БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-32

  • 27 693
  • 785
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 15 379
Този Президент:

# 736
  • Мнения: 350
Здравейте, мога ли да захраня беба като първа храна с оризов грис, вместо с оризова каша. Направен естествено само с вода и после разреден с Ам или вода. Благодаря предварително

# 737
# 738
  • Мнения: 4 651
Здравейте, мога ли да захраня беба като първа храна с оризов грис, вместо с оризова каша. Направен естествено само с вода и после разреден с Ам или вода. Благодаря предварително
Може оризов грис, вместо оризова каша. Има по биомагазините.
Ако сега смяташ да почваш - рано ви е, помисли си. Поне на 5 месеца, препоръчително 6.

# 739
  • Мнения: 350
Здравейте, мога ли да захраня беба като първа храна с оризов грис, вместо с оризова каша. Направен естествено само с вода и после разреден с Ам или вода. Благодаря предварително
Може оризов грис, вместо оризова каша. Има по биомагазините.
Ако сега смяташ да почваш - рано ви е, помисли си. Поне на 5 месеца, препоръчително 6.
Благодаря за отговора! Знам, че ние рано още. Просто събирам информация, искам да съм подготвена от рано Simple Smile

# 740
  • Мнения: 836
Ооо повярвай ми когато дойде времето ще питаш наново. И аз уж бях събирала информация предварително, но после пак питах, докато захранвах и тепърва ще питам  Peace

# 741
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
с каква каша да въведа глутен?млечна,безмлечна,хумана,хип,
??? Thinking

# 742
  • Мнения: X
с каква каша да въведа глутен?млечна,безмлечна,хумана,хип,
??? Thinking
Аз въвеждах глутен с овес на хип 10 дни, после 3 corn на babylove -7 дни, след това спелта на топфер - 7 дни и след това хляб. Всичките каши са безмлечни и ги правих с АМ което пие детето.
Глутен давах без прекъсване 1 месец.

# 743
  • Berlin
  • Мнения: 11 283
с каква каша да въведа глутен?млечна,безмлечна,хумана,хип,
??? Thinking
Най-добре с овесена за начало, пък ти си прецени каква точно да е. Simple Smile

# 744
  • Мнения: 4 708
Аз на няколко места четох, че първо било спелта, после овес, ръж, ечемик и накрая пшеница. Сега пък вие друго пишете, имам още 1-2 седмици, преди да приключа с месата и жълтъка, и трябва до тогава да разбера, какво да правя newsm78

# 745
  • Мнения: 27 524
Здравейте, мога ли да захраня беба като първа храна с оризов грис, вместо с оризова каша. Направен естествено само с вода и после разреден с Ам или вода.

За можене - може. Но като за първа храна, различно от млякото, се съмнявам, че бебето ти ще бъде очаровано от дребните топченца на гриса.  Grinning

с каква каша да въведа глутен?млечна,безмлечна,хумана,хип,

Няма никакво значение.

# 746
  • София
  • Мнения: 484
А сухари какви вземате, почнах да давам супичка и е доста водниста , иска ми се  да й сложа малко сухарче вътре. Досега съм давала само крем супа , но вчера я пробвах на пасирана зеленчукова и й хареса, друг е въпроса , че стана като бульон  Laughing

# 747
  • Мнения: X
А сухари какви вземате, почнах да давам супичка и е доста водниста , иска ми се  да й сложа малко сухарче вътре. Досега съм давала само крем супа , но вчера я пробвах на пасирана зеленчукова и й хареса, друг е въпроса , че стана като бульон  Laughing
Сухари взимам от лидл. Имс ръжени и пшенични. Можеш да сгъстиш и с кус кус. Взимсм от този на плазмон

# 748
  • София
  • Мнения: 484
Взела съм и аз такъв кус-кус, най-финния, но ме е страх още да й дам, че много се дави когато не е пасирано, но поне почна по малко да си гризе сама , коричка , банана до годинката все  някога ще прояде твърда храна  Laughing

# 749
  • Мнения: 15 379
kanye, сухарът можеш да приготвиш и ти. Купуваш Добруджа по БДС, печеш филийка в тостера/фурната, изчакваш да изстине и дробиш.

Общи условия

Активация на акаунт