Аватарнa Tема 47 - Дъждовна

  • 21 470
  • 620
  •   1
Отговори
# 585
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Чудна си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 586
  • Мнения: 11
А,такааа. И аз да се присъединя. Следя ви! Някой да ми даде чадърче,че ще се намокря в тази дъждовна темичка. Grinning

# 587
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Калина.Кали - добре дошла! Hug
Беше дъждовна, вече гледам е станала и весела Peace

Калина, Ела в другата тема да си избереш дрешки, в Търся/Предлагам аватар/подпис. Там се предлагат комбинации и можеш да носиш нещо, след като си харесаш и го поискаш Peace

# 588
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Момичета, как сте Hug
Искате ли да играем?
Да си измислим нещо, тема, знам ли...както кажете, ако се съберем въобще... Rolling Eyes
Играе ми се някаква игра, както преди, нещо ми става носталгично, но определено не се чуствам добре в другия форум. Искам да си седя тук и да си играем тук, ако има желаещи като мен Peace

# 589
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 238
Аз с удоволствие ще гласувам....
Но за съжаление не умея да правя комбинации.

# 590
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Боби Hug, дано се появят и другите Peace
Но, подозирам, че идеята може и да е тъпа, да възобновяваме игрите тук. Въпреки, че на  мен ми липсват понякога, липсва ми духа в темата.

# 591
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз съм съгласна,не ме пречи,само да е друг ден обличането,да не съвпада с оттатък,че ще ми дойде много натоварено  Crazy

# 592
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Аз съм съгласна,не ме пречи,само да е друг ден обличането,да не съвпада с оттатък,че ще ми дойде много натоварено  Crazy
Плами, много ти се радвам! Седях и си пиех едно винце и си мислех, че е тъпа идея...от друга страна ми е мъчно за вас, за всички. Но, честно, нито съм се включвала в коментарите дали да се местим, нито ги помня Peace Ходех на работа и нямах време за темата, сега е друго. Намирам все повече и ми липсвате, а от татък не намерих комфорт. Това е Hug

Да , и друг ден и въобще не е задължително да е всяка седмица, а когато се разбираме, стига да се посъберем Peace

# 593
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Момичета и аз съм тук и ще се радвам да възобновим темата  Hug

# 594
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Бела  Hug, хайде да мислим за тема...
Нека дойдат и още от момичетата Peace
Да предлагаме и да си изберем Peace

Да предложим заглавия за теми и да ги подложим на гласуване, ако искате и да си изберем.

Аз да дам едно предложение, а...  Grinning  - Черно-бяла фотография на животни Peace

# 595
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ради, теб те чакам в КиТ в нашата си тема Hug.
Относно възобновяването на игрите тук- аз приключих с аватарстването оттатък, в зависимост от участниците ще видя как ще бъде тук.

# 596
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Джойче, ще дойда аз пак в КиТ, ти си ме запалила за там Hug
Ама не ви смогвам, вие много гледате, аз като някоя повтарачка Laughing
Хайде, лека нощ от мен, че сутрин едвам водя детето на градина Simple Smile

# 597
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ради и аз съм тук....никъде не съм ходила  Hug
Идеята ти да се върне играта приемам,но както вече писах преди едва ли ще бъде същото...а,би ми се искало.Не,че ми липсва кой знае колко много,но определено имам добри чувства от тази тема  Hug

Джой, Hugрадост за окото си ми да те срещна!
Не съм наясно какво се е случило/пък и не проявявам любопитство/,но явно доста си обидена на някого... Confused

Относно другия форум подкрепям думите на Ради  PeaceНаправих си регистрация,но едва с няколко поста по играта там и то в началото за да видя атмосферата.....
Не ми се получи.....
Аз ли съм претърпяла някакво развитие,хората ли са се променили....но не стана....Не се и насилих  Simple Smile

Не съм такъв тип човек,не обичам да се самоизтъквам и да налагам мнение.Не понасям обаче и някой да обработва мен... Grinning
Прелитам като свободен електрон без да си усложнявам ежедневието с дребни битовизми!
Моля,никой да не се припознава в думите ми,нищо лично към никого!

Белла,ти къде се изгуби момиче  Flutter
Плами, Rolling Eyes

# 598
  • София
  • Мнения: 5 419
И аз съм тук Hug
Отворена съм за предложения.Не съм в челните позиции в правенето на комбинации,но пък ми доставя удоволствие от време на време.

# 599
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Девичка, Сливке - хайде, посъбрахме се Hug
Давайте всички идеи за игра и да си пуснем нова тема, аз не съм кой знае колко веща в пускането...но, може да се опитам, ако не ми се получи друга ще пуска и така. Пък и сега, ако иска някоя от вас може Peace
Но, нека си изберем първо тема Grinning

Общи условия

Активация на акаунт