БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-32

  • 27 667
  • 785
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 4 255
Нямам нужда от сарказъм, а от съвет.
Нямаш нужда,но тук това ще получиш.Тя Блонди винаги е готова да се подиграе на някого за невежеството му,да изпъкне с компетенцията си в сферата на захранване и отглеждане на бебета.Ми то пък не може всички да толкова запознати.И да,в инернет има много инфрмация достъпна за всяка майка,но не всяка има възможността(било и чисто времево) да търси и чете.За това и именно е създадена темата.Но става така,че направо си е страшно да попиташ нещо. Айде,моля,нека бъдем полезни една на друга,а не да се иронизираме! Peace

# 781
  • Мнения: 15 379
Недейте така, именно Блонди е най-компетентна и може да даде перфектен съвет по отношение на хранене и захранване.

Понякога омръзва да се сблъскваш с невежество при този поток от информация. Затова е реагирала така.

# 782
  • Мнения: 2 169
Да, и аз не съзрях обида. Блонди неведнъж ми е помагала.

# 783
  • Мнения: 836
Е добре. Може нещо някъде да е било коментирано, но немога да изчета 32 теми по 50+ страници, за да разбера дали в коментирано, че да не ставам досадна. Аз постоянно чета кой какво пита и отговаря, но ако след няколко месеца ми потрябва информация, в момента коментирана, най-вероятно ще попитам направо, вместо да се ровя толкова назад  Peace

# 784
  • Мнения: X
Нямам нужда от сарказъм, а от съвет.
Нямаш нужда,но тук това ще получиш.Тя Блонди винаги е готова да се подиграе на някого за невежеството му,да изпъкне с компетенцията си в сферата на захранване и отглеждане на бебета.Ми то пък не може всички да толкова запознати.И да,в инернет има много инфрмация достъпна за всяка майка,но не всяка има възможността(било и чисто времево) да търси и чете.За това и именно е създадена темата.Но става така,че направо си е страшно да попиташ нещо. Айде,моля,нека бъдем полезни една на друга,а не да се иронизираме! Peace
Блонди не се е подиграла с никого.

# 785

Общи условия

Активация на акаунт