?Въпроси всякакви?

  • 5 275 824
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 74 250
  • Мнения: 668
Какво значи "изтрих"?
Папката с инсталационните файлове си седи.

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 16:16 от г

# 74 251
  • София
  • Мнения: 4 549
Медицинско за книжка може да се вади при кой да е ЛЛ. Личният, обаче, може да ти вземе по-малко пари. Миналата година ми взеха 30 лв., защото ме домързя да ходя до личната и отидох в най-близката до нас болница.

# 74 252
  • Варна
  • Мнения: 818
Струва ли си човек да започва работа в Ривиера АД? Защото чета само лоши коментари за фирмата по различни форуми, но то за много фирми има такива, но не е чак толкова лошо положението в тях

/събирам мнения затова пиша и тук/

# 74 253
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Не знам дали питането ми е за тук, но спешно търся добър майстор за баня, който да е коректен и да е свободен тези дни. Моля, ако познавате някого, препоръчайте.

# 74 254
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Не знам дали питането ми е за тук, но спешно търся добър майстор за баня, който да е коректен и да е свободен тези дни. Моля, ако познавате някого, препоръчайте.

Погледни и питай тук: http://www.bg-mamma.com/?topic=216265.3225. Simple Smile

# 74 255
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 888
Купихме ,всъщност утре е финалната сделка,добре а аз трябва ли да се обадя в ЕВН ,когато се нанесем там за да започнем на чисто?
Благодаря
Разбра се, че в предварителния договор пише, че собствениците ще живеят до края на м. юни, а в нотариалния акт, който ще изповядате утре, какво пише?

Ние си купихме имота на публична продан, та се наложи да почакаме около месец, докато ни освободят имота.
Подадох документи за смяна на партидата във ВиК, където се помъчиха да ме накарат да платя и сметките на предишните собственици. Не им се получи, че те имаха с години неплащана вода.
Същото е и при Енергото /независимо кой е доставчикът/. Подадохме си документите след като вече бяхме във владение на имота и предните сметки си остават за предишните собственици. То тук в случая няма как да са повече от месец, иначе ще е спрян тока.

# 74 256
  • софия
  • Мнения: 25 822
Когато влязохме във владение на имота подписахме ППП, в който изрично бяхме записали, че всички разходи по имота  до влизане във владение са за сметка на стария собственик. С него и нотариалния акт не сме имали проблем никъде със стари сметки на предишния собственик.

# 74 257
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 888
Точно това имах предвид, сделката се изповядва утре, т.е. това е денят, в който влизат във владение, ако не е упоменато друго. При нас пишеше дата септември, а ние влизахме реално във владение октомври и нямаше как да докажем това, но се оправиха нещата /с малко повече обяснения/.

# 74 258
  • София
  • Мнения: 1 115
Здравейте!Знаете ли за нотариус работещ в събоещ?За град София

# 74 259
  • Мнения: 920
Изпрах тъмно синя туника с парче бяла салфетка в джоба, забравила съм за него и сега положението е трагично! Цялата е в бели власинки, а около джоба е страшно просто. Какво да я правя?! Пуснах я пак да я пера, ама материята е една такава, дето няма да паднат лесно тия бели остатъци от салфетката.

# 74 260
  • софия
  • Мнения: 25 822
Остави да изсъхне хубаво и изтупай. Би трябвало да паднат.

# 74 261
  • Мнения: X
Изпрах тъмно синя туника с парче бяла салфетка в джоба, забравила съм за него и сега положението е трагично! Цялата е в бели власинки, а около джоба е страшно просто. Какво да я правя?! Пуснах я пак да я пера, ама материята е една такава, дето няма да паднат лесно тия бели остатъци от салфетката.
С повторно изплакване съвсем малко ще се подобрят нещата. Остави я да изсъхне, изтупай и мини с тиксо или четка лепяща за косми. После само я пусни пак изплакване.

# 74 262
  • Мнения: 920
Остави да изсъхне хубаво и изтупай. Би трябвало да паднат.
О, оставих! Изсъхна, изтупах, не паднаха.

Имам ролка с лепенка за почистване на дрехи, ще трябва да се боря с нея, мерси че ме подсети, _viki.

# 74 263
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 402
Остави да изсъхне хубаво и изтупай. Би трябвало да паднат.
О, оставих! Изсъхна, изтупах, не паднаха.

Имам ролка с лепенка за почистване на дрехи, ще трябва да се боря с нея, мерси че ме подсети, _viki.
времето лекува колкото и странно да звучи.  Laughing
и аз имах подобно попадение благодарение на дзвера. салфетката беше като залепнала за материята.
след известно носене на дрехата и 3-4 пъти пране нещата се оправиха.
е , и дзвера беше наказан да чисти сухата дреха и вероятно е допринесъл за по-бързото премахване на салфетката.  hahaha

# 74 264
  • Мнения: 920
Ооо, ама това не може да се облече в тоя вид! Все едно съм се овъргаляла в смляна перушина, особено около джоба със салфетката.

Общи условия

Активация на акаунт