Професионални серии за коса - тема 60

  • 53 576
  • 752
  •   2
Отговори
# 30
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Благодаря за темата  Laughing

1. Не съм използвала нищо на CHI, някак не са ми любопитни
2. Любими продукти: Серията Митик Ойл, Prime Plenish серията на Shu Uemura, Kerastase Nutritive Bain Satin 1, нощната грижа на Фито

# 31
  • Мнения: 2 562
Еха,ама сте бързи в писането Wink
Мерси за новата тема  bouquet
Ще отговоря на въпросите по-късно Blush

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
От продуктите на Чи съм използвала само коприната с червена капачка. В нея ми харесва най-много аромата  Heart Eyes и най-вече заради него си я ползвам с удоволствие. Останалите продукти от серята със същия аромат ли са? Набелязала съм да пробвам дълбокопочистващия им шампоан.

Любима ми е цялата серия Енрич за плътна коса на Вела  Heart Eyes; колагеновата терапия на ШП; Нектар темик; олиото на Вела СП Лукс Ойл (никак не харесвам аромата му, но почти свикнах с него Blush); един двуфазен балсам без отмиване на Клинол, пръв помощник при разресване ми е, невероятен продукт, не знам защо тази марка не се харесва в БГ, имат много добри продукти newsm78; тоникът за скалп на ФК и маската на Наши без отмиване отскоро също ми влизат в графата любими.

# 33
  • Мнения: 22
Мерси за темата  Hug
1. Имам коприната на Чи ,тази с червената капачка и ми харесва много косата ми стои леко трърда,обемна и подредена. Дълбокопочистващия шампоан също ми хареса,след него косата ми не е суха и определено ще си го ползвам винаги преди боядисване.
2.Любими продукти са ми Олео Релакс на Керастаз шампоана и маската,кератиновата серия  на Наши ампулата със стволови клетки на Наши,нектар термика и цимента на Керастаз. Имам доста купени и неизползвани още неша и не знам на мен май всичко,което си взема ми харесва  Hug
  Като ходих да ме боядисват си взех четката на Макадамия и вървеше с мостра маската и маслото,останала съм с впечатлението че отежняват,на маслото пише да се сипе малко в маска,вие как го използвате?

Последна редакция: нд, 19 яну 2014, 19:08 от Асдис

# 34
  • Мнения: 3 415
1. На Чи съм ползвала Шампоана Ифра,серума с Трюфел ,коприната(с червената капачка),СПА балсама с изплакване,Термо крема (с червено където е).Доволна съм от всички без серума с трюфел(нищо особено не е,само парите му много  Laughing) .СПА балсама също не ми е любимец-не е лош,но прекалено хидратира,а аз не харесвам такъв ефект на косата ми  Simple Smile
2. Любим продукт ми е серума Абсолют на Лореал профешънъл ,Реконструктора със зелен чай на Афоджий,маската Абсолют,термо крема на Чи/с червената капачка/  Heart Eyes

Вие ме зарибихте със серията Енрич на Вела,мисля да си я поръчам.Тази,която хвалите е дето пише tick нали?
Чудя се за маската Форс Вектор,някой може ли да я сравни с маската Про-кератин?

# 35
  • Мнения: 1 378
тоникът за скалп на ФК и маската на Наши без отмиване отскоро също ми влизат в графата любими.
А да тоника го забравих. Също ми е сред фаворитите последните месеци Peace

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Вие ме зарибихте със серията Енрич на Вела,мисля да си я поръчам.Тази,която хвалите е дето пише tick нали?

Тази, да Peace

# 37
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Коя беше пяната на Милк Шейк, която хвалихте ?

# 38
  • Мнения: 28
tyzarka,благодаря много за подробното обяснение! Hug Nutri termique шампоана и маската на Керастаз се водят хидратиращи,нали?Защото при мен ефектът е както го описваш след хидратация,получава се и плътност при мен.Аз съм с тънка коса,нормална откъм омазняване,боядисвана,третирана.Удачно ли е да редувам продуктите така: 2 пъти протеин,1 път хидратиране,1 път подхранване?А може ли даден продукт да е хем хидратиращ,хем подхранващ?Защото аз така чувствам термичните шампоан и маска на Керастаз и шампоана и балсама Интегрити на Милк Шейк.

# 39
  • Мнения: 3 415
Вие ме зарибихте със серията Енрич на Вела,мисля да си я поръчам.Тази,която хвалите е дето пише tick нали?

