?Въпроси всякакви?

  • 5 270 922
  • 96 496
  •   4
Отговори
# 74 235
  • UK
  • Мнения: 2 846
Каква е такса в ОББ при закриване на срочен депозит, ако си загубил договра?
Не ти трябва договор, влез в Тарифата на банката и провери...закриването е без такса
Без договор и без такса се закрива на датата на падежа.

# 74 236
  • Мнения: 68 940
Купихме ,всъщност утре е финалната сделка,добре а аз трябва ли да се обадя в ЕВН ,когато се нанесем там за да започнем на чисто?
Благодаря

Съветът ми е преди изповядване на сделката да изискате от продавача бележки за платените сметки към енерго и ВИК.

# 74 237
  • Мнения: 2 179
Много благодаря,първо ги потърсих в гугъл и аз ,но с 02 и за това не съм намерила нищо Simple Smile

# 74 238
  • Мнения: 24 443
Личният лекар ли издава медицинско, което е нужно за подновяване на шофьорска книжка?

# 74 239
  • Мнения: X
Личният лекар ли издава медицинско, което е нужно за подновяване на шофьорска книжка?
Ако е за категории В-М личния лекар, ако е обаче за професионална книжка от С нагоре се ходи на специалисти и най-накрая при личния за заверка.

# 74 240
  • Мнения: 24 443
Благодаря, за кат.В ми е питането. А нещо трябва ли да нося или там на място си имат бланки и каквото е нужно? Колко трябва да заплатя?

# 74 241
  • Мнения: 11 571
Мога да кажа за мед. За работа, но едва ли ще е различно.
Бланка от книжарница купуваш, попълваш си данните, 25 лева за удоволствието.

# 74 242
  • Мнения: 24 443
Мога да кажа за мед. За работа, но едва ли ще е различно.
Бланка от книжарница купуваш, попълваш си данните, 25 лева за удоволствието.
Shocked Че тя самата шофьорска била 25 лв

# 74 243
  • Мнения: X
Как 25 🤤 5 лева ми взе,бланка имах,но и личната имаше и я оставих моята за какво ми е.Миналата година я подновявах като си смених фамилията и адресната.

# 74 244
  • Мнения: 11 571
Аз написах че пиша за работа, не за книжка. Предполагах е същото.

# 74 245
  • Мнения: 18 602
Според тарифата на ЛЛ - при нашия е 20 лв.

# 74 246
  • Мнения: X
Моята ЛЛ ги разпечатва от компютъра. За таксата наистина зависи от тарифата на лекаря. На ММ за кат. С му излезе към 45 лева, на мен личната ми взе 15 за любителска.

# 74 247
  • Мнения: X
Благодаря на всички, които писаха по темата за таблетките дезинфектант.
Сега имам друг въпрос- на служебният компютър ( лаптоп) качих без да искам една досадна програма. Как да я деинсталирам? Явно само с изтриване на програмата не става.....

# 74 248
  • София-Младост
  • Мнения: 23 371
Благодаря на всички, които писаха по темата за таблетките дезинфектант.
Сега имам друг въпрос- на служебният компютър ( лаптоп) качих без да искам една досадна програма. Как да я деинсталирам? Явно само с изтриване на програмата не става.....
Контрол панел-Add/remove  programs намираш и деинсталираш

# 74 249
  • Мнения: X
Благодаря на всички, които писаха по темата за таблетките дезинфектант.
Сега имам друг въпрос- на служебният компютър ( лаптоп) качих без да искам една досадна програма. Как да я деинсталирам? Явно само с изтриване на програмата не става.....
Контрол панел-Add/remove  programs намираш и деинсталираш
Ала -Бала, благодарско, но при мен не ми дава възможност.... може би защото първо изтрих програмата?!

Общи условия

Активация на акаунт