Хоби по време на майчинство

  • 25 173
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 903
Фитнес, козметични салони, разни яки процедури и шопинг! 
бря, това ли било майчинството! Какви неща съм пропуснала...

# 46
  • Мнения: 874
явно всеки си намира начини... аз не успявам да намеря време за подобни неща...опитах да отида на пилатес веднъж и не се получи Sad В домашна обстановка имам по-голям шанс да отделя малко време за себе си Wink  Hug

# 47
  • Мнения: 308
Ха, процедури за красота, аз като се изкъпя и да не ме оповръща веднага Simple Smile съм безкрайно щастлива, по-скоро като бях бременна, и по-скоро след като го захраня, може би. Сега не виждам как. Може пък да има супер мами Simple Smile с две деца и един час само за маникюр Simple Smile
  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3
Аз използвам майчинството да завърша Висшето си...мислех,че ще е лесно.Е да,ама не:)))успявам да уча само вечер,а тогава страшно ми се спи.Подготвям баткото за предучилищна и малката е на годинка вече:)) Мисля. да се хвана с плетене на 1кука,за да мога да си правя сама дрехите,че хич не стигат за мен финансите:))

# 49
  • Мнения: 9 903
че то плетенето не излиза кой знае колко по-евтино Simple Smile особено ако се закрастиш и ти се искат все по-хубави и скъпи прежди....

# 50
  • Мнения: 1
здравейте мами Simple Smile аз имам хоби но как да кача снимки? нова съм тук . Благодаря предварително

# 51
  • Мнения: 3
Права си тити,но ще си спестя нерви по търсенето на нещо определено:))

# 52
  • Мнения: 308
Аз използвам майчинството да завърша Висшето си...мислех,че ще е лесно.Е да,ама не:)))успявам да уча само вечер,а тогава страшно ми се спи.Подготвям баткото за предучилищна и малката е на годинка вече:)) Мисля. да се хвана с плетене на 1кука,за да мога да си правя сама дрехите,че хич не стигат за мен финансите:))
   Какви са тези дрехи на една кука? newsm78 Аз съм много вързана с плетене, шиене и май единственото хоби, което си открадвам като време в момента ми е Бг-мамма.... Embarassed

# 53
  • Мнения: 6 993
Ти пък какви дрехи били на една кука...че на мен цяла булчинска рокля на една кука ми плетат  Laughing
Всичко можеш да си изплетеш на една кука...ако можеш да плетеш, де Simple Smile

# 54
  • Мнения: 12 665
   Какви са тези дрехи на една кука? newsm78 Аз съм много вързана с плетене, шиене и май единственото хоби, което си открадвам като време в момента ми е Бг-мамма.... Embarassed

Не се увличай  Laughing Аз плетях и шиех, защото тогава нямаше нищо по магазините. Сега не бих си го причинила.

# 55
  • Мнения: 9 903
отдавна плетенето  и шиенето не се правят, само защото няма достатъчно неща по магазините Simple Smile
но мнението ми е, че няма смисъл зорлем да почваш някакво хоби. Ако те влече нещо - сега е моментът - имаш време. Ако нищо не те влече - наблегни на бебето и шетането, околните ще го оценят.

# 56
  • Мнения: 357
Моето хоби беше ушиване на калъфки за декоративни възглавници и полезни домашни пособия от изостанали платове и с непретенциозни кройки, както и развиване на умения за готвене. По-конкретно се научих на меся тесто за пици, да приготвям домашни торти с 3 вида крем, както и да спестявам пари от домашно приготвяне на детски пюрета на оризова или картофена основа с добавки от зеленчуци или плодове, съответно получавах зеленчуково или плодово пюре.
Не на последно място започнах да разбирам и от отглеждане на саксийни цветя - едно хоби, което според мен си заслужава и го поддържам и до днес.

# 57
  • Мнения: 308
   Какви са тези дрехи на една кука? newsm78 Аз съм много вързана с плетене, шиене и май единственото хоби, което си открадвам като време в момента ми е Бг-мамма.... Embarassed

Не се увличай  Laughing Аз плетях и шиех, защото тогава нямаше нищо по магазините. Сега не бих си го причинила.
   Онзи ден направо се бях увлекла CryДнес притичвам, ама нямам време да се съсредоточа Simple SmileЧестит Св.Валентин!

# 58
  • София
  • Мнения: 153
  Аз си намерих хоби - да шия. Е все още елементарни  неща ама все пак. Разсейвам се от бебето и ми е приятно. Сега съм се захванала и с готварство да видим какво ще стане.
 Моя съвет е да си намериш нещо което ти е приятно и като имаш време го прави  Hug

# 59
  • Мнения: 308
  Аз си намерих хоби - да шия. Е все още елементарни  неща ама все пак. Разсейвам се от бебето и ми е приятно. Сега съм се захванала и с готварство да видим какво ще стане.
 Моя съвет е да си намериш нещо което ти е приятно и като имаш време го прави  Hug
    Тази тема я пуснах преди раждането, сега и през ум няма да ми мине CryА колкото до форума -или съм станала по-чувствителна, или някои започнаха да се държат отвратително и някак не се случват хубави разговори и обсъждане като до преди месец...

Общи условия

Активация на акаунт