Търся добър Майстор-плочкаджия

  • 4 143
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, решила съм да правия ремонт на банята, но си търся добър майстор  плочкаджия, който да може и да монтира подово отопление!!!!  Wink
Може ли да ми препоръчате, такъв?  Става въпрос за град София! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 10 547
От къде си?  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 742
То не е толкова сложно да се сложи подово в банята.Мисля,че почти всеки плочкаджия
може да сложи подовото.Само трябва да се предвиди да не се слага под тоалетната
чиния,защото там ще се дупчи за дюбелите.

# 3
  • Мнения: 0
гипсокартон ,шпакловки , бои , двоен под , тапети - 0896769791

# 4
  • Мнения: 0
гипсокартон ,шпакловки , бои , двоен под , тапети - 0896769791

Благодаря!

# 5
  • Мнения: 0
zdravei.ako vse oste si v proces na tarsene;0898637794- Oleg Dimitrov

# 6
  • Мнения: 0
 Вътрешни строително- ремонтни услуги.От А до Я.Компетентно,качествено и професионално-0898637794

# 7
  • Мнения: 0
Вътрешни строително- ремонтни услуги.От А до Я.Компетентно,качествено и професионално-0898637794
Благодаря!

# 8
  • Мнения: 0
Не наемайте фирма Д-Тех. Обещават кратки срокове за изпълнение, но извършват некачествени ремонти. Луда съм направо- дограмата с дефектни подпрозоречни рамки и без декоративни елементи, гипсокартона без лепенки по ъглите и се напука, шпакловката под всякаква критика. Реших да възложа всичко на една фирма с цел по- бързи срокове и сгреших.
Г-н Димо Димов мами и лъже и иска още и още пари...не се връзвйте. Сключвайте договори и го съдете за лошо изпълнение. Аз имам такива намерения. Ужасна работа за много пари и за нищо... Голям мошеник

# 9
  • Мнения: 0
Не наемайте фирма Д-Тех. Обещават кратки срокове за изпълнение, но извършват некачествени ремонти. Луда съм направо- дограмата с дефектни подпрозоречни рамки и без декоративни елементи, гипсокартона без лепенки по ъглите и се напука, шпакловката под всякаква критика. Реших да възложа всичко на една фирма с цел по- бързи срокове и сгреших.
Г-н Димо Димов мами и лъже и иска още и още пари...не се връзвйте. Сключвайте договори и го съдете за лошо изпълнение. Аз имам такива намерения. Ужасна работа за много пари и за нищо... Голям мошеник

Мога да публикувам снимки за некачестената работа, за да не излезе, че публикувам зловредна информация...Напукани ръбове на гипсокартона преди нанасяне в чисто новия ни апартамент, лошо монтирани врати с надрасквания и замаскирани с перманентен маркер...Липса на декоративни елементи на дограма Коьомерлинг и дефектни подпрозоречни дъски, лошо ВИК с проблем на живущите ма етаж 2, и какво ли още не...Шкафа за баня с окепезен гръб...

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте, решила съм да правия ремонт на банята, но си търся добър майстор  плочкаджия, който да може и да монтира подово отопление!!!!  Wink
Може ли да ми препоръчате, такъв?  Става въпрос за град София! Simple Smile
Само не наемайте Д-Тех. Обещават кратки срокове и уж ниски цени и после- не влизат в цената лайсни, няма обръщане на плочки...каквото и да значи това, няма цена за фугираща смес, защото можела да е 10, но ии 1100 лева...и така...Береш грижи и в анонсираната сума влиза само лепене с незнайно какви материали. Даваш 20 лева за плочки а всичко останало може да излезе 210 лева на квадрат. А, и задължително питайте дали сумата е с ДДС, че после излиза, че не е включено ДДС-то. Нищо, че по закон трябва да дават цена с ДДС. ВНИМАВАЙТЕ!!

# 11
  • Мнения: 1 308
А аз търся за Пловдив  Thinking

# 12
  • Мнения: 9
И аз търся за Пловдив!

# 13
  • Мнения: 2
За Пловдив -0876103124 Стефан

# 14
  • Мнения: 37
Търся за София майстор-теракот,фаянс,В и К,окачен таван с луни.

Общи условия

Активация на акаунт