Тази, да Peace
Може ли да обясниш какъв ефект усещаш от шампоана и маската и да сравниш серията с някоя друга   bouquet

# 40
  • Варна
  • Мнения: 456
tyzarka,благодаря много за подробното обяснение! Hug Nutri termique шампоана и маската на Керастаз се водят хидратиращи,нали?Защото при мен ефектът е както го описваш след хидратация,получава се и плътност при мен.Аз съм с тънка коса,нормална откъм омазняване,боядисвана,третирана.Удачно ли е да редувам продуктите така: 2 пъти протеин,1 път хидратиране,1 път подхранване?А може ли даден продукт да е хем хидратиращ,хем подхранващ?Защото аз така чувствам термичните шампоан и маска на Керастаз и шампоана и балсама Интегрити на Милк Шейк.
Да,Nutri termique са хидратиращи.Има много серии,които са балансирани да-хидратират,подхранват,но включват и протеин.Пример за такава е обсъжданата серия Енрич на Вела.Ползвала съм продуктите много дълго време.Води се хидратираща серия,но в същото време възстановява и уплътнява косъма,съдържа и протеин.Много добре се отразява в дългосрочен план,любима ми е.Можеш да редуваш протеин и хидратация както намериш за добре.Пробвай.С времето и опита ще усещаш лесно от какво има нужда косата ти.Има и един тест от какво се нуждае косъма  Laughing ако не го знаеш ще обясня.
Моята схема е следната:яко хидратация-поддържам предимно продукти от оранжевата серия на Керастаз,Иноа,Вела,ампули,терапии,хидратиращи основно.Протеиновата ми грижа-Милк шейк терапията или друга веднъж месечно.Косата ми е много дълга,руса,боядисвана на 3 седмици корени,сешоар и преса през ден.Много я тормозя,но е здрава,не цъфти,не се къса и не обича протеини особено  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 120
Здравейте, момичета! Искам да попитам според вас кой продукт е по-добър за термозащита и по-лесно оформяне на косата при използване на сешоар
Лакме: http://www.zlatnaribka.com/lakme/teknia-straight--za-izglazhdane … e-straight-300-ml
ApHogee: http://www.zlatnaribka.com/TERMO-ZAshtITA/termo-zashtita/termo-s … -and-shine-237-ml

Благодаря предварително!  Hug

# 42
  • Мнения: X
Вие ме зарибихте със серията Енрич на Вела,мисля да си я поръчам.Тази,която хвалите е дето пише tick нали?

Тази, да Peace
Може ли да обясниш какъв ефект усещаш от шампоана и маската и да сравниш серията с някоя друга   bouquet
Не съм Есенция Лимонова,но ще ти кажа моето мнение - шампоана леееко заплита,иначе е с хубав аромат,прави хубава пяна,измива добре.Маската е чудесна,веднага омекотява и разплита косата ми,аз понеже реша косата си само като сложа маска,с тази нямам никакви трудности да се разреша.Оставям я да ми подейства 7-8 минути и изплаквам.Резултата е мека и добре хидратирана коса,завършвам само с коприната или с Митик ойл и резултата е наистина много добър без да ползвам продукт за фиксация.
Мога да сравня с маската Митик ойл и Иноа,които също много ми харесват,но тази на Вела е по-добра според мен.
Еййй,Есенцийке,значи ти и Freya съвсем ме зарибихте с олиото на Вела и се каних и каних,ама във вторник почивам и ще ида до Рибката  Hug

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Може ли да обясниш какъв ефект усещаш от шампоана и маската и да сравниш серията с някоя друга   bouquet

Шампоанът измива много добре, прави хубава пяна, леко заплита косата, но маскта веднага я разплита и омекотява, подхранва косата и я овлажнява едновременно (tyzarka го е написала добре - балансирана серия е), придава много блясък, укротява непокорните косъмчета. В пъти повече ми харесва от Мойсчър рековъри на Joico, която за мен беше пълно разочарование, не усещах никаква хидратация с нея, косата ми беше като немита, разхвърчана, с много странен обем, не в корените, а по дължините беше много бухнала  hahaha . Малко ми напомня на Форс Вектор, но има по-осезаем ефект. С друга серия не мога да я сравня.

 .◦♥Жана♥◦., много добре си го обяснила  Hug А олиото на Вела е с много специфичен сладникав аромат, като на детските сиропи за кашлица, имай го предвид, обачеее е много добро - лекичко, но омекотява на момента.  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 19 яну 2014, 20:15 от Есенция Лимонова

# 44
  • Мнения: 28
tyzarka,ще съм благодарна,ако ми обясниш как да си направя този тест! Hug
Забелязвам,че от известно време и моята коса не носи много на протеин.Не би ли трябвало,след като е третирана да има повече нужда от протеин?Най-добре се чувствам след термичните шампоан и маска на Керастаз.Боядисвам се веднъж в месеца,преса или сешоар 2 пъти в седмицата.
А шампоаните и маските за боядисана коса какви са-хидратиращи,подхранващи,протеинови или са балансирани по някакъв начин?

Общи условия

Активация на акаунт