Аватарнa Tема 47 - Дъждовна

  • 21 451
  • 620
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 5 389
Hushpuppy,не се притеснявай за темата PeaceКакто я оформиш така.Все ще ми е приятно.
Не съм много по предложенията,но ми дойдоха  наум:Релакс-във всякакви форми/който,както си почива/,Пиано,Испания

# 601
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Девичке, тук съм си аз, не съм мърдала. Като се разсъхнаха нещата в темата не съм ходила изобщо в другия форум, тук си ми е добре.  Hug

Хайде и аз да предложа тема: Пролет или Слънце. Да си повдигнем малко настроението, напук на времето навън!

# 602
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 389
1.Пролет
2.Слънце
3.Релакс
4.Пиано
5.Испания
6.Черно-бяла фотография на животни

7.Ориенталска градина

Ако искате да ги направим 10на предложения и да изберем.
После, когато някои стане победител винаги ще може да предлага и нови и да избере от някое от отпадналите, нали не лошо сякаш newsm78


Сетих се и нещо друго, че в началото на темата може да ги направим като анкета, и така ще се види кое с колко е избрано, а понеже в една тема ще играем може би 2-3-4 игри, не се знае точно да си правим сверка Peace какво е също желано като тема. Но, в никои случай задължително, не ги обичам тия работи Peace
Или не е добра идея, това с анкетата Thinking мисля си на глас Laughing

Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 09:55 от Hushpuppy

# 603
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Девичка, гуш и от мен Hug

Не понасям обаче и някой да обработва мен... Grinning
Мдаа, точно в това е есенцията на нещата Tired.
На мен лично ми беше ясно, че няма да вирея там, още когато започна да се брои кой колко пъти бил победил, да се мрънка "защо не гласувате за мен" и нещата от забавление минаха в болни амбиции.

Добавям към предложенията "Ориенталска градина".

# 604
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Започна да ми харесва включването на старите муцунки/особено някои  Heart Eyes/.....

Ради,ентусиазира ме да знаеш...дано не секна като бликнал ручей..... Mr. Green
Винаги си жизнерадостна и свежа,дори и нещата да не са съвсем идеални,а това е хубава черта!Не я губи  Peace

Слив,с теб се засичаме и в друга тема и много се радвам,че пак ще се срещаме/и тук надявам се.. Wink/
 Hug

Бела-хубавела, и за теб  Hug

Хубави предложения давате,може и да сме малобройни като за начало,но пък не изключвам възможност и други да се включат!
Давам глас за Ориенталска градина и Испания/слабост ми е...поживях не малко време там... Blush/

Да дадем някакъв срок за всеки решил да се включи.. newsm78, да кажем до събота и тогава да изчислим резултат от гласовете?
Не ми пречи да си останат старите  правила,но пък не мисля,че и някой би ни наложил авторско право за нея и да се съобразяваме с това... Simple Smile
Пак с добри чувства го казвам  де... bowuu

Джой,дълго мислих какво да ти пиша,трих и наново,но каквото и да напиша,вече няма никакво значение...
Скрит текст:
''Мрънкането'' за гласуване,очитане на победи и сладникаво-захаросаните коментари и преди си ги имаше,но явно нещата са взели своя връх... Crazy Аз явно съм друга порода и се отцепих от стадото...,но в никакъв случай като черна овца... Laughing.Просто имам други принципи и виждания по настоящето и когато нещо не ми допадне-иногрирам безболезнено.Предпочитам директното обяснение,отколкото да се омотам като пиле в кълчища от недосмислени приказки!Често ми се случва да имам наблюдания как някой прави грешка,няма достойнството да си я признае,но се и опитва да прехвърли другимо вината...или в най-лошия случай да търси съчуствие за неговата си грешка....

Това не само в работна среда,ами и сред близки хора...
Не обичам да се връщам назад,предпочитам да гледам напред!

Толкова за минало-бЕшило,няма да го коментирам повече,обещавам  Hug

# 605
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 389
Ехе,Девичка, няма да секне ентусиазмът Hug Wink Колкото сме, толкова.

