Черноморец - лято 2015

  • 142 033
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
В Созопол най-близо, достатъчно близо е, ако се наложи пращат линейка.

# 46
  • Мнения: 1 544
Аз не съм резервирала още.
Търся къща възможно най-близо до плажа в Черноморец и с дворче.

Някой да помогне?

# 47
# 48
  • Мнения: 10
В същата къща за гости съм резервирала и аз от 23 юни.Дано да ни хареса,че малко със свито сърце тръгвам към Черноморец,с тоя малък плаж и ще трябва май да пътувам до другите плажове.

# 49
  • Мнения: 1 544

Благодаря!!!Аз също я загледах в Букинга Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 208
В същата къща за гости съм резервирала и аз от 23 юни.Дано да ни хареса,че малко със свито сърце тръгвам към Черноморец,с тоя малък плаж и ще трябва май да пътувам до другите плажове.
Ще трябва на Черноморец плажа не става. Но пък до Градина е 1,5 км някъде и не е проблем.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 040
Ние резервирахме в къща Веселина-10 нощувки през август.Препоръчайте хубави и не-скъпи заведения за хранене, също и за закуски.Благодаря!

# 52
  • Мнения: 330
Здравейте! Simple Smile Някой да е отсядал последното лято в Черноморец и да е ходил на плаж на "Градина"? От Созопол до Градина по-близо ли е, отколкото от Черноморец да се ходи на плаж? Търся нещо хем широко, хем чистичко Simple Smile Все така чисто ли е на "Градина"(както го помня от преди 5 лета) или и там вече е кофти ивицата...

Последна редакция: ср, 04 юни 2014, 13:47 от Bonjour Paris!

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ние спим в Черноморец и плажуваме на Градина през последните 3 год. Никога не сме имали проблем с паркирането нито в Черноморец, нито на Градина. Вярно е, че в Черноморец си избираме хотели в по-крайните улици, не сме съвсем на главната, но и на главната сме успявали да паркираме, когато се наложи. На Градина, ако отидеш да към 10,30 ч. спокойно се паркира покрай пътя, отстрани на главния вход на плажа. По-късно също има места, но малко по-отдалечени. Иначе срещу входа на плажа има платен паркинг (паркинг силно казано, просто ливада с бариера), където винаги има места. Миналата година беше 2 лв. за цял ден, ако не се лъжа.

# 54
  • Мнения: 330
Благодаря, Савина Simple Smile Дано е и така чисто, както го помня. Чудим се дали ни е по-удобно да спим в Созопол или в Черноморец. Созопол ми се вижда по-далече от Градина, отколкото Черноморец...

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
В Черноморец е много по-близо. От Созопол, ако ходиш на Градина, трябва да минеш или по шосето през Черноморец, или по черния път откъм Златна рибка, а той е много черен. И по-дълъг отколкото от Черноморец. Но са много различни двете места, зависи кой какво обича. Черноморец е тихо, кротко, няма кой знае колко забавления, но пък е евтино и спокойно. Созопол освен че е безумно скъпо, е такава шумотевица, навалица и кошмар за каране, паркиране, дори за ходене по улицата... Не бих си го причинила, но пък някои харесват точно това. Според вкуса.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 10
На Златна рибка има ли хубави заведения за хапване?

# 57
  • Мнения: 5
Здравейте, за първи път ще почиваме в Черноморец, а от прочетеното тук получих много информация и разбирам, че ще е хубаво и спокойно. Направила съм резервация за  Вила на морския бряг   vila.bg/villa-na-morskiya-bryag--1540.html  /упс, линка не иска да излезе активен/, и исках да попитам дали някой е бил там. От снимките се вижда плаж под къщата, но ми се иска да знам дали е близо до някой от хубавите плажове в района, в случай че това при вилата не става.

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 167
Здравейте.Ние 5 г.само на Черноморец ходим и не признаваме друго място,но ми се иска тази година да сменим квартирата.Някой ако може да препоръча къща,която е на централния плаж,искаме да сме близо и по възможност с гледка към морето.Апартаментите са ми скъпи по плажа,търся стая.Има много къщи,но тях в нета ги няма,една със синьо остъкление,точно до плажа има и други.Ако някой е отсядъл,моля за кординати!Благодаря.

# 59
  • Мнения: 6 718
Здравейте, за първи път ще почиваме в Черноморец, а от прочетеното тук получих много информация и разбирам, че ще е хубаво и спокойно. Направила съм резервация за  Вила на морския бряг   vila.bg/villa-na-morskiya-bryag--1540.html  /упс, линка не иска да излезе активен/, и исках да попитам дали някой е бил там. От снимките се вижда плаж под къщата, но ми се иска да знам дали е близо до някой от хубавите плажове в района, в случай че това при вилата не става.

Мисля, че съм срещала името в Почивка.бг, но тази вила не е ли на Червенка? Червенка е вилната зона на Черноморец.

Общи условия

Активация на акаунт