Аватарнa Tема 47 - Дъждовна

  • 21 438
  • 620
  •   1
Отговори
# 615
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Сливке, на този който ти харесва най-много даваш 5 точки, на следващия 4 и така до 1. Идеята ми беше да няма неща от рода на давам по 5 точки на Този и Онзи, защото така напрактика не всички раздават по равен брой точки на играчите. Не че ме бърка, но така не е справедливо и някой може да се засегне.

# 616
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аватарни игри  Peace Семпло и изчистено,да  Peace

Джой,най-тържествено обещавам да не разлигавям новата тема с аперетиви и ордьоври...
Заклех се... Mr. Green

Шегувам се и аз като вас,ама ми става весело  едно на душата  Hug

Ако няма други уточнения направо да пускаме анкета.... за нова тема на играта и да стартирваме Wink

# 617
  • София
  • Мнения: 5 362
Сливке, на този който ти харесва най-много даваш 5 точки, на следващия 4 и така до 1. Идеята ми беше да няма неща от рода на давам по 5 точки на Този и Онзи, защото така напрактика не всички раздават по равен брой точки на играчите. Не че ме бърка, но така не е справедливо и някой може да се засегне.
Да,може би в другия форум така са правили.По 5 точки на няколко човека.
Ясно.Затова не те разбрах.Там не съм играла.Тук съм си давала 5 т.само на една комбинация.
Както и да е.Разбрах те.  bouquet
Призът винаги ми е бил малко размит.Всяка комбинация носи различен нюанс.Съгласна съм.Без приз.

# 618
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Добре, харесвате ми така Grinning

Иска ли някоя да остане ПРИЗ, или има и друг вариант той да е така да се каже подвижен. Според победителката, да прецени дали е необходим, така по-може нали Thinking

# 619
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ето я новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=777082.msg27973988#msg27973988
Но, виждам, че забравих да сложа линкове към старите, сега ще я оправям..
То, като за първа ми се получи доста постничка Laughing hahaha hahaha hahaha
Но, това е, семло Wink
И правилата ги избистрих Peace

# 620
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Много се радвам да видя оживление тук  Hug

Общи условия

Активация на акаунт