Търся електронна книга - тема 9

  • 89 645
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3
Всичко е наред Simple Smile Сигурно ще си я потърся в градската библиотека.Варианти винаги има.А за останалите книжки много благодаря на тези потребители,които ми ги изпратиха  Hug Много мило от ваша страна   bouquet

# 691
  • Мнения: 63
Здравейте. Няколко пъти пробвам да вляза с посочения user във Flibusta и всеки път ми изписва "грешно име или парола". Паролата е 10 единици, нали?

# 692
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте. Няколко пъти пробвам да вляза с посочения user във Flibusta и всеки път ми изписва "грешно име или парола". Паролата е 10 единици, нали?
ч

И на мен снощи. Ядосах се и се отказах.

# 693
  • Мнения: 10 709
Нали се оказа, че някой си е присвоил този акаунт във Флибуста.
Няма смисъл повече да пробвате.

# 694
  • Мнения: 1 467
Да, дори предлагам за следващата тема да бъде премахнат от първа страница, да не се объркват хората...

# 695
  • София
  • Мнения: 983
Влизам с молба:

Тъй като нямам възможност да ползвам Мейлбукс, много моля някой да ми изпрати "Вакантен пост" и "Зовът на кукувицата"  Praynig

Редактирам. Получих ги. Благодаря още веднъж - страхотни сте   bouquet

Последна редакция: вт, 11 фев 2014, 17:01 от моби

# 696
  • Мнения: 46 565
Излиза ми това съобщение в MailBooks:


Видях назад, че и други са имали този проблем, но не намерих отговор как да го оправя.
С версия 13.9.22.1 съм. В папка Books излиза с размер 0 KB.

Последна редакция: вт, 11 фев 2014, 13:37 от Не се сърди, човече

# 697
  • Мнения: 90
Излиза ми това съобщение в MailBooks:


Видях назад, че и други са имали този проблем, но не намерих отговор как да го оправя.
С версия 13.9.22.1 съм. В папка Books излиза с размер 0 KB.



Това съобщение излиза, защото файлът не е свален успешно. Причините може да са:
1. Слаба интернет връзка
2. Голям размер на файла
3. Твърде много потребители в програмката едновременно
  След известно време опитваш пак.
Успех! Peace

# 698
  • Мнения: 46 565
Пробвах по различно време на денонощието, включително през малките часове на нощта, когато няма много хора. Нетът ми е ок.
Вече ми излиза друго съобщение:
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/Books/mb1_zpse9054347.jpg

# 699
  • Мнения: 46 565
Благодаря за бързата намеса! Проблемът с MailBooks е решен  Hug

Diltea   bouquet

# 700
  • Мнения: 93
Предоставена е в Мейлбокса.Ако не я откриеш, ще изпратя на лични.

Току що  си го сложиш и я поисках. Simple Smile pdf-а хубав ли е? Ставали за преобразуване в .rtf или  .txt?

# 701
  • Мнения: 13
Здравейте може ли да ме посъветвате за книга която има в мейлбук.
Нещо свързано с романтика през средновековието освен Джулия Куин

# 702
  • Мнения: 1 886
Здравейте може ли да ме посъветвате за книга която има в мейлбук.
Нещо свързано с романтика през средновековието освен Джулия Куин
Кен Фолет: "Устоите на земята". Не е точно романтика. Сага е, но съм сигурна, че ще ти хареса.

# 703
  • Мнения: 1 298
Последно време не ми върви и на мен добре Мейлбукса. Забива, замисля се по сто часа и най-странното дойде преди няколко дни като ми изтри заявките. Имах две заявки и изведнъж изчезнаха. Grinning

# 704
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Мисля че на определен период заявките се триеха.
Понякога не можем да засечем кратките прекъсвания на интернета - някой загубен пакет данни и MB увисва.
Паролата е сменена за флибуста, за съжаление се оказа че не само потребители на бгмама са я ползвали ами и други потребители така че не се знае кой се е  облагодетелствал, За съжаление са премахнали възможността за регистрация и няма как да се създаде нов профил за достъп. В новата тема ще я махна. За момента може да се търсят книги през http://lib.rus.ec/b (мисля че е някакво копие на флибуста) и ако я няма на друго място да пускате молба да я свали потребител който има достъп до флибуста  и да я предостави.

Общи условия

Активация на акаунт