МБАЛ Бургас - тема VI

  • 100 260
  • 637
  •   1
Отговори
# 585
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,
имате ли актуална информация дали при раждане на дете на родители (българско гражданство) без брак е нужно представянето на декларация за припознаване на детето от бащата (нотариално заверена)?
Опитах се да се свържа с болницата, но без успех.
Предварително благодаря!
Да,необходима е такава декларация,която се представя при постъпването.

# 586
  • Мнения: 320
Искам да попитам,имали мами чакащи близнаци или вече родили в групата?Каква е цената за раждане секцио,с и без избор на екип?Колко време предварително трябва да се уговорят нещата с лекар?

# 587
  • Мнения: 237
Не съм раждала секцио, но по ценоразписа залепен е-  избор на екип 550лв, избор на лекар 350лв, присъствие на баща 80лв, лична акушерка 2лв на час. И може би началото на 9тия трябва да видиш на преглед и да се уховориш или по-рано.

# 588
  • Бургас
  • Мнения: 80
Здравейте ,искам да попитам при планово секцио без избор на екип заплаща ли се? Ако има мами скоро родили в мбал бургас ще се радвам да споделят!

# 589
  • Мнения: 258
Има ли раждали със секцио при Горанов? Моля, споделете как е!

# 590
  • Сливен
  • Мнения: 825
Момичета здравейте искам да ви попитам някоя от вас имала ли е проблеми с бъбреците по време на бременност в 9г.с и 4 д.По принцип си имам хидронефроза след прекъснати уретери през 2013.Нефроложката която посещавам е Миринчева но не съм сигурна дали работеше в сряда

# 591
  • Мнения: 19
Здравейте момичета. За съжаление ми се налага да направя аборт по здравословни причини и искам да попитам може ли да ми препоръчате добър гинеколог за това и знаете ли каква е цената?

# 592
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
Аборта по мед.показания е безплатен. Аз лекар не мога да препоръчам,моя Татарова  го прави и имах усложнения, не искам да се сещам какъв  ужас изживях ЕДИН месец .
Преди това имам друг ,който Люцканов направи и всичко беше ок .

# 593
  • Мнения: 354
На мен също ми се наложи през 2015 да направя аборт поради изчезване на пулсациите. Аз го правих при Веселина Костава,  която тогава работеше в Дева Мария и съм много доволна. Страхотна жена и лекар, много внимателна и дава отговор на всички зададени въпроси. Сега до колкото съм запозната има кабинет някъде в центъра, към Пловдивска клиника за репродуктивно здраве (мисля, че се казваше Селена,  но не съм сигурна).

# 594
  • Мнения: 21
Има ли някоя от вас, раждала секцио със спинална упойка? Ако да - кой анестезиолог ви я постави?

# 595
  • Мнения: 190
Някой скоро да е раждал секцио при Лазарова със спинална?

# 596
  • Мнения: 52
Има ли някой който се е възползвал от услугата вип стая при раждане и какви са отзивите от нея.. Дали си заслужава. Благодаря предварително

# 597
  • Сливен
  • Мнения: 825
Здравейте има ли някой на който му е слаган дабъл джей стенд в окръжна болница в урологично отделение

# 598
  • Мнения: 5 215
 fair wind_82, не съм точно по въпроса ти, но ако става въпрос за близък, замисли се за ВМА (в София).

# 599
  • Сливен
  • Мнения: 825
fair wind_82, не съм точно по въпроса ти, но ако става въпрос за близък, замисли се за ВМА (в София).
Благодаря става въпрос за мен Sad
2013 след операция от гин перитонит бях с прекъснати уретри и тогава д-р Сребрин Попов ми сложи в двата уретера стендове и такс бях 5 м + катетър но сега след бремеността в лява хидронефрозатс е към 3 степен и в девата и от окръжна казват стенд

но в девата мн се оплакват че не ги слагат добре
в олръжна вече д-р Попов го няма и д-р Георгиев предлага да ми извърши манипулацията за това искам някой ако има информация

Общи условия

Активация на акаунт