МБАЛ Бургас - тема VI

  • 100 309
  • 637
  •   1
Отговори
# 570
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
И аз бих искала да попитам каква е цената за избор на екип при раждане секцио и плаща ли се отделно самата операция, когато е по медицински причини. Моята плацента е тотална превия и нямам избор. В сайта на болницата не можах да намеря публикувани цени.
Февруари родих със секцио по медицински причини.Води се секцио по желание и с избор на екип платих 550лв,мисля.Допълнително нищо друго не се плаща.

# 571
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Предстои ми раждане ме интересува имате ли мнения за д-р Добрин Иванов мисля при него да раждам

# 572
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Здравейте. Има ли някое момиче раждало скоро в МБАЛ Бургас, което се е възползвало от ВИП стая. Като ходя на тонове, виждам, че има изнесен ценоразпис, но няма подробна информация какво точно включва ВИП стаята.

# 573
  • Мнения: 237
Мисля да раждам там след няколко месеца,  интересно ми е как се сформира избор на екип, колко човека се формира.
Аз за МБАЛ нз да имат вип стая, в девата бях питала , там ми отговориха че стаята става ВИП като си сама вътфе

# 574
  • Мнения: 237
А избор на екип за нормално раждане знаете ли колко е

# 575
  • Мнения: 284
А избор на екип за нормално раждане знаете ли колко е

350лв.  Peace

# 576
  • Мнения: 284
Момичета, знаете ли дали се доплаща и колко за епидурална или спинална упойка при нормално раждане или секцио?

# 577
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен Simple Smile Предстои ми раждане през м.Януари и си водя ЖК при д-р Кироваков.Искам да попитам има ли мамчета,които са раждали при него,как е протекло и т.н Simple Smile Благодаря ви !

# 578
  • Мнения: 373
Здравейте и от мен Simple Smile Предстои ми раждане през м.Януари и си водя ЖК при д-р Кироваков.Искам да попитам има ли мамчета,които са раждали при него,как е протекло и т.н Simple Smile Благодаря ви !

И аз се включвам тук със същия въпрос, по специално към мамите родили секцио при него. Моля ви дайте отзиви, че колкото повече наближава, толкова повече се чудя кое как ще става.  ooooh!

# 579
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,има ли някой скоро родил със секцио в МБАЛ Бургас да ми пише на лс,моля!Ако може да ми помогне с малко информация?

# 580
  • Мнения: 159
Здравейте! И аз съм при д-р Кироваков за ЖК, ще раждам февруари, най - вероятно секцио поради медицински причини. Напоследък той е доста натоварен и съм малко притеснена относно раждане при него и бих искала някой да сподели. Благодаря предварително!

# 581
  • Мнения: 9
Момичета ,   къде и как мога да се свържа с д-р Кироваков ?
ОТ всичко прочетено , оставам с добри впечатление за него .

Става въпрос не за следене на бременност ,а     направо  за раждане - планово секцио -  искам да се видя и  говоря с него дали ще реша , че е моя лекар  .

Но  не познавам здравните заведения в града , понеже от скоро съм тук  и не знам как   и къде да запиша час за преглед / среща с него ?

И мен ме интересува прилага ли се спинална / епидурална  упойка при секцио в болницата ?

Благодаря ви много .

Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 22:28 от Melodi _NMK

# 582
  • Бургас
  • Мнения: 6 168
Д-р Кироваков преглежда в МЦ "Св. Николай Чудотворец", който се намира в МБАЛ. Обади се на регистратурата, за да ти запишат час. Спинална упойка правят, но не я препоръчват много. Трябва да се уговориш с анестезиолог, препоръчвам ти д-р Даниела Люцканова.

# 583
  • Мнения: 9
 Tintina ,  много благодаря .
А  пълна упойка ли практикуват  при секцио ?

Всъщност  питането ми касаеше епидурална      може би -не знам  спинална или епидурална    е  по- добрия вариант . Първото ми раждане е  с  такава -бях в  съзнание и всичко чувах , виждах .

ЗА избор на анестезиолог  отделно ли се заплаща ?

Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 22:34 от Melodi _NMK

# 584
  • Бургас
  • Мнения: 29
Здравейте,
имате ли актуална информация дали при раждане на дете на родители (българско гражданство) без брак е нужно представянето на декларация за припознаване на детето от бащата (нотариално заверена)?
Опитах се да се свържа с болницата, но без успех.
Предварително благодаря!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт