От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 12

  • 54 361
  • 796
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
А някой има ли записано онова съобщение от сайта на КД, което се пращаше на продавачите от Ибей?
И за кой друг превозвач казвате, че е открил офис в Бургас?
Поправям се. Видях в сайта на уктубг, че са открили в Бургас за 2,50 на кг. А при започнат кг още 2.50 ли начисляват или смятат точно?
Заповядай
Please deliver ALL parcels to OXAGON’s loading area at the back of premises.
Working hours:
Mon-Fri
09:00 – 18:00h
Please enquire at reception for directions

# 31
  • Мнения: 659

Поправям се. Видях в сайта на уктубг, че са открили в Бургас за 2,50 на кг. А при започнат кг още 2.50 ли начисляват или смятат точно?

Те си смятат точно.1.100 кг си ги плащаш за толкова,не за 2 кг.

# 32
  • Мнения: 822
Влизам да видя дали наистина им е изтекъл домейна на КД, че се изненадАх леко ей сега.. Мдам. Някой знае ли втория курс за годината кога е тръгнал/ще тръгва? И за първият (от 5-ти) 15-ти ли беше прогнозната дата за пристигане?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 239
Влизам да видя дали наистина им е изтекъл домейна на КД, че се изненадАх леко ей сега.. Мдам. Някой знае ли втория курс за годината кога е тръгнал/ще тръгва? И за първият (от 5-ти) 15-ти ли беше прогнозната дата за пристигане?
Дааааа, аз също се притесних леко, като видях че е изтекъл. На първия курс дата на пристигане беше 15-ти, а на втория 17-ти.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Благодаря ви, ванеса и лъвица  bouquet, много ми помогнахте. Сега ще пратя до адреса на КД, но за други път смятам да пробвам другия превозвач.
Имам и още един въпрос - уктубг имат ли всеки ден човек, който да приема пратките в Англия или и те са от понеделник до петък?

# 35
  • Мнения: 659
Благодаря ви, ванеса и лъвица  bouquet, много ми помогнахте. Сега ще пратя до адреса на КД, но за други път смятам да пробвам другия превозвач.
Имам и още един въпрос - уктубг имат ли всеки ден човек, който да приема пратките в Англия или и те са от понеделник до петък?

Работно време Склад Лондон
Понеделник - Събота:
9:30 - 20:00

Неделя:
12:00 - 17:00

# 36
  • Мнения: 2 280
Вече не може да се променя 1вия пост, но ще пиша до модератор, за да го попълни. Значи какво:

uktobg имат вече офис и в Бургас
Габко - в Русе
КД- Стара Загора и Русе.

Само това ли е новото?

# 37
  • Мнения: 2 170
Влизам да видя дали наистина им е изтекъл домейна на КД, че се изненадАх леко ей сега.. Мдам. Някой знае ли втория курс за годината кога е тръгнал/ще тръгва? И за първият (от 5-ти) 15-ти ли беше прогнозната дата за пристигане?
Дааааа, аз също се притесних леко, като видях че е изтекъл. На първия курс дата на пристигане беше 15-ти, а на втория 17-ти.

Третият май 19...Кога ще им е активен сайта?

# 38
  • София
  • Мнения: 23 165
като се пусне поръчка не с доставка, а с вземане от магазин, кога може да се вземе в определен ден ли само?
едни обувки ми поръчаха, получих картинка, че са ги пуснали да ги вземат от магазина, и пишеше между 3 и 5 дни.
оттогава нищо. 4 работни дни минаха.
та се зачудих от магазина ли определят деня на вземане или някъде в тия 3-5 дни трябва да се отиде?

# 39
  • Мнения: 8 242
като се пусне поръчка не с доставка, а с вземане от магазин, кога може да се вземе в определен ден ли само?
едни обувки ми поръчаха, получих картинка, че са ги пуснали да ги вземат от магазина, и пишеше между 3 и 5 дни.
оттогава нищо. 4 работни дни минаха.
та се зачудих от магазина ли определят деня на вземане или някъде в тия 3-5 дни трябва да се отиде?

Ти трябва да си ги вземеш от магазин на веригата. Няма кой да ти ги достави.
Или ако някой ти ги е поръчал - който ти ги е поръчал. Дано да е наясно, че трябва да ги вземе физически...

# 40
  • Мнения: 1 692
Здравейте, ще поръчвам от този сайт : http://www.activebeauty.co.uk/delivery.php, но никъде не откривам дали мога да платя с PayPal.

За посредник ще използвам UKtoBG. При регистрацията обаче в сайта спазвам всичко както фирмата-посредник е описала с адреса, но ми иска и задължително номер за контакт с мен  (We'll only use these if we need to keep you up to date on your order, not for marketing.)
Какво да правя?
 Hug

# 41
  • Мнения: 8 242
Здравейте, ще поръчвам от този сайт : http://www.activebeauty.co.uk/delivery.php, но никъде не откривам дали мога да платя с PayPal.

За посредник ще използвам UKtoBG. При регистрацията обаче в сайта спазвам всичко както фирмата-посредник е описала с адреса, но ми иска и задължително номер за контакт с мен  (We'll only use these if we need to keep you up to date on your order, not for marketing.)
Какво да правя?
 Hug
UK са дали телефони - избери си който става (мобилен или стационарен) и го напиши Simple Smile

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Сайтът на КД вече си работи поне при мен
И вече получих мейл, че им е пристигнал курса  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 43
  • Мнения: 2 170
При мен не работи  ooooh!

# 44
  • Мнения: 8 242
Работи. Изчисти си кеша и пак пробвай.

Общи условия

Активация на акаунт