Вече помислих и как да изглежда новата тема, да вземем да махнем тези РД, а Wink
И, това какво сме играли да не го цитирам, да си остане в препратките за старите теми. На мен пък ми се повтарят някои неща, а на вас Grinning И, да игнорираме победителите до тук. По нататък може да водим някаква статистика, ако искаме на първа страница - но, според мен не е задължителна!
Все пак се събираме, за да си показваме красоти, идеи, разбиране за тема, да се забавляваме, да има и състезателен дух, но не задължителен Simple Smile
Правилата да останат.
Само ако искате да се преобличаме други дни, когато и работещите са почивка - например петък, събота и неделя за преобличане.Понеделник - се пуска играта по някое време и се гласува до вторник и се обявява победител. После нека има време да се обмисли друга игра и така....
Кажете...

# 606
  • София
  • Мнения: 5 389
Аз мисля,че всеки може да предлага свободно нови правила и да се отсяват така,че да са приятни и удобни за всички.
Важното е да уточним до кога се преобличаме и в кои дни се гласува Peace
 Предлагам срока за преобличане да се удължи поне за първата игра,предвид Великденските празници,може не всеки да има възможност да сглобява.Аз например в петък пътувам и ще се върна в понеделник.Ще следя през телефона и ще се включвам с мнение,ако е необходимо  bouquet
Сега прочетох на Хъшпъпи мнението.Аз съм за дните за преобличане.
И идеята да се оформя темата по съвсем различен начин също За.

# 607
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ради, съгласна с всичко. Можем директно да почнем на чисто, като цитираме в първи пост само тази тема като последна от старите. Не държа на списъка с победители, че да се броим кой по колко пъти е спечелил- и без това я няма в момента тази, която обича да брои Laughing. Стихотворението може да оставим, но и на него не държа.

Девичка, съгласна с теб- затворена страница, толкова Hug. Най-хубаво за мен да я бях затворила по-отрано, още като усетих, че не ми е мерак вече нито играта, нито поднасянето на ласкателства и кафенца.

# 608
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 389
Добре, нека си оставим стихотворението, защото ни е подарък от Силвето и снимката от Чайчето Peace
Останалото да се търси в старите теми.
А, и правилата да оставим в първия пост Peace

Как да се казва темата - Аватарна ли пак или Новата Аватарна? Или нещо друго, дайте идея Praynig

# 609
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Аз имам предложения относно гласуването - да се гласува само до 5-то място, не повече. Всеки да дава точки само за един, а не по няколко както беше до сега. Не знам дали ме разбрахте какво имам предвид.  newsm78
Това с призовете също не винаги е адекватно, например приза да е само един или изобщо да го няма.
И последно: потребителя сам да избира темата, без да пита другите, все пак това си е негово право.

# 610
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И с това съгласна Grinning

# 611
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз имам предложения относно гласуването - да се гласува само до 5-то място, не повече. Всеки да дава точки само за един, а не по няколко както беше до сега. Не знам дали ме разбрахте какво имам предвид.  newsm78
Това с призовете също не винаги е адекватно, например приза да е само един или изобщо да го няма.
И последно: потребителя сам да избира темата, без да пита другите, все пак това си е негово право.
Абсолютно и аз с всичко  Peace

# 612
  • София
  • Мнения: 5 389
"Аватарни игри"
" нито поднасянето на ласкателства и кафенца.",значи да го имам предвида ако реша да те нарека Джойче,и никакво кафе да не поднасям.
Нещо,бонбонки,кексче по празници? Party
Бела,5 ли са максималните точки?
Демек ако дадена комбинация ми харесва най-много от другите,давам й 5 точки и толкоз.Без да точкувам от 1 до 5. newsm78

# 613
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами да ти кажа, страница отгоре до долу с "Добро утро" и кафенца не ме стимулира особено Laughing.

# 614
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 389
Ааа, сЯ ако няма да ми пиете кафетата и да ядете закуските, мхххммм Crossing Arms

Да , и аз съм съгласна с Бела!
Даже за какво ни е приз?
На мен това ми е сравнително безсмислено, защото първия с 5т е най-добър, какво има де се утешаваме с приз....кажете и вие де Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт