря ще видя как ще съм, макар че на онзи кантар на който се претеглих бях 78 с дрехите, а сега се мерих с дрехите, дано не съм качила..  Sad

Тегли се без дрехи и рано сутрин преди да си пила и яла  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт