Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 2

  • 45 861
  • 734
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 012
Ние тук си имаме една класация, Джейн - красив - по-красив - най-красив - Къванч yes

Благодарение на Лорчето !  newsm51  love001 newsm51

Тъй, тъй, бях забравила кой беше авторът, ама си стана мерна единица  Mr. Green

# 301
  • Мнения: 3 371
Ние тук си имаме една класация, Джейн - красив - по-красив - най-красив - Къванч yes

Благодарение на Лорчето !  newsm51  love001 newsm51

Тъй, тъй, бях забравила кой беше авторът, ама си стана мерна единица  Mr. Green

 Hug Hug Hug Абсолютна величина, бих казала !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 302
  • Мнения: 18 542
хай, дружки! Hug Прибрах се преди половин час, сега гледам ... ама как му светнаха очичките на Гуньо като му каза Бану да кара колата и ...
Джолева  Hug страхотна си, интуицията ти я бива!  bouquet
Роминка  Heart Eyes кажи му на баща ти много поздрави и да  гледа по-добре Joy Joy Joy за Сами и Гюлтен съм съгласна, дори и за Джемре донякъде, още не се е отпуснала, но слаб сценарий  newsm78 Абсолютно не съм съгласна!
Джейни  Hug  bouquet Диамант  Hug на мен пък Чаги и Мурат въобще не ми харесват  Joy Joy Joy
Госпожата  Heart Eyes ще ме умориш, значи! Joy Joy Joy Зизко  Heart Eyes и ти ! Едната няма да гледа 2 сезон, щото не и хареса, другата пък ще чака 2 сезон, за да си хареса Джема  Joy Joy Joy Joy
Алиске, ако на твоя мъж този сериал му е муден ... какво да кажем за някой друг hahaha Майка ти не можа да я проагитираш, а ?

# 303
  • Мнения: 18 542
Ама най-много ме дразни гласът на Сами и след това на Джемре. Особено на Сами ... такъв просташки глас ... как ще предаде нататък чувствата на героя  newsm78 не ми се мисли  Joy Joy Joy

# 304
  • Мнения: 1 012
Фенче, няма как да му кажа на тате, той е професионалист в това  Laughing

# 305
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ние тук си имаме една класация, Джейн - красив - по-красив - най-красив - Къванч yes
smile3521 smile3521 smile3521

Зиз, треА се кръшка за разнообразие Joy Joy Joy Joy

Сус, бре! Недейте така, и мъжО чете от време на време  ooooh! Mr. Green

Зиз, на мене Джемка ми беше безразлична, сега ме дразни. Т*ва сега порастване или деградация е?  Whistling
Еми порастване...все пак вика някакви чувства на напрежение в тебе.... Joy Joy Joy Joy

Ко бе Фен Heart Eyes аз си отстоявам позицията...не я харесвам сега и тва е... Naughty
Мисля да съм обективна и ако нещо ми хареса веднага ще го споделя на мене си, че почти сама си коментирах... Laughing
Добре, че се влючваше Роминка Heart Eyes по някое време, инак щях да почна да споря със себе си и да се самоцитирам... Joy Joy Joy Joy Joy

# 306
  • Мнения: 2 787
Ромина, сори, моля да ме извините  bouquet

Фенче Hug Heart Eyes, нещо за теб, аз също съм голям фен

Скрит текст:

Зиз newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 307
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ромина, сори, моля да ме извините  bouquet

Фенче Hug Heart Eyes, нещо за теб, аз също съм голям фен

Скрит текст:

Зиз  bouquet
Джено, ква е тая умрела китка... Crossing Arms
Нъл знайш, че аз тия ги недолюбвам.... Naughty

# 308
  • Мнения: 2 787
Ромина, сори, моля да ме извините bouquet

Фенче Hug Heart Eyes, нещо за теб, аз също съм голям фен

Скрит текст:

Зиз  bouquet
Джено, ква е тая умрела китка... Crossing Arms
Нъл знайш, че аз тия ги недолюбвам.... Naughty

Ау, не знаех, айде  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001  love001

# 309
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Да бе, не знаеш...от Марс падаш, не от диспансера... hahaha hahaha hahaha
Ко се прайш на Лили Иванова пудела ся... Joy Joy Joy Joy


А, newsm78 или може би тук не се познаваме...? Thinking

# 310
  • Мнения: 1 012
Джейн, споко душице, ще се разберем  Mr. Green
Зизка, верно, напира ме напрежение нещо  Joy

# 311
  • Мнения: 3 371
Ние тук си имаме една класация, Джейн - красив - по-красив - най-красив - Къванч yes
smile3521 smile3521 smile3521

Зиз, треА се кръшка за разнообразие Joy Joy Joy Joy

Сус, бре! Недейте така, и мъжО чете от време на време  ooooh! Mr. Green

Зиз, на мене Джемка ми беше безразлична, сега ме дразни. Т*ва сега порастване или деградация е?  Whistling
Еми порастване...все пак вика някакви чувства на напрежение в тебе.... Joy Joy Joy Joy

Ко бе Фен Heart Eyes аз си отстоявам позицията...не я харесвам сега и тва е... Naughty
Мисля да съм обективна и ако нещо ми хареса веднага ще го споделя на мене си, че почти сама си коментирах... Laughing
Добре, че се влючваше Роминка Heart Eyes по някое време, инак щях да почна да споря със себе си и да се самоцитирам... Joy Joy Joy Joy Joy

Е, браво бе !  Crossing Arms Смъртно мЪ уцели в сърцето, значи !  Sob

# 312
  • Мнения: 1 012
Госпожата, ма тя Зизка от време на време бърка очилИтЕ  Rolling Eyes

# 313
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ние тук си имаме една класация, Джейн - красив - по-красив - най-красив - Къванч yes
smile3521 smile3521 smile3521

Зиз, треА се кръшка за разнообразие Joy Joy Joy Joy

Сус, бре! Недейте така, и мъжО чете от време на време  ooooh! Mr. Green

Зиз, на мене Джемка ми беше безразлична, сега ме дразни. Т*ва сега порастване или деградация е?  Whistling
Еми порастване...все пак вика някакви чувства на напрежение в тебе.... Joy Joy Joy Joy

Ко бе Фен Heart Eyes аз си отстоявам позицията...не я харесвам сега и тва е... Naughty
Мисля да съм обективна и ако нещо ми хареса веднага ще го споделя на мене си, че почти сама си коментирах... Laughing
Добре, че се влючваше Роминка Heart Eyes по някое време, инак щях да почна да споря със себе си и да се самоцитирам... Joy Joy Joy Joy Joy

Е, браво бе !  Crossing Arms Смъртно мЪ уцели в сърцето, значи !  Sob
Heart Eyes Hug Heart Eyes Не съм бе...ти не коментира...ти констатира... Joy Joy Joy
За тва не те споменах... Hug

# 314
  • Мнения: 18 542
Джени  newsm51  love001 newsm51 благодаря, мило! Трогната съм! Това за мен е другото извънземно, което ми е взело акъла  Joy Joy Joy Joy Joy
Зиз  Heart Eyes ама отстоявай си позицията, аз какво ти казвам  hahaha само ми е смешно  Joy Joy Joy
ама сега ако вземеш да харесаш Змейнепка, вече ще ме удивиш, наистина! rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт