Търся една песен - 2

  • 162 678
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 933
Намерих я мерси ! Поздрав http://www.youtube.com/watch?v=81Mw7Z9AOkw

# 46
  • Мнения: 910
Браво! Ти като писа" колони"   hahaha аз помислих архитектурни такива. Joy Много готина песен! Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 11 570
Търся една популярна песен в момента. Текстът на припева буквално е "Мими мими мими мими мимими". В Господарите адреналинките танцуват на нея.

# 48
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Търся една популярна песен в момента. Текстът на припева буквално е "Мими мими мими мими мимими". В Господарите адреналинките танцуват на нея.
Серебро - Ми ми ми

# 49
  • Мнения: 20 168
Момичета помагайте, търся една много стара гръцка песен, започва със звуците от един файтон, мисля, че мъж пееше.
И аз я намерих.
http://www.youtube.com/watch?v=HxZIgwOjeEI

# 50
  • София
  • Мнения: 11 570
Благодаря ти, NikolForAll  bouquet

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте!

И аз си търся песничка ;V Laughing

Песента чух по радио Z Rock, българска е. Изпълняваха я непозната за мен група, вокалисти бяха мъж и жена, жанрът е метъл. Но още в началото в парчето се появи фолклорен мотив, който много ме впечатли. По-нататък в припева се пееше за "тъмно царство" и "любовта ще победи" (ако правилно съм запомнил)
По едно време фолклорните мотиви в метъл парчето отново се завърнаха и дори бяха примесили фолклорно пеене. Въпреки това метълът от тази група беше жесток.

Парчето наистина си заслужава, но се опасявам, че не помня повече от него. По радиото не го обявиха. Ако някой от вас го е чувал, би трябвало да се досети, а това за мен ще е голяма радост!

 Hug Hug Hug

# 52
# 53
  • Мнения: 0
Жестоко ! Много благодаря ; )  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 39
Здравейте! На 25.02 гледах "Тази сутрин",където дадоха двойника на Константин Караджов /водещия/. Двойникът му е певец,като песента която изпълняваше беше хит преди няколко години,а клипът е в стил "Матрицата" / подобен и на този на кмета на Ямбол/. Дано съм обяснила добре! Надявам се някой да се сети! Praynig

# 55
  • Някъде там
  • Мнения: 886
.Момичета търся една песен много е динамична с един сърфист е клипа и май имаше нещо счупено нещо такова ми се върти! Мн Ви моля да помагате newsm78

# 56
  • Мнения: 777
Здравейте! Моят син в детската градина учат песен (която мисля, че не е детска) и която не мога да открия... Мисля, че е по аранжимент на Красимир Гюлмезов от дует Шик, Част от текста е:
Ще ти подаря първите звездици, за да знаеш ти къде съм.
Първите свещици от деня рожден ще запаля от небето,
те са за теб мамо с любов
и ще горят в сърцето. /2


Моля, ако някой се сеща как се казва песента да сподели... или линк към нея?  Praynig

.Момичета търся една песен много е динамична с един сърфист е клипа и май имаше нещо счупено нещо такова ми се върти! Мн Ви моля да помагате newsm78

По описанието се сещам за една стара песен, може да нямаш предвид нея, но ... Chicane - Saltwater

# 57
  • Мнения: 67
Здравейте,
Да питам и аз дали някой знае коя е песента, на която танцуваха адреналинките от господарите тази вечер в началото на предаването, ако някой е гледал имам предвид Grinning Изобщо не знам как да обясня, на английски е, грам не запомних нищо от текста. Някакъв трак, хаус е, в този стил. Ако някой е гледал тазвечершното предаване и знае ще е супер Simple Smile

# 58
  • BG
  • Мнения: 2 458
Здравейте,
Да питам и аз дали някой знае коя е песента, на която танцуваха адреналинките от господарите тази вечер в началото на предаването, ако някой е гледал имам предвид Grinning Изобщо не знам как да обясня, на английски е, грам не запомних нищо от текста. Някакъв трак, хаус е, в този стил. Ако някой е гледал тазвечершното предаване и знае ще е супер Simple Smile

Винаги във финалните надписи накрая изписват песните. Успях да видя само Имани, а името на песента беше дълго. Я виж това:

http://youtu.be/OjVeMK-spow

# 59
  • Мнения: 67
Здравейте,
Да питам и аз дали някой знае коя е песента, на която танцуваха адреналинките от господарите тази вечер в началото на предаването, ако някой е гледал имам предвид Grinning Изобщо не знам как да обясня, на английски е, грам не запомних нищо от текста. Някакъв трак, хаус е, в този стил. Ако някой е гледал тазвечершното предаване и знае ще е супер Simple Smile

Винаги във финалните надписи накрая изписват песните. Успях да видя само Имани, а името на песента беше дълго. Я виж това:

http://youtu.be/OjVeMK-spow

Ауу точно тази е. Много благодаря!!! Не знаех, че изписват песните накрая. Ще знам занапред Